Přístupové cesty "Na třešňovce" Sázava - Davle

My, níže podepsaní, bychom rádi požádali zastupitele Městys Davle o pozornost našeho zapomenutého koutu Davle - Sázava "Na třešňovce" a dali tímto vědět zastupitelstvu o katastrofálním stavu komunikací v osadě a znát budoucnost výstavby komunikací v naší krásné, ale pozapomenuté části Davle. 

Cesta, která byla po povodních opravena od připojení k hlavní silnici až k rozcestí u popelnic, byla opravdu velkou změnou v přístupu k naší osadě a chtěli bychom požádat zastupitele o plán, jak by mohla vypadat budouctnost v naší osadě.

Jedná se především o zaměření a zanesení komunikací do katastru a následně zajištění výstavby našich komunikací v rámci osady. 

Velký problém je stav většiny komunikací navazující na asfaltovou silnici - především výmoly, za sucha velká prašnost a za mokra mnoho bahna. 

Předem děkujeme

Sdružení přátel osady "Na třešňovce" 


Sdružení přátel osady "Na třešňovce"    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Sdružení přátel osady "Na třešňovce" svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...