"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“ / Oznámení / KULOVÝ BLESK č.7 - VELMI DŮLEŽITÉ !!! čtěte, sdílejte e-mailem, soc. sítě. / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1 Ledy se hybou?

2020-10-10 15:58


Nepřihlášený uživatel

#2

2020-10-10 17:53

Moc děkuji za info k nano částicím ve vakcinách Marie Brázdilová
Sluníčko

#3 Zločiny proti lidskosti

2020-10-10 19:48

Děkuji zaveškerou vaši práci,ale před chvílí jsem shlédla video Dr.Reinera Fuellmicha na kanále Otevři svou mysl a vy ho zde doporučujete. Jaká to synchronicita, že? Titulky a překlad dělal opět David Formánek.Je skvělé a dává nám všem určitou naději. Koukněte na něj a sdílejte, než ho smažou.


Nepřihlášený uživatel

#4 snad nás bude dost

2020-10-10 20:12

slyším kolem sebe stále, že toto je konspirace s politickým pozadím.....lidé jsou tak šíleně vystrašení, otupělí strachem, přijde mi, že jim to už díky tomu šílenému strachu vůbec normálně nemyslí. Nejde o nic jiného než o to žít zase normálně......snad nás bude dost na to, aby se to podařilo.....děkuji


Nepřihlášený uživatel

#5

2020-10-10 21:30

Skvělý sestřih!

Nepřihlášený uživatel

#6 "Lidé se dávají do křiku pro množství útlaku"

2020-10-11 08:30

"Lidé se dávají do křiku pro množství útlaku, pro tvrdou paži mocných křičí o pomoc."

(Bible, kniha Job 35)

 

"Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nic nedělali"

(Edmund Burke)

Radek

#7 Re: Zločiny proti lidskosti

2020-10-11 12:52

#3: Sluníčko - Zločiny proti lidskosti 

David Formánek je jedním ze spoluzakladatelů kulového blesku. Synchronicita je na místě, stačí se podívat na stránky kulového blesku. Poznámku  "Koukněte na něj a sdílejte, než ho smažou." s oblibou používají trolové, tak opatrně. Děkujeme

Hezký den, 


Nepřihlášený uživatel

#8

2020-10-14 17:28

WHO už couvá z podvodu jménem Covid-19, poněvadž čelí žalobám. Kritické množství činitelů si uvědomilo, že celá kampaň Covid-19 je masivním zločinem proti lidskosti https://tadesco.org/…ti/ (Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 12.10.2Q2Q)

Nepřihlášený uživatel

#9

2020-10-15 06:49

Dobrý den,uvedené video mě facebook zablokoval.Kreténi.Prouzová

to mi napsali:

Ve vašem příspěvku byly zjištěny nepravdivé informace
Nezávislé subjekty z AFP Europe zabývající se ověřováním faktů tvrdí, že informace ve vašem příspěvku jsou částečně nepravdivé. Abychom zamezili šíření nepravdivých zpráv, přidali jsme k vašemu příspěvku upozornění.
Můžete se podívat na další reporty od nezávislých subjektů zabývajících se ověřováním faktů, kteří zkoumají hlášení nepravdivých informací z celého Facebooku.

AFP EUROPEOvěření faktů
Německý právník Reiner Fuellmich hovoří o „zločinech proti lidskosti” v dezinformačním videu
Ve videu, které během uplynulého týdne shlédlo téměř 140 000 lidí, obviňuje německý advokát světové vlády ze „zločinů proti lidskosti”, kterých se údajně dopouštějí při boji s novým koronavirem. Pandemie Covid-19 je podle něj „podvod” založený na PCR testech, kte...
Všechny subjekty zabývající se ověřováním faktů, kteří spolupracují s Facebookem, musí být signatáři organizace International Fact-Checking Network a postupovat v souladu s jejím kodexem zásad.
Zjistěte, jak Facebook spolupracuje s nezávislými subjekty zabývajícími se ověřováním faktů v boji proti šíření nepravdivých zpráv. V centru nápovědy se můžete podívat na video.


Nepřihlášený uživatel

#10

2020-10-15 09:13

Dekuji Vam za nas za vsechny!! Nevzdavejte to!🙏🤞🏻

Nepřihlášený uživatel

#11

2020-10-15 10:13

Může mi prosím někdo poslat odkaz na ověření osoby právníka Reiner Fuellmich? Pomohlo by mi to v šíření ověřených zpráv. Moc děkuji


Nepřihlášený uživatel

#12

2020-10-15 21:04

Bohužel mi kulový blesk nefunguje a nevím co s tím. V žádném případě nestačí se do něj jen přidat. Prosím o radu. děkuji

Nepřihlášený uživatel

#13

2020-10-16 22:32

Moje NE parlamentní vyšetřovací komisí. NE nedůvěryhodným osobám, které zradili své voliče a ukradli českému narodu více než čtvrť miliardy dnů života. Moje ANO vyšetřovací komisí, složené z odborníků z řád lékařů a právníků.

Nepřihlášený uživatel

#14

2020-10-20 16:57

video nešlo shlédnout, bylo odstraněno...

Nepřihlášený uživatel

#15

2020-10-20 19:41

Dobry den, bohuzel video z you tube bylo jiz stateni. Mate moznost zaslat jinym zpusobem? Diky Jirak

Nepřihlášený uživatel

#16

2020-10-21 11:06

DŮLEŽITÝ 14 ti minutový sestřih JE Z YOUTUBE ODEBRÁN...KDE JINDE HO MOHU VIDĚT?

Nepřihlášený uživatel

#17

2020-11-08 15:51

Video neni dostupne.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...