Petice proti přejmenování letiště Ruzyně na letiště V. Havla.


Nepřihlášený uživatel

#5251

2012-03-21 20:35


Nepřihlášený uživatel

#5252

2012-03-21 20:39

Václav Havel podle tisku nerad létal. Tak proč by se po něm mělo jmenovat letiště. Ať si po něm pojmenují nějaké divadlo.

Nepřihlášený uživatel

#5253

2012-03-21 20:42

Jsem pro, aby se Václavu Havlovi, jakožto našemu bývalému prezidentovy, pojmenoval nový objekt, historická památka, část Prahy, popřípadě jiný objekt. Spojitost letiště a Václava Havla je absolutně mimo a příjde mi to jako odbytí kvůli tomu, aby si někteř lidé mohli říci "tak, a máme to za sebou". Bezmyšlenkovité přejmenování leiště Ruzyně, bez jakékoliv otevřené diskuze, je naprosto nepřijatelné a překvapuje mě, že se něco takovéhoto v demokratické společnosti může stát. Minimálně by se takováto událost měla rozsoudit referendem a rozhodně by se rozhodnut nemělo nechat jen pro hrstku vyvolených v poslanecké sněmovně.

Nepřihlášený uživatel

#5254

2012-03-21 20:53

přejmenování mohl vymyslet pouze opravdový idiot!
klidne podepiste, ve vlade je komunistu co silacky vzacely KSC legitimace a ted nam utahuji opasky.

#5255 Re: Bývalý člen

2012-03-21 20:54


Nepřihlášený uživatel

#5257

2012-03-21 20:57

nesouhlasim.....

Nepřihlášený uživatel

#5258 Re: Proc?

2012-03-21 21:17

PROTOZE UZ JEN MALO LIDI VERI, ZE r.1989 NEBYL JEN DOMLUVENA FRASKA:


Nepřihlášený uživatel

#5259

2012-03-21 21:41

Souhlasím se zněním petice a připomínám,že rozhodnutí o přejmenování mezinárodního letiště bez účasti celého národa je ukáízka vůle totalitní moci,kterou odsuzoval a kritizoval pan Václav Havel,myslím,že stačí že v Lánech byla v době kdy byl prezidentem pan Václav Havel umístěna pamětní deska pana Veškrny.Se zármutkem jezdím kolem Teras na Barrandově,které byly majetkem rodiny Havlovy,v době vlády komunistů dobře udržované státem jako kulturní památka Prahy a v provozu,dnes je to smutné torzo,jménu Havlových to moc nelichotí.
Freedom

#5260 Re: cactus

2012-03-21 21:41

#3: - cactus

Naprostý souhlas


Nepřihlášený uživatel

#5261

2012-03-21 21:57

Nevím sice proč mám čekat na názor historiků na pana Václava Havla, čímž se vlastně sama petice popírá, nicméně jsem proti přejmenovávání letiště. Už to, že vezli p. Havla na lafetě, na což neměl nárok, mě pobouřilo.

Nepřihlášený uživatel

#5262

2012-03-21 21:57

Nemám nic proti tomu, aby se po bývalém prezidentovi pojmenovala nová stavba.

Jsem však proti zbytečnému a finančně náročnému přejmenování historicky zavedenému názvu našeho letiště.

Nepřihlášený uživatel

#5263

2012-03-21 21:58

Nyní jsem tak rozčilen rozhodnutím "naší" spíše jejich horních desetitisíc spoluobčanů.Pokud tisíce desetitisíce lidí sepisují petici proti -skládce, tovární hale,obchvatu,atd,Všichni na ně kašlou.
Pokud,ale někdo z "kamarádšoftu" napadne sebevětší blbost,jdou za tím,ať to stojí,co to stojí.

Nepřihlášený uživatel

#5264

2012-03-21 22:01

Je to naprosto seriozní názor na eventuelní změnu názvu světoznámého letiště.Souhlasím a nemám jinak co dodat! PB

Nepřihlášený uživatel

#5265

2012-03-21 22:11

Nesouhlasím s přejmenováním. Václava Havla si vážím, ale ne natolik aby se měnil název letiště.

Nepřihlášený uživatel

#5266

2012-03-21 22:18

bojujem za správnou věc... Nevidím jediný důvod přejmenovat letiště.. Vždycky to byla, je a snad i bude Ruzyně

Nepřihlášený uživatel

#5267

2012-03-21 22:18

Proč si Fero Fenič nepřejmenuje něco v Bratislavě?
Pet

#5268 přejmenování letiště - HOLÝ NESMYSL - Havel si to nezaslouží

2012-03-21 22:48

Měli bychom být soudní a uvědomit si, že mezinároní letiště není parkoviště.
Zeptal se někdo těch pilotů, kteří na Ruzyni přistávají???? Já si na netu jejich hovory o této absurditě četla a všichni do jednohou nad takovou hloupostí kroutí hlavou.
Nehledě na to, už vidím/slýším to hlášení " tady let... přistávám na Havla" hihihihi vzkutku užasné.
Havel si nic takového nezaslouží. Pomohl rozkrást republiku a posadil si k sobe samé výrostky, které jen hrabou do vlastních korýtek na náš úkor. Takový člověk si to nezaslouží.
Lidičky buďme rozumní a začněme přemýšlet vlastními hlavami a přestaňme se na věci koukat přes bulvár.
Také bychom si měli uvědomit ty nehorázné náklady. Silnice máme plné děr, hlavně že se přejmenuje letišti.
Nehledě na to, mohu s čistým svědomím říct, že milostivý Havel pomohl naši republiku dovést ke zkáze nikoli k rozkvětu.
Je mi 35let a moc dobře si pamatuju, co bylo a co je teď. Měli jsme bezstarostné dětství a měli jsme "rodiče". Dnešní děti mají místo rodičů "uzlíčky nervů" a vidí je pouze jako ohnivou čáru. Dnešní rodič se jen honí za penězi a to na úkor dětí, ale jak by ne, když se musí hodně co ohánět, aby nepřišli o práci a tím o střechu nad hlavou.

Nepřihlášený uživatel

#5269

2012-03-21 22:53

Přejmenování je nehorázný nesmysl, jsem proti.Ať si přejmenují něco jiného ale letiště nechají být.Mají se zeptat celého národa na názor.

Nepřihlášený uživatel

#5270

2012-03-21 22:54

Stejně tak jako nedošlo k pojmenování letiště po Václavu Havlovi na základě petice, kterou organizoval Fero Fenič a kterou podepsalo přes 80 000 lidí, tak i tato petice nemohla rozhodnutí letiště přejmenovat zvrátit.

Nepřihlášený uživatel

#5271 Re:

2012-03-21 23:03

#5270: -

podle toho, co jste zde napsal, lze říci, že naše republika rozhodně není demokratická a skoro se mi chce i říct, že se přibližujeme k feudalismu či snad hůř že by otrokářství?????

Jestliže se tak rozhodla vláda sama, bez ohledu na názor národa, tak ať si laskavě otevřou své vlastní peněženky a nesahají, kvůli takové "debilitě", na naše peníze - peníze daňových poplatníků.


Nepřihlášený uživatel

#5272

2012-03-21 23:09

Pan Havel nebyl ve svém životě až tak pevný moralista jak je nám nyní ze všech sdělovacích prostředků předkládáno. Trochu mám pocit, že platí příměr: káže vodu, pije víno. Ale to je otázka osobního přesvědčení.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2012-03-21 23:17


Hanka

#5274

2012-03-21 23:20

Myslím, že nemá smysl řešit kdo Havel byl nebo co dokázal a co ne. Ne vše je tak růžové jako se vykládá, je tu otázka přejmenování letiště a s tím nesouhlasím už jen z toho důvodu, kolik to má stát peněz, které by mě zajímalo kde naše vláda asi tak "vydojí"? Argumenty lidí, kteří jsou pro přejmenování letiště jsou pouze takové, že mu tím chtějí vzdát čest, že si to zaslouží... To je věc názoru. Je spoustu lidí, kteří v životě něco dokázali a nejmenuje se po nich ani ulice.. Platím daně aby mě stát zabezpečil, ale ani tohle dnes není pravda a neplatím je na to, aby se za ně měnila agenda letiště, informativní cedule a věci s tím spojené.

Nepřihlášený uživatel

#5275

2012-03-21 23:31

já uctím památku každého politického vězně... každého hrdinu, ale bohužel náš národ je lehce mimo... pokud to přejmenují, nikdy z něj již nepoletím..