Uzavření škol do konce školního roku

Uzavření škol do konce školního roku / Oznámení / Jsme v jedné pětině cesty / Komentáře


Nepřihlášený uživatel

#26

2020-04-09 07:39

Už mate přez 50 000
-------

#27 Re: Můj pohled

2020-04-09 07:39

#19: Anonym - Můj pohled 

Přesně tak. Jsem studentka strřední školy, cesta mi také trvá hodnu MHD. Učení na dálku celkem funguje. Myslím že ale problém bude mít většina lidí s uzavíráním známek, což se dá také řešit celkem jednoduše např. proste těch několik lidí kteří si potřebuje napsat test(protože nemají něco dopsaného ze školního roku před pandemii nebo si potřebuje něco opravit) tak pojedou jeden den do školy a tam si něco napíšou. Ale prostě je hloupé aby do té školy chodily pořád a ještě k tomu úplně všichni. Je to jen můj nazor, ale myslím že by to nebylo hloupé řešení.

Dejv

#28 Re: Re: To je docela hloupá narážka. Učíme běžné 6-8 hodin a doma následují opravy prací, komu

2020-04-09 09:41

#18: To je hloupá narážka. Učím běžně 6-8 hodin prezenčně, domácí přípravu nepočítám. ... - Re: To je docela hloupá narážka. Učíme běžné 6-8 hodin a doma následují opravy prací, komu 

Učitel odborného výcviku učí běžně 7 hodin (60 minutových) za den. U učitelů teoretické výuky je normální, že podle rozvrhu mají jeden den 4 hodiny a jiný zase 6 nebo 7. S rouškou v červnu, kdy je ve třídách pomalu 30 stupňů, docela záhul, a to nejen pro učitele, ale i pro žáky.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2020-04-09 12:04



Nepřihlášený uživatel

#30 Re:

2020-04-09 12:18

#20: -  

Na vás taky někdo spáchal zločin, že?


Nepřihlášený uživatel

#31

2020-04-09 15:04

Je to neuvěřitelný. Když sem na tuto petici narazila, bylo tu necelých 5 tisíc podpisů, hned sem to rozeslala. Doufám že to vyjde. Věřím tomu
Petruše

#32 Re:

2020-04-10 07:43

#6: -  

Na druhém stupni běžně. Ovšem musí te si uvědomit rozdíl mezi časovou jednotkou SI a základní organizační jednotkou vyučování-což je také jedna hodina, ale vyučující a trvá 45 minut v každé formě vzdělávání.


Nepřihlášený uživatel

#33

2020-04-10 09:49

Dobrý den, jsem vychovatelka ve školní družině ... nedovedu si představit pobyt dětí ve šk.zařízení v této mimořádné době a co teprve školní jídelny ... ?? Prosím, o váš názor .
Fery

#34

2020-04-10 10:02

Já jsem pro to aby Školy Otevřely ve květnu!!!!! Otevřete to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LFCFAN92

#35 Radši odvolat ruského švába Ovara z pražského hradu !!!!!!!!!!!!!!!!

2020-04-12 12:48

Kurva, to je zas petice k hovnu. 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!

Kristýna

#36 Autoři petice

2020-04-13 21:39

Proklikala jsem se až do Studentských listů k fotce autorů petice...to jako vážně? Mládí vpřed, že? Pánové evidentně nemají děti, ani zaměstnání a potažmo ani šajnu o tom, jak moc energie, nervů atd. stojí za tím, že by měli děti zůstat do září doma...nehledě na to, že ne všichni mají babičky, hlídací tety, možnost home office atd. Nechápu tuhle iniciativu ....

LFCFAN92

#37 Proč místo takových pičovin neřešíte účinkování kremelského agenta z pražského hradu, he ?!?

2020-04-14 11:14

Kurva, toto je petice k úplnému hovnu !!!!!!!!!!!! 

Tuhle petici vymysleli nějaké debilní děti co nechcou do školy že jo?

Sory jako ale řešíte prostě totální pičoviny a sory že to říkám ale, zasloužíte spíš pár přes držku !!!

Radši řešte, aby už konečně odvolali toho zkurveného knedlovepře Zemana zvaného Ovar z pražského hradu !!!!!

Ovar je totiž agent Moskvy a Pekingu a tím trvale zrazuje naší republiku a její prozápadní směřování zakotvené v našem členství v NATO a EU !!!! Ovar je proruský zkurvenec !!!!!!!

Proto ho musíme odvolat, aby už tam nebyl pičus jeden !!!!!!!!

Rusko je zasraná fašistická země vedená zkurveným Putlerem a okupuje Ukrajinu !!!!!!!

Ať žije Ukrajina !!!!!!!! Ať žije NATO !!!!! Ať žije USA náš přední spojenec !!!!!!!!!!!!!

A vy všichni agenti Rusáků si polipte prdel. stejně vás všechny pověsíme vy dementní šulini !!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#38

2020-04-17 04:20

Podepsáno a sdíleno



Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...