Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize

Otevřený dopis lékařů vládě, parlamentu a médiím ohledně tzv. koronavirové krize / Oznámení / Otevřený dopis sestrám a lékařům první linie / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-10-08 09:08

Děkujeme! Je to velmi decentní odpověď. Pokud bude reakce stejně silná, jako ta první, chtělo by to asi být tvrdší, jinak to bude vypadat, že jste (jsme) se vzdali... :)

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-10-08 09:38

Před několika lety jsem ležel na JIP a byl jsem na plicní ventilaci. Můj stav byl velmi komplikovaný a lékaři mě zachránili život doslova na poslední chvíli. Velmi si vážím jejich práce. Přesto s otevřeným dopisem vládě naprosto souhlasím. Myslím si, že je to především naše vláda která svými kroky, arogancí a prosazováním politických cílů znevažují práci lékařů.


Nepřihlášený uživatel

#3

2020-10-08 09:40

Plně se vším souhlasím a doufám, že se vláda chytne za rypák a nechá nad volně žít.. 👏👏👏


Nepřihlášený uživatel

#4 Díky ... ALE!!!

2020-10-08 09:47

Díky, že jste nepropadly zoufalství a nepoužíváte hurbé a vulgární vyjadřování jako odpověď na napadení od Vlastizrádce v čele těchto opatření. Ale jak ze již zaznělo ... nelze se tvářit že jsem ten chytrý a slušný když mě někdo fackuje bez oholedu na to co říkám ... Pokud nebude snaha a ochota slušně jednat a reagovat na tyto připomínky je třeba poté vystupovat mnohem tvrději a více bez rukaviček ...Nelze donekonečna nastavovat druhou tvář - to není boj, ale pouze ukázka slabosti a odevzdanosti situaci.


Nepřihlášený uživatel

#5

2020-10-08 09:50

Modlím se, ať už něco zabere a tohle všechno skončí. Ale jede se podle plánu a přijde mi, dokud se celosvětově nepřidá policie a armáda na naši stranu, nic s tím neuděláme... Pouze když mocipánům dojde, že v policii a armádě nemají podporu, budeme zase moci volně dýchat, kdekoliv 🙏🙏🙏  Každopádně vaše kroky podporuji a děkuji za iniciativu a vložený čas 🙏

Hafzša

#6

2020-10-08 09:59

Velmi pěkně a přesně řečeno.


Nepřihlášený uživatel

#7

2020-10-08 10:00

Naprosto souhlasím. Krasne a srozumitelně nspsane. Ted jeste jak odpoví lekari z Budějovic

Nepřihlášený uživatel

#8

2020-10-08 10:03

Velmi kultivované, souhlasím

Nepřihlášený uživatel

#9 #9

2020-10-08 10:04

Dekuji za vasi praci. Naprosto souhlasim a stojim za vami. 


Nepřihlášený uživatel

#10

2020-10-08 10:09

Pěkné, slušné a výstižné. Naprosto souhlasím.


Nepřihlášený uživatel

#11 souhlasim

2020-10-08 10:10

Souhlasim,  nemam co dodat.


Nepřihlášený uživatel

#12 Re:

2020-10-08 10:14

#10: -  

Připoji se a děkuji!


Nepřihlášený uživatel

#13

2020-10-08 10:15

Dobře jste odpověděli, nadále vás podporujeme !!

 


Nepřihlášený uživatel

#14

2020-10-08 10:19

Posporuji petici

 


Nepřihlášený uživatel

#15

2020-10-08 10:19

Děkuji Vám za reakce, které jse napsali na články. Jsou jasné, výstižné a mají racionální pohled. Velmi se mi články na Vaši petici nelíbili a ve Vaších odpovědích je kus naděje, že bojujeme dál. A máte můj hlas.

Jana

#16

2020-10-08 10:21

Nevzdajte sa a bojujte aj za nás Slovákov !! U nás je situácia rovnaká, tak držím palce a ak bude petícia aj na SK, rada sa svojim podpisom pridám aj pod ňu PROTI nezmyselnosti terajších opatrení a nariadeniam SAMOvlády :-)

Robert

#17

2020-10-08 10:22

Souhlasím s Vámi. Měl by se vést dialog, pohled z jedné strany je nedostačují, naši vládní činitelé by měli pochopit, že svými nařízeními způsobují ve společnosti více škody než covid-19! Já sám to nazývám pořekadlem, že sytý hladovému nevěří. Rozhodovat o životech lidí, zakazovat podnikat a vykonávat zaměstnání a brát přitom statisícové platy, mi připadne nemorální. Pan Prymula se chová přesně jako vojenský oficír, v pátek odpoledne vydáme rozkaz a přes to nejede vlak. Vás za petici média kritizují, aniž by přesně formulovali její znění! Trochu mi to připomíná Chartu 77, za kterou byli tehdejší signatáři veřejně perzekuováni, aniž by se veřejnost dozvěděla její obsah! Pokračujte ve Vaší práci, držím pěsti!


Nepřihlášený uživatel

#18

2020-10-08 10:26

Souhlasím
HK

#19 děkuji

2020-10-08 10:28

Naprosto souhlasím a děkuji za Váš "boj". Jsem s Vámi.

Janna

#20

2020-10-08 10:28

Souhlasím s textem a děkuji za něj! Přeji nám všem hodně sil, abychom ten blázinec zvládli a udrželi si při tom zdravý rozum. 

Gallus

#21

2020-10-08 10:38

Děkuji za Vaši práci. Je hodna obrovského uznání.


Nepřihlášený uživatel

#22

2020-10-08 10:44

Děkuji za Váš čas. Vše krásně řečeno.  V petici jsem nenašla místo, kam napsat titul. Ráda bych tam svůj MUDr. napsala. 

MUDr. Helena Jandová


Nepřihlášený uživatel

#23

2020-10-08 10:50

Naprosto souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#24

2020-10-08 10:54

Díky, že to nezvdáváte! Mnoha lidem dáváte naději, že je řešení možné, byť se zdá v současné mediální hysterii a neustálých hrozeb ze strany tzv. autorit velmi nepravděpodobné..
KONSPIRACE?

#25

2020-10-08 10:56

Dobrý den z Moskvy,

zdravím všechny, kteří nejsou jako pštrosi s hlavami v písku a snaží se dělat něco pro zastavení tohoto organizovaného spiknutí. Není vůbec složité nadnárodní řízení, pokud máte v rozhodovacích místech dosazeny loutky, které slouží nadnárodním finančním kartelům. V této plandemii jsou striktně vydány noty, podle kterých ministři a nejvyšší vládní politici pracují. Exministr Adam Vojtěch nedávno řekl, aby média nestrašila národ, protože situaci jen zhoršují a dále řekl, že je Covid-19 běžné chřipkové onemocnění. A BYL ODEJIT!!! Postavil se plánu a to se neodpouští. Za touto podvodnou naplánovanou akcí je v pozadí mnoho cílů. Je to stejné, jako ''teroristický útok'' na budovy komplexu WTC v New Yorku 9/11. Zpočátku také všichni věřili, že útok spáchala Al-Káida pod vedením Bin Ládina. Vzbudit hysterii a strach s pocitem bezmoci, schválit drastický zákon Patriot Act a poté napadnout Afghanistán, Irák, Lybii, Sýrii a další země. Ovládnout centrální banky těchto států a převzít ropný a další průmysly a prosperující společnosti. Dále tyto útoky zajistily obrovský odliv populace do evropských zemí, tzv. migrace. Podívejme se, co to přineslo ve Švédsku, Francii, Belgii, Německu a dalších zemích. Změnily se na evropský Chalífát. Likvidace národů v přímém přenosu a opět pod vedením zkorumpovaných a sloužících politiků. S Covid-19 je to stejné. Šířit všudypřítomný a neustávající strach. Ve strachu jsou lidé velmi lehce ovládaní a navíc se snižuje práh běžného myšlení. Inženýrům a architektům v USA trvalo 6 let, než si připustili, že to s 9/11 mohlo být jinak a že se jednalo o řízené demolice 3 výškových budov. Strach všem zatemnil mozky, to je běžná psycholigie a je využívána i nyní. Na konci roku 2019 potvrdili po čtyřletém vědeckém výzkumu vědci z aljašského institutu, že pád budovy WTC 7 nezapříčinil požár, jak uvedl NIST, ale řízená demolice. Zhroucení 47 podlažní budovy za 6,5 sekundy do vlastního půdorysu. Vídíte tu podobnost? Vyvolat paniku a strach a potom utahovat šrouby změnou Ústavy, vyhlašovat nouzový stav a v něm projednávat ve zrychleném režimu drakonické zákony. Toto chystá např. Hamáčkovo ministerstvo vnitra, četli jste novelu bezpečnostního zákona? Co se už schválilo na pozadí Covid-19 v Austrálii a co schvaluje dnes parlament Velké Británie? Jen si to nastudujte. Řízený proces ve všech státech, toto nejsou konspirační teorie. Kdo není slepý a hloupý, tak to vidí!!! Mávnutím proutku schválilo všech 27 zemí EU miliardové půjčky od bankéřů z London CITY. Kdo na všem profituje, je to tak těžké pochopit? Kdo ovládá média a šíří strach? Zavádění Covid-pasů na letištích je už v běhu. V USA už nerazí mince a omezují tisk hotovosti. Chystá se přechod na elektronické platební systémy. A co to bude znamenat? Absolutní kontrolu nad všemi. Kdo napíše nevhodný článek, tomu můžou být zablokovány finance v bance. A se zablokovanou kartou si nekoupíte ani rohlík. Nekoupíte si lístek na metro, vlak, letadlo a budete přikováni na místě. Ani autem neodjedete, nezaplatíte kartou za pohonné hmoty. Všichni budou nuceni veškerou hotovost vložit do bank. Peníze přenáší Covid-19, my Vás chráníme. A začne prověřování. Odkud jsou ty dva miliony? Dokud nám nedoložíte potvrzení o příjmu, dočasně Vám zamrazíme bankovní účet. Možná se nyní někdo směje, ale tato realita je blíž, než si myslíte. Máte někoho v USA? Zeptejte se ho, co vyvěšují v obchodech ohledně nemožnosti vrácení hotovosti, z důvodu absence mincí. A ještě malé porovnání. Moskva - 12,6 mil. obyvatel. ČR - 10,6 mil. obyvatel. Moskevské metro přepraví denně mezi 8 - 10 mil. cestujících. Zde je obrovský potenciál ,,nakažení,, Covidem. Za včerejšek Moskva hlásí 3,2 tisíce pozitivních a ČR hlásí 5,3 tisíce. Kde se nakazili v ČR? Nevěřím této statistice a také PCR testům. Pozitivní není nemocný. Kdo kritizuje postupy vládnoucích elit, bude potrestán. Zákaz zpěvu a nemožnost koncertů? Kdo kritizoval vládu a její opatření? Janek Ledecký, Lucie Bílá (označila Covid obyčejnou chřipkou), Daniel Hůlka, Daniel Landa a Bára Basiková. Je to náhoda? Ať si každý sám odpoví. Tak se tam doma držte a podporujte se v boji proti nařízení organizované mafie/zločineckého syndikátu, jak velmi trefně uvádí Ing. Alena Vitásková.

 

P.S.: Baví se dvě prasata. Už jsi slyšelo, že majitel nás krmí proto, že nás potom zabije a sní? Tak už i ty věříš těm konspiračním teoriím?




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...