OBNOVENÍ MHD V MLADÉ BOLESLAVI PRO VŠECHNY OBČANY

OBNOVENÍ MHD V MLADÉ BOLESLAVI PRO VŠECHNY OBČANY / Oznámení / Petice k MHD a další akce s tím spojená / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#1

2020-05-25 04:57

Ráda bych vás přišla podpořit, jsem bohužel v zaměstnání, m. j. V Zalužanech, kam MHD zatím taky nejezdí. Nicméně vás plně podporují.

Nepřihlášený uživatel

#2

2020-05-25 06:55

A co takhle informovat média?

 

zena

#3

2020-05-25 09:31

Také bych ráda přišla, ale také jsem v zaměstnání. Ať přijde pan primátor ráno ve čtvrt na sedm na ulici Jičínská. Okolo projíždí nacpané autobusy z Faurecie a spol. se zaměstnanci bez roušek ... a nás bude buzerovat. Bohužel to nikoho nezajímá. Žít v tomto městě je hnus. Zastávky špinavé od bezďáků, špinavci v ulicích. Ale trestají se ti, co chodí do práce a odvádí státu daně!! Držím Vám palce ve Vašem úsilí a plně Vás podporuji.


Nepřihlášený uživatel

#4

2020-07-02 04:48

Máte pravdu. Nechápu, proč se stále mění jízdní řády. Když jsem toto vyprávěla dětem v Praze,nemohli uvěřit . Aby nejezdila MHD to je rarita v ČR. A nynější podobu ( hodinové intervaly) už vůbec nepochopili. Jen je mi divné,že to radnici beztrestně prochází. Možná by bylo dobré nějakým dalším způsobem dostat petici mezi lidi. Ne každý ma PC.