"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“

"4O BODŮ" - PŘIPOMÍNKY ČÁSTI VEŘEJNOSTI K DOKUMENTU MZČR – „NÁRODNÍ STRATEGIE OČKOVÁNÍ PROTI NEMOCI COVID-19“ / Oznámení / Poděkování a buďte prosím v pondělí ve střehu / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-09-24 21:47

Bravo, někdo tu musí udělat pořádek děkuji

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-09-24 21:53

Jsem ráda že se nikdo z Vás nebojí a ze6 dokážete bojovat a pomocí lidem, že neví co udělat. VŠUDE TO JE S TOU BANKOU TEN SKANDÁL a jak říká mudr. Hrušovský je to globální prediktor. PATŘÍ ZLIKVIDOVAT, JEN LIDI VÍC A VÍCE ZOTROČUJI NE- ZÁ- KONYM UROČENIM A TO UŽ ASI JE MÁLO, TAK CHTĚJÍ VICE MAJETEK LIDI A NAVÍC JE LIKVIDOVAT SMRTELNĚ NEBEZPEČNOU VAKCINACI. JSTE TEDY Boží bojovníci. AKIA

Nepřihlášený uživatel

#3

2020-09-25 03:47

Děkuji, mám dvě holčičky a opravdu nestojím o to aby v tomhle vyrůstali.Musi se nám všem tohle povést.Udelam proto vše.
Olga

#4 Společně to dáme!

2020-09-25 04:01

Chci vám vyjádřit hluboký vděk, poděkování za to, co děláte.

Držím nám všem pěsti a pevně věřím, že bude líp.

S pozdravem a slzou v oku

Olga Mutínská


Nepřihlášený uživatel

#5

2020-09-25 04:42

Děkujeme, že vás máme..

Nepřihlášený uživatel

#6

2020-09-25 05:04

Přeji Vám všem krásný a pohodový den. Budu se opakovat, ale musím Vám opět poděkovat za snahu a skvělou práci. Nejlepší z nás, lidé jako VY, by měli řídit tuto zem. Konečně bych měl jednoduché rozhodování ve volbách. Zdeněk Vémola

Nepřihlášený uživatel

#7 Re:

2020-09-25 05:06

#6: -  

 

Lisuli

#8

2020-09-25 05:16

Děkuji moc, za chvilku budu mít 7 vnoucat. 5 z nich chodí do skoly. Jedno nesmí kvůli covidu. A nepůjde, dokud nepodstoupi bolestivé testy, vyter z nosu, který vlastně nic neřeší. Jen si někdo pěkně namasti kapsu. Kolem nás dávove nikdo neumírá. Děti si chtějí hrát.nNa co očkování, je to záměr poškodit člověka očkováním? Tak děkuji, že někdo začal nebýt ovce. Mějte krásné pohodové dny. A chuť do boje s nesmysli.


Nepřihlášený uživatel

#9

2020-09-25 05:20

Děkujeme!

Nepřihlášený uživatel

#10

2020-09-25 05:23

Velice si vazim vasi prace mam 2 syny, kterym nyni odebrali pravo na cerstvy vzduch ve skolach, mladsiho 9 trida jsem radeji nechala doma at uz za to budou jakekoliv sankce je mi to jedno, starsi si uz nastesti umi poradit aby mu to ublizilo co nejmin. Preji jim klidny zivot na ktery maji vysostne pravo jako vsechny bytosti na svete a ne to co se tu chysta. Udelam pro to vse co bude v mych silach.

Nepřihlášený uživatel

#11

2020-09-25 05:52

Je to agenda k novému světovému řadu zotročit a očipovat lidí ne celém světě!llRovněž vyvraždit 90%obyvatel planety, očkování,chemtrails,sítě 5G,počasí řízené Harppem,genetické potraviny, umělá inteligence a další a další!!!!

Nepřihlášený uživatel

#12

2020-09-25 06:06

 Vřelé díky Vám všem, co jste se chopili iniciativy postavit se proti této novodobé tyranii a otevíráte lidem oči, poněvadž drtivá většina z nich je naprosto paralyzována strachem, který šíří naše média a nejsou schopni rozumně uvažovat. Budu se snažit být nápomocná, jak to půjde, zatím se snažim alespoň ve svém okolí a na sociálních sítích šířit pravdivé informace o covidpodvodu a sdílím petici mezi známými. Věřím tomu, že se lidem postupně otevřou oči a budou mít odvahu postavit se na odpor proti této cílené genocidě. Společně to dáme, musíme tomu všichni věřit! ;)


Nepřihlášený uživatel

#13

2020-09-25 06:14

ok, moc děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#14

2020-09-25 06:26

Děkuji vám za vaši práci a snahu . Podpořím vás. To jim nesmí vyjít a věřím , ze se to povede je zastavit . Dobro musí zvítězit
Lukáš

#15 Děkuji

2020-09-25 06:35

Dobrý den,

děkuji za to co děláte, jsem rád, že se díky vám informace o zvěrstvech, která se tu dějí dostávají mezi lidi. Snad se to dozví co nejvíce lidí.

Lenka Landíková

#16 DĚKUJI

2020-09-25 06:44

Děkuji za energii, kterou vkládáte do boje pro všechny, i ty, kteří se zatím nehodlají probrat z letargie a nechávají se uspávat lží. Lež je rakovina, strach je mor, panika je vrah!!! 


Nepřihlášený uživatel

#17

2020-09-25 06:50

Dobrý den. Děkuji za pozitivní a nadejnou informací. Jen mě upřímně trápí že se nemůžu zúčastnit této další akce. Jsem pracovně v Lichtenštejnsku a vzhledem současné ČOV situaci kolegyně které nás pecovatelky mají střídat se nnehrnou z prostého důvodu. Při příjezdu musí absolvovat 10ti denní karantény na vlastní náklady a pro nás Čechy se takový pobyt docela značně prodraží na úkor výdělku. Takže momentálně nevím kdy se dostanu domu. Děkuji za pochopení. Kulhankova Ivana


Nepřihlášený uživatel

#18

2020-09-25 06:57

27.9. v 15:00 na Palackeho namesti Protestni akce proti vladnim narizenim a omezenim Tato skupina na FB by mohla hodne pomoct. Poslu jim to. https://www.facebook.com/groups/prevrat

Nepřihlášený uživatel

#19

2020-09-25 07:16

Super chlapi, to byl fofr a ještě bude. Máte dobrou strategii, dělat něco, co nikdo nečeká. Překvapení nepřítele, téměř vždy zaručilo úspěch. Dejte pak vědět, co v to pondělí s těmi dopisy, 50 lidmi ať se to může rozjet... Díky za to, lidi si vždycky museli pomoct vzájemně! Jen mě mrzí, že žádná politická strana nejde proti vládě, aby chránila občany!

Nepřihlášený uživatel

#20

2020-09-25 07:18

Díky za Vaše úsilí, vážím si toho. Vlk

Nepřihlášený uživatel

#21

2020-09-25 07:22

Děkuji!!!

Nepřihlášený uživatel

#22

2020-09-25 07:23

Tak na pondělí se vážně těším!!!

Nepřihlášený uživatel

#23

2020-09-25 07:29

Jdu do toho s Vámi! Moc děkuju za Vaší práci.


Nepřihlášený uživatel

#24

2020-09-25 07:43

Moc děkuji za veškerou Vaši snahu a práci. Jsem s Vámi. Je mi moc líto dětí i rodičů, kteří musí nyní řešit "rouškování" ve třídě. Jak je možné, že se nikdo z politiků a stran nepostaví proti této špinavé hře????? A vyjádření pediatrů a některých "doktorů"?? - že se nestydí, měli by odevzdat diplom!!!!

Je mi hodně smutno z této doby a nechci, aby moje děti ani vnoučata vyrůstaly pod takovou nadvládou. Držím pěstičky a dávám podporu!!


Nepřihlášený uživatel

#25

2020-09-25 07:52

Jsem šťastná, že se začíná něco dít. Děkuji Vám.



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...