Petice proti ukrajinizaci českého školství

Petice proti ukrajinizaci českého školství / Oznámení / Perfektní reklama na petici / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2022-10-12 09:58

FORUM = ultralevičácký neomarxistický spolek.

Nepřihlášený uživatel

#2

2022-10-12 10:47

Forum24-to je kapitola sama pro sebe - v tom negativním významu.
občan

#3 Co chcete po dezinformačním webu Forum24

2022-10-12 15:17

Co chcete po dezinformačním webu Forum24


Nepřihlášený uživatel

#4

2022-10-13 04:56

Forum 24 nemá cenu číst. Tam píšou jen proamerický dezinformátoři. Kdyby trochu přemýšleli, tak zjistí, že za vším zlem na světě stojí USA a jejich miminko EU jim vzorně slouží. Čest jejich propagandě. Lidi už by se měli probudit.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2022-10-13 04:57



Nepřihlášený uživatel

#6

2022-10-13 13:45

Podle počtu podpisů je vidět tupost tohoto národa a nutnost vypít si pohár hořkosti za svou lenost a tupost do dna!!!

Nepřihlášený uživatel

#7

2022-10-30 01:58

Vážená paní doktorko, přejí Vám hodně zdraví a osobní energie ve vašem ryze vlasteneckém počínání ! Ing. Arnold Grega Praha

Nepřihlášený uživatel

#8

2022-10-31 10:34

ANS je mi nesympaticka, považuji je za české nacisty, ale s textem v zásadě souhlasím... Ukrajinci musí být odsunuti, humanne, rychle... nejsou tu doma a nesmí tu zapustit kořeny, pravoslaví je nebezpečné, ukrofasismus také

Nepřihlášený uživatel

#9 jenomže my stále spíme nemá nás kdo vzbudit p. Vrabel? neeRe:

2022-10-31 21:16

#4: -  

 


Nepřihlášený uživatel

#10

2022-12-18 08:24

Vážení. S petici ničeho nedosahnete. Je potřeba udělat celostátní referendum o odvolání vlády, nebo navrhnout nový zákon. Vše je možné vládne lid. Ztráta času při podpisu petice. Učitele by se měli ještě hodně učit . Pokud mají zájem tak ať mi někdo z nich napíše na agentplus@seznam.cz a Ja jim vysvětlím jak správně postupovat v této fašistické diktatuře. Debilizaci zdar.

Nepřihlášený uživatel

#11

2023-01-11 15:10

Ráda bych si nechala od dotyčné komentátorky d. FORUM vysvětlit, co je na jakékoliv PETICI dezinformačního a celkově bych přivítala poučení co vůbec "dezinformace" představuje a kde je hranice mezi informací a dezinformací. --- Já, při svém jen středoškolském vzdělání, jsem se naivně domnívala, že DEZINFORMACE je VĚDOMÉ podávání NEPRAVDIVÝCH INFORMACÍ za jistým účelem ..... zjevně je pravda ale jinde - soudě podle toho, že náš premiér a mnozí vládní činitelé i mediální pracovníci stále nejsou trestně stíhaní. --- Vysvětlíte mi paní Nowak, v čem spočívá hranice mezi INFORMACÍ a DEZINFORMACÍ? - Děkuji.
Ing. Zycha

#12 Poděkování

2023-02-12 13:01

Děkuji, že díky Vám vím, že v tomto státě nejsem jediný, který se  nedokaže smířit s tím, co dělají našim dětem.  Upozornil jsem v době Covidu ředitelku školy, že moje dítě budu bránit do roztrhání těla. U správního orgánu mě to vyšlo na 4.000,- Kč, ale jsem připraven bojovat dál, za to nejcennější co má světě máme. Děkuji Vam, že za naše děti bojujete.....

 


Nepřihlášený uživatel

#13

2023-08-15 22:41

Kontroluje někdo, jaké ukrajinské dějiny se vyučují? Nehrozí nacizace dětí?



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...