Komu slouží Zeman? Výzva Senátu k podání ústavní žaloby proti prezidentovi.

Komu slouží Zeman? Výzva Senátu k podání ústavní žaloby proti prezidentovi. / Oznámení / argumentační báze / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2021-05-02 17:41

vazeni, vy, kteri cinite tyto kroky, dovolte mne, abych nejenom svym podpisem pod petici vam znovu a zcela vyjadril svou podporu a jsem hrdy na vas, ze stale jsou mezi nami lide, kteri se razantne dokazi ozvat vuci jednani presidenta! dekuji vam! lukas fiala, praha 10

Nepřihlášený uživatel

#2

2021-05-02 17:46

Jsem nesmírně ráda, že autoři petice řeší celou záležitost odborně (právně). Jen tak je šance na změnu. Prezident by měl být morální autoritou - to, čím je ten náš, nebudu komentovat, protože slušně to neumím. Tímto autorům petice děkuji. Eliášová

Nepřihlášený uživatel

#3

2021-05-02 17:59

Vážení přátelé, Zeman neplní svěřenou funkci a proto není prezidentem. Pryč se zlomyslným lhářem. Nevolil jsem ho a podobné individua volit nikdy nebudu. Děkuji vám za vaše aktivity a budu držet palce panu Kocábovi při cestě na hrad. Peter Palacka

Nepřihlášený uživatel

#4

2021-05-02 18:16

Děkuji za dobře odvedenou práci. Zeman je zrádce této země a již si nezaslouží být prezidentem této země. Děkuji Josef Matoušek

Anonymous

#5 Petice

2021-05-02 18:32

Vážení -

velký dík za fundovanou snahu o nápravu věcí v tom klíčovém bodě, od nějž se nepochybně odvíjí spleť zmatečných, mlžných, často nepochopitelných, ale hlavně nepřijatelných a nebezpečných kroků shůry... 

Mám ale vážnou obavu, že i kdyby tuto Petici podepsal milión občanů, narazí tato na nevůli adresátů... Jak všichni víme, na(ne)štěstí se blíží parlamentní volby a již nyní zjevně nastal boj o hlasy voličů: zdá se, že demokratické opoziční bloky, v něž jediné lze vkládat naději v další kroky (Zelení prominou, jde o parlamentní půdu), se - podle mého názoru krátkozrace a kontraproduktivně - snaží o zisk sympatií "nerozhodných" gestem, které (ať už jde o rozpuštění sněmovny, nebo o vyslovení nedůvěry vládě) přinese pouze posilnění pozici hlavy státu... 

Otázka tedy zní: Jak obě komory Parlamentu zainteresovat na projednávání Petice? (Možná získat ještě nějakou právnickou kapacitu - existují! - na podporu dr. Marvanové? Viribus unitis?). A vlastně se nabízí ještě jedna otázka: Kolik podpisů je zapotřebí k odvolání prezidenta voleného občany? Možná, že znalost čísla a určitý dohledný horizont by k podpisu pohnuly i ty, kteří již ztratili naději a znechuceně rezignují (vidím jich kolem sebe dost)...

Ještě jednou Vám děkuji a přeji stálou energii a optimismus - 

Dana Svobodová

 

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#6

2021-05-02 18:39

Všem kteří tuto petici vypracovali, všem ze srdce velice děkuji.

Je to skoro měsíc, kdy jsem své děti bez diskuze postavila před TV aby sledovali vyjádření pana Vystrčila v reakci na duo Babiš/Zeman, odvolání ministra Blatného atd.

Tehdy jsem jim řekla ať se dobře koukají, že toto je vzácný, téměř vyhynulý exemplář slušného politika....

Jak se říká že všechno špatné je pro něco dobré...řekla jsem si, že jediné pozitivní na zavřených školách je fakt, že můj syn nemusí denně hledět na zeď na to místo, kde visí portét našeho nynějšího prezidenta. A to vynechávám slova o úctě...to sem opravdu, ale opravdu nepatří.

 

Doufám že bude brzy lépe, musí ! Ještě jednou děkuji !

Jitka Lörinczová

 

 

Milan

#7 Podekovani

2021-05-02 19:09

  1. Pane Kocabe, jsem vam vdecny ze jste po revoluci vyhnal Rusy z Ceskoslovenska. Je na case vyhnat Rusa z Hradu (fakt by me ale zajimalo proc to ten pomstychtivy deda dela).
Jan Šinágl

#8 JUDr. Hana Marvanová

2021-05-02 21:23

Každá aktivita, které se účastní, je nedůvěryhodná. Stačí zadat její jméno na www.sinagl.cz


Nepřihlášený uživatel

#9

2021-05-02 21:23

Přejeme si nejvíce, ať pravda a láska zvítězí. Díky Vám. Hana a Petr Baštovi


Nepřihlášený uživatel

#10 Díky

2021-05-02 22:04

Děkuji za uvedení kokrétních zlých činů pana Zemana. Děkuji moc za váš boj proti zlu!! Ať se bude dít cokoli, věřím, že tato snaha není marná.

Danka


Nepřihlášený uživatel

#11 Re: Petice

2021-05-03 05:23

#5: - Petice 

 Souhlasím s Vámi. Jen snad - senát má mou větší důvěru...S tím eventuelně nutným počtem hlasů mě to taky zajímá. Slyšela jsem před časem, ale nemám ověřeno, že např. i magistrát má povinnost se zabývat peticí občanů města, když petice určitého počtu hlasů dosáhne. Eliášová


Nepřihlášený uživatel

#12

2021-05-03 06:58

Vážená paní Marvanová, vážení pánové, dovolím si přidat ještě další dva důvody, které neuvádíte. Prezident republiky může být, a jistě mnohými je, vnímán jako příklad chování. Miloš Zeman v tomto úřadě dává velmi špatný příklad. Neúcta k právu (rozsudek o omluvě paní Kaslové) a znevažování našich institucí mu procházejí. Tím jako prezident dává vzkaz ostatním občanům České republiky, že soudní verdikt lze úspěšně ignorovat nebo se z něj minimálně úspěšně vykrucovat. Miloš Zeman systematicky, vytrvale a bohužel i úspěšně rozděluje společnost. Namísto snahy podpořit diskuzi různých skupin občanů České republiky mezi ně neustále vráží klíny. Jeho metody jsou: dehonestace, lež, pomluva. Zneužívá lidskou závist místo snahy ji potlačit. Oba tyto modely chování Miloše Zemana podrývají demokracii a tím i bezpečnost České republiky. Proto je rovněž považuji za velezrádné, ač pro toto tvrzení nemám lepší argumentační nástroj. Michal Tvrdý

Nepřihlášený uživatel

#13

2021-05-03 08:00

Děkuji za vaši práci, velice si vážím vaší iniciativy. Marek Nykles


Nepřihlášený uživatel

#14

2021-05-03 08:26

Netušil jsem, že se najde 20 tisíc aktivních blbců.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2021-05-03 08:29



Nepřihlášený uživatel

#16

2021-05-03 09:25

Zajímalo by mne,jestli může být Miloš Zeman stíhán za tyto skutky po skončení svého mandátu v křesle prezidenta.Moc bych si to přál.

Nepřihlášený uživatel

#17 Re:

2021-05-03 09:48

#14: -  No dovolte, vy jeden anonyme, který nemá odvahu se podepsat! Nenechám se Vámi urážet. Mě může urazit jen inteligent a to vy nejste. Podívejte se na sebe do zrcadla a dejte si facku za mě. Pavel Jelínek

 


Nepřihlášený uživatel

#18 Re: inu, Vaše hrubost je typickým příkladem příznivce obludného Zemana. Vezměte se spolu kolem ramen

2021-05-03 10:03

#14: -  

 a jeďte spolu do ruského ráje. Navždy.

Wittmannová


Nepřihlášený uživatel

#19 Re: JUDr. Hana Marvanová

2021-05-03 10:05


Nepřihlášený uživatel

#20 Re: JUDr. Hana Marvanová

2021-05-03 10:12

#8: Jan Šinágl - JUDr. Hana Marvanová 

 O paní Marvanové se sice šíří klepy. Jako o každém, kdo něco dělá. Ovšem o kolaborantovi Ruska jsou známa fakta.


Nepřihlášený uživatel

#21

2021-05-03 10:51

Dobrá práce, pěkné shrnutí. 👌👍

Nepřihlášený uživatel

#22 Re:

2021-05-03 12:20

#14: -  

 Je mi vás líto pane nebo paní, co nemáte odvahu se ani podepsat, evidentně jste dobrým žákem naší "morální ikony" Miloše Zemana.

Eliášová


Nepřihlášený uživatel

#23

2021-05-03 12:33

Vážená paní Marvanová, pane Kocábe a pane Payne, Předem bych vám chtěl poděkovat za kvalitně a kvalifikovaně zformulované podezření z velezrady spáchané současným prezidentem (dále jen Zemanem). Když jsem přemýšlel o tom, proč Zeman i jeho předchůdce na Hradě (dále jen „prognostici“) zaujali ve vrbětické kauze jednoznačně proruský postoj, napadl mě jen jediný důvod pro jejich chování – STRACH. Strach z toho, že se sovětští soudruzi rozlobí natolik, že předčasně odtajní jejich svazky vedené v archivech KGB z dob jejich společného působení na Prognostickém ústavu ČSAV. Nicméně bych oběma „prognostikům“ přál, aby se tohoto odtajnění dožili, a nám ostatním přeji, aby to bylo co nejdříve. S úctou a pozdravem, Petr Kopáček

Nepřihlášený uživatel

#24

2021-05-03 15:39

Věřím tomu,že kdyby bylo možné referendum,tak by už na Hradě bylo volné místo.To by koukal i i Zemanův poskok Okamura.

Nepřihlášený uživatel

#25

2021-05-03 21:50

Tak ještě tu žalobu uvést v život. Myslím že nejen mě by se částečně vrátila víra ve spravedlnost, ale bojím se že šance je malá. Doufám ve změnu po volbách. Každopádně děkuji.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...