Přístupové cesty "Na třešňovce" Sázava - Davle

Přístupové cesty "Na třešňovce" Sázava - Davle / Oznámení / Email starostovi / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2022-11-10 09:52

Dobrý den, 

děkuji p. Melicharovi za všechnu vynaloženou iniciativu ve věci cesty na Třešňovce. Také jsem zpočátku čekál, jestli by se nepodařilo domluvit nějakou opravu se silničáři, kteří renovovali cestu na Petrov... ovšem nejspíš by to přes jejich organizaci ani nešlo nějak oficiálně odsouhlasit a osobní domluva pak měla minimální šanci na úspěch. 

Možná by se s Davlí dalo dohodnout aspoň na tom, aby na osadu dovezli štěrk. Ten už bychom si po cestě rozvezli sami. Byla by to sice provizorní oprava, ale lepší než žádná. 

Dovolím si závěrem ještě ryze osobní prosbu. Moje chata je čtvrtá od začátku osady, více let už dost řidičů objíždí výmoly přes trávník u plotu a původní stav trávníku je tak výrazně poničen. Já v takové situaci výmoly projíždím - holt musím zpomalit - přijde mi to lepší, než to vzít přes sousedův trávník. Pokud někdo ze čtenářů mého komentáře sdílí můj názor a jedná stejně :-). DÍKY! 

 

                              S pozdravem a přáním pěkných dnů, Ivan Jančik            

 

 

 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...