Protestní akce proti zrušení atletické dráhy v Karviné


Nepřihlášený uživatel

#26

2011-12-05 18:04

Vážení,

je s podivem, že 60 000 město nemá přijatelné sportoviště pro královnu sportů. Svědčí to nejen o absolutním nezájmu vedení města o tento sport, ale rovněž o nepříliš dobré práci vedení Vašeho oddílu.
Potřebovali by jste zřejmě do vedení někoho, kdo by to na místní politické úrovni uměl vysvětlit a hlavně prosadit. Asi by se Vám hodil o čtyřicet let mladší Gusta Kalivoda.
Držím Vám palce.

Zdravím

Bývalý atlet NHKG Karviná

Pavel Tunka

Nepřihlášený uživatel

#27

2011-12-05 18:15

Atletická dráha není jen pro atlety a 90% sportovců ve Vašem městě ji bude užívat k přípravě svého sportu
Jakub Gulec

#28 Re: Atletika?

2011-12-05 20:56

#25: Davideo - Atletika? Výsledky vám ukazují pouze to co se děje díky nynější situaci atletiky. Tedy převážně atletického zázemí.. Krom toho podívejte se například na Másláka... Je z Havířova a byl 3. na mistrovství Evropy na 200 metrové dráze... Poté se probojoval na Mistrovství světa a taky nedopadl zrovna zanedbatelně... a při tom mu je kolem 20 let...

 

Palič

#29

2011-12-05 23:07

Já si myslím že v Karviné by měli fungovat všechny sporty a ne jen blbý fotbal!!


Nepřihlášený uživatel

#30

2011-12-06 00:24

Prosím

Nepřihlášený uživatel

#31 Re: Tache - Otrokovice

2011-12-06 10:13

#10: Juzek z Raja -  

 My byli po povodnich v roce 97 bez stadionu nekolik let, bohuzel v obdobi, kdy v 99 jsme byli i v kvalifikaci o extraligu, chytrym rozhodnutim se zrekonstruovala skvara a u 800 m vzdalene skoly tartan 312 m, ac decka maji atletiku parkrat rocne a pri zdruzeni prostredku se to mohlo udelat na stadione a pri rozklusu se tam ty decka dostaly idealne zahrate :-)....no a ted ji mame, a ta propast je znat, ale uz nam rostou mladi!!!!!

Milan

#32 ...

2011-12-06 10:21

Oni znají jen jeden sport FOTBAL a nic jiného... Ale mi máme jak je napsáno v petici dobré výsledky a čím dál více členů.Proč neberou aspoň trošičku ohled na nás?

Nepřihlášený uživatel

#33

2011-12-06 11:58

Toto je nesmysl! Podporuji, protože jsem také atlet.

Nepřihlášený uživatel

#34

2011-12-06 14:17

Myslím, že v dnešní době, kdy spousta dospělých i dětí trpí psychickými problémy a obezitou je nezbytné podpořit a pěstovat jejich fyzickou aktivitu od samého počátku:)

Nepřihlášený uživatel

#35

2011-12-06 15:13

Lépe zajistit podmínky ke sportování než později dávat finanční protředky pro drogově závislé.

Nepřihlášený uživatel

#36

2011-12-06 18:00

Sám jsem na tomto stadionu závodil a moji svěřenci
také. Svatoslav Ton ,Lukáš Souček, Jiří Křehula
a další úspěšní atleti.Doufám, že zvítězí rozum a
v Karviné zůstane tento sport.

Nepřihlášený uživatel

#37 Re:

2011-12-06 18:18

#2: -  

    Petici na podporu nové atletické dráhy (nebo rekonstrukci té staré jsem právě podepsal - a doplním: Škvárová dráha nemusí být nutně špatná, nelíbí se mi ale přístup vedení města Karviné. Atletika si podporu zaslouží. (Sám jsem si taky zaběhl osobní rekord v hodinovce "na škváře", v Chomutově. Jiný obdobný stadión -v Kadani- ale již nemá se škvárou moc společného: Je to dráha spíše hlinito-travnatá... Přitom právě v Kadani bylo dost financí na až téměř devastační stavební zásahy doprovázející budování cyklostezky při břehu Ohře...)        

                                                                                 Vladimír Růžička (Ústí n. Labem)

Jakub Gulec

#38 Re: Re: škvára

2011-12-06 20:29

#37: - Re:

No po pravdě na škváže to dlouhým běhům až tak nevadí... ale sprinty které trénujeme se tam běhá blbě... a stačí když zaprší a můžeme se koupat v jezírcích, jenž v dráze vzniknou... Pak také je poměrně nepříjemné když trénujeme a milovaný Pan Správce nám pustí rozstřikovače které normálně asi mají zavlažovat trávu... místo toho se stává že běháme v dešti i když na obloze není ani jeden mráček a vznikající ,,bažina'' na dráze je nesnesitelná..


Nepřihlášený uživatel

#39

2011-12-06 21:49

Děkuji iniciátorům této petice a pevně věřím, že jejich aktivitu všichni podpoříte.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-12-07 08:41


Juzek z Raja

#41 Re: Varianta hřiště Baníku ČSA Karviná - PRODÁNO

2011-12-07 08:54

#22: -  

 Varianta hřiště Baníku ČSA je pravděpodobně neschůdná. Jednoho dne přišel do tohoto areálu člověk, který má k tomuto bližší vztah, a vidí zde přežvykujícího mladíka s cigaretou v ústech s úsměvem na tváři. I ze zvědavosti či v úmyslu mu nějak pomoci se jej dotázal, zda něco či někoho hledá, nebo nepotřebuje nějak pomoci. Dostalo se mu od tohoto mladíka strohé odpovědi. " Od Vás nic nepotřebuji, mně to tady od včerejška patří". Tudiž položme si otázku? PRODÁNO ,či PRONAJATO??


Nepřihlášený uživatel

#42

2011-12-07 10:10

Nejen fotbal je sport...proto atletická dráha by měla být vybudována současně s f.stadionem...

Nepřihlášený uživatel

#43

2011-12-07 14:22

Je lepší reprezentovat náš stát pomocí sportovců, než statistikou v užívání drog.

Nepřihlášený uživatel

#44

2011-12-08 18:36

Je zarážející, že zastupitelé Karviny uvažují, že ve svém velkém městě nebudou mít ani jeden běžecký 400m ovál pro závodníky oddílu i pro širokou veřejnost.

Nepřihlášený uživatel

#45

2011-12-11 20:22

V regionu je to nanejvýš potřebná záležitost.Pokud zde nebude možnost zakládat kroužky atletiky,ztahovat nové atlety a atletky,tak v síti atletiky se vytvoří díra,která se bude těžko zacelovat.Skončí trenéři a mládež se bude věnovat jiným aktivitám.Mělo by být i záležitostí ČAS a předsedy,aby projevil iniciativu a pomohl.Josef Sečkář,předseda AK Olymp Brno

Nepřihlášený uživatel

#46 Re: Re: Varianta hřiště Baníku ČSA Karviná - PRODÁNO

2011-12-11 20:23


Nepřihlášený uživatel

#47

2011-12-11 20:25

To snad není pravda.Už i ve sportu je arogance?Ten mladík a politici města by asi potřebovali....
To bych udělal já!Věřte tomu.Josef Sečkář
past

#48

2011-12-11 22:31

Připomente prosím ctěným zastupitelům města Karviná že máme 21století,což není století páry ani škváry a že atletika je a vždy bude základní a také nejhlavnějsí olympijský sport!!Jestli to nepochopí tak z hrušky dolů a zvolit si lepší,Pavel Studnička,zastupitel města Pardubice
Michal Broda, autor petice

#49 Re:

2011-12-12 22:56

#48: past -  

 Za tento příspěvek bych Vám rád poděkoval, toto jsou ta správna slova.

Děkuji!


Nepřihlášený uživatel

#50

2011-12-12 23:29

Jako bývalá atletka se divím a žasnu,že tento krásný sport uvadá v našem městě. Nikdy se o něj nějak nestaralo,fodbal a hokej byly priority,ale na tehdejším NHKG v Ka-Ráji to žilo.Taky na Kovonském hřišti si pamatuji, se trénovalo i závodilo.Jsem pro záchranu nejen dráhy,ale celé ATLETIKY v našem městě.Pánové na Radnici,nefaňděte jenom výnosným sportům,sportům snobů a zbohatlíků,ale dětem, kteří chtějí vyniknout tak, jako třeba Jaroslav Bába či paní Zátopková a mnoho dalších atletů z našeho města. V.K.