Komu slouží Zeman? Výzva Senátu k podání ústavní žaloby proti prezidentovi.

Komu slouží Zeman? Výzva Senátu k podání ústavní žaloby proti prezidentovi. / Oznámení / argumentační báze / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#26

2021-05-04 05:11

Ráda bych timto poděkovala všem, kteří petici napsali i těm, kteří ji podepsali. 20 tis. podpisů není málo, ale také ne mnoho. Zemanovi zbývají v úřadu necelé dva roky, za které můze napáchat ještě mnoho zla. Na Výchd už jsme otočeni byli a nic dobrého to nepřineslo. Bylo by dobré to zastavit a mít na Hradě člověka, který má Čechy rád. Děkuji. Novaková Ilona

Nepřihlášený uživatel

#27 Re:

2021-05-05 08:29

#14: -  ... a bude nás " blbců" čím dál víc a budou přibývat až do té doby, než se podaří toho zrádce a lháře z Hradu dostat. Probuďte se, pane spozdilý, jeho konec se nezadržitelně blíží a možná už ani ty stromy objímat nebude...ani na Vysočině. S tím nic neuděláte.

 


Nepřihlášený uživatel

#28 Zemana jsme si zvolili v demokratických volbách a nikdo nám ho nebude odvolávat!!!

2021-05-05 19:17

To vy jste ti vlastizrádci, kteří nás zaprodali skopčákům a američanům! Všechno jste rozkradli, nic nám tu nepatří!

Je dobře, ze máme demokracii a vy kavárenské havloidní zrůdy jste odstřižemé od moci.

Azbe

#29 Poděkování organizátorům a ...

2021-05-06 17:28

.. a pár slov, která mne napadla, když ve formuláři bylo přání ozřejmit mé důvody podpisu, tož asi takto ... pro někoho rozporuplný Emil Hácha se nás před dopady protektorátu snažil hrdinně chránit, Miloš Zeman nás do protektorátu dobrovolně žene.

Považuji za pokrytectví, že nelze v těchto výjimečných případech uplatňovat výjimečný trest - trest smrti. Nejde o trest pro nějakého egoistického burana, jde o odpovídající nápravu za ponižování a ztrátu cti, kterou nám způsobil a stále způsobuje z pozice hlavy státu. Jde o revitalizaci nejvyšších životních hodnot na té nejvyšší společenské úrovni a snad i probuzení svědomí těch, kteří ho zvolili.

Pokud existuje naděje, že bude vlastizrada Miloše Zemana potrestána jedině možným způsobem, připojuji na závěr svých několik vět upřímné přání dostatku zdraví panu Miloši Zemanovi, aby se té porážky dožil.


Nepřihlášený uživatel

#30

2021-05-11 06:51

Plně souhlasím Hanou Marvanovou, Michalem Kocábem, Václavem Němcem a Jiřím Paynem jak je výše uvedeno. Celý hrad dnes považuji za jednu odpadní stoku.

Nepřihlášený uživatel

#31 Stop pražské kavárně!

2021-05-24 12:27

Pořád ti samí šašci. :D

 


Nepřihlášený uživatel

#32

2021-06-03 07:44

Názor lidu na přebytečný senát Tento spolek odloženého politického odpadu si osobuje právo posuzovat prezidenta? Asi ano v souladu s další politickou žumpou, která chce zítra vyslovit vládě nedůvěru a obává se, že prezident bude i nadále podporovat Babiše, tak je ho zapotřebí uklidit. A že se ve svém tažení ohledně Vrbětic, taky nevyjádřili o špehování politiků EU americkou tajnou službou s Dánama. To je jako v pořádku? Sledoval jsem vystoupení pánů senátorů (Fischer) a nevěřil jsem vlastním uším .Tato skupinka snad nemá nic jiného na práci , než se snažit vyvolat konflikt s RF . Oni si dovolují obviňovat presidenta republiky ,kterého volilo několik miliónů voličů . Tito duševní giganti , kteří mu nesahají ani po kotníky přitom sami porušují zákon o míru . Tolik nenávisti , kterou nám servíruje senátor Fischer , by stála za lékařské vyšetření pana senátora a né presidenta . Jinak je to už na žalobu .Vy nebudete NIKDY presidentem . Zůstanete pouze druhořadým zapomenutým zlým politikem . To je demokracie? Senátoři zvolení zhruba desetinou voličů útočí na prezidenta zvoleného většinou voličů. Co je víc? 10000 hlasů pro senátora nebo milióny hlasů pro Prezidenta. Havlův Senát zrušit, na to co předvádí, je příliš drahý.Každý tedy většina lidí senát nechce moc dobře víme že to jsou jen zbytečně vyhozené peníze za lidi kteří se jinde neuživí v politice za nic nestáli mají mandát od voličů cca 3000tisíce hlasů kdo ví jestli ,jsou tak drzí že ani neodhlasují zrušení senátu a dál vyžírají!!!! Tak ať jsou aspoň sticha a nechávají si své hloupé názory ,se kterými se dřív jinde nechytly pro někoho jiného ,třeba svého psaPřed 16 hodinami A kdo zbaví senát funkce ti nejsou schopni vykonávat vůbec nic je to jenom banda darmožroutů …
KIBY

#33 Re: Stop pražské kavárně!

2021-06-03 07:49

#31: - Stop pražské kavárně! 

 Náhrobek si můžeme nechat napsat. „Zde leží český národ,
který ve jménu lidskosti zvolilo a vypěstovalo si svého vlastního hubitele“
ČESKÝ ŠPENÁT jež na popud věčně nalitého Vaška Flašky a "Debilblock" TOP 05, ODS, STAN, PIRÁTI ,gazdiky politickou verbež KTEŘÍ ŠKODÍ VLASTNÍMU NÁRODU
Tento pravicový "DEBILBLOCK" se utvořil jen proto aby napadal prezidenta a vládu
Proto český národ povinně nikdy nebude takové o protistátní seskupení NIKDY VOLIT!!!


Nepřihlášený uživatel

#34

2021-08-16 00:16

Pořád ti samí idioti z pražské kavárny. :D Prezidenta jsem si demokraticky zvolili a vy nám ho neodvoláte! To byste velice špatně dopadli, zmrdi!

Dávejte si pozor!

#35

2021-08-16 00:18

Jeden po druhém, zmrdi!


Nepřihlášený uživatel

#36 Re: Dost bylo havloidů!

2021-08-16 09:09

#30: -  

 Já považuji za odpadní stoku tebou jmenované.

CHCETE FLÁKANEC, ZMRDI?

#37 Re: Re: inu, Tvoje drzost je typickým příkladem příznivce obludného HAVLA.

2021-10-14 18:52

#18: - Re: inu,

 Co si to dovoluješ odsud někoho vyhánět , ty havloidní kundo špinavá?

MY SI PANA PREZIDENTA SVOBODNĚ A DEMOKRATICKY ZVOLILI A VY NÁM HO NEBUDETE ODVOLÁVAT, ZMRDI Z PRAŽSKÉ KAVÁRNY!!!!


Nepřihlášený uživatel

#38

2021-10-16 18:33

Dostanete flákanec!


Nepřihlášený uživatel

#39

2021-12-02 10:53

Dobrý den pane Payne, paní Marvanová a pane Kocábe zareagujete prosím někdo nějak na obsah otevřeného dopisu, který jsem Vám zde předala ( byť byl nadepsaný že je psán panu Kocábovi, aby jej s Vámi společně probral a pomohli jste konečně začít jednat - důkazy jsou a je čas konat ) Není mi příjemné Vás upomínat, ale jeví se mi podivné, že na zajištěné důkazy nenavazuje nic než mlčení - nebo si mohu začít myslet, že to (zde) jen celé jen Potěmkinova kulisa, za kterou nic dalšího, skutečného není? Za jasnou odpověď ( a nejlépe i za aktivní činy k zahájení jednání před soudem ) děkuji předem. Rozsudek s výrokem o vině při minulých, důkazy doložených, případech porušení Ústavy je podstatný nejen pro současnost, ale i pro-futuro a rámujeme tím naši státnost. Jeden ze symbolů naší státnosti sám přímo říká "PRAVDA VÍTĚZÍ", ale pro to, aby zvítězila ji nemůžeme zašlapávat mlčením a odkláněním pohledů stranou.

Nepřihlášený uživatel

#40

2021-12-14 22:12

Pane Kocábe, zareagujete --prosím-- na otevřený dopis, adresovaný Vám i spolupetentům, o což jsem se Vás již jednou pokoušela upomenout? Děkuji.
Ústavní žalobou proti vlastizrádné migraci z Ukrajiny

#41 Petice za zastavení migrace z Ukrajiny a za konec zvýhodňování Ukrajinců na úkor Čechů

2022-04-14 18:03

Ústavní žaloba by měla být podána především proti sluníčkářům, kteří Českou republiku poškozují masivním dovozem migrantů z Ukrajiny. Pokud s nebývalou migrační vlnou z Ukrajiny a upřednostňováním Ukrajinců před Čechy ve všech sférách života nesouhlasíte, podepište petici proti této zvrácenosti. 
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...