"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“ / Oznámení / PAPÍROVÁ PETICE HOTOVA - MŮŽETE ZAČÍT PODEPISOVAT !!! / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-10-06 18:43

Díky za vaši snahu, pokusim se nasbirat co nejvic...


Nepřihlášený uživatel

#2

2020-10-06 18:52

Díky hoši!

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-10-06 19:25

Budu se snažit získat co nejvíce podpisů 


Nepřihlášený uživatel

#4 Dotaz

2020-10-06 20:30

Ahoj kluci, moc děkujeme za vaši práci.

1)Instrukce jsem četla,ale jenom pro ujištění. Podepsané archy necháme sešít a posíláme.......ale píšete, že si máme vytisknout Petici, návrh usnesení.....skutečně vám tedy máme poslat jen sešité podpisové archy, tedy BEZ 1x Petice a 1x návrh usnesení, ke kterým se podpisové archy vztahují?

2)Pokud seženu více podpisů, tedy více jak 50, tak tedy pro další balíček archů musím sehnat někoho, kdo svůj podpis na posledním archu ověří a bude věřit mně, že ti, kteří podepsali neověřeně, znám.

tak je to v souladu s vaším doporučením?

myslela jsem, že budu obcházet i lidi, které neznám, ale je to tak rozsáhlé, že si tím teď nejsem jistá, ale zkusím to.

díky

karolína

 


Nepřihlášený uživatel

#5

2020-10-06 21:08

Jdu do toho, díky a držme si navzájem palce ať chápe a připojí se co nejvíce lidí ! Ladislav

 

Ivča

#6

2020-10-06 21:33

Děkuji, že jste se do toho pustili!

Radek

#7 Re: Dotaz

2020-10-06 21:57

#4: - Dotaz 

Stačí nám poslat sešité podpisové archy, s oveřeným podpisem na konci od sběratele. Vše je vysvětleno v dokumentu Pokyny & Informace - prosím důkladně přečíst, abyste všem uměli odpovídat na dotazy. Petici je potřeba všem nejdříve předem poslat na email, včetně usnesení, a podepisovat jen v kruhu svých známých plus motivovat ostatní - stačí přesvědčit 1 nebo 2 lidi z celé padesátky, ať se přidají a sbírají 50 podpisů také. Tato petice je složitá, a důležitá je kvalita podpisů, kvalita toho, že lidé ví, co přesně podepisují, kvantita snad přijde díky tomu sama. Není potřeba tlačit na pilu, rozhodně bychom neradi, abyste sbírali podpisy v obchodních centrech, na náměstích atd... od kolemjdoucích neznámých lidí - na to je ta petice opravdu MOC SPECIFICKÁ a VELKÁ. Děkujeme    


Nepřihlášený uživatel

#8

2020-10-07 08:43

Úžasné!!! Vše vytištěno, jdu obíhat a sbírat podpisy, Ester

Nepřihlášený uživatel

#9

2020-10-07 11:14

Super, budu šířit na fc ve všech ,,normálních" skupinách ;-)

Nepřihlášený uživatel

#10

2020-10-07 12:45

Dobrý den, chci Vám vyjádřit úctu a podporu. Bohuzel zatím víc v této záležitosti nemohu udělat. Jsem už přes měsíc pracovně v Lichtenštejnsku takže jsem se nemohla zúčastnit voleb což mě velmi mrzí. Domů se nejspíš dostanu za měsíc. Snažím se aspoň informovat a sdílet důležitá upozornění a videa. Velmi si vážím toho co děláte. Děkuji. Kulhankova Ivana

Nepřihlášený uživatel

#11 ověřený podpis

2020-10-07 20:55

Dobrý den, ten ověřený podpis znamená nechat můj podpis ověřit na MATRICE u nás na městském úřadu? Věra Fojtíková

Lynx

#12

2020-10-08 19:56

Jestli to Přymula řekl, porušuje zákon. Dá se to využít?

Lynx

#13

2020-10-08 19:57




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...