Petice za pozastavení nájmů a hypotečních splátek v době koronavirové krize

Petice za pozastavení nájmů a hypotečních splátek v době koronavirové krize / Oznámení / Petice za pozastavení nájmů a hypotečních splátek v době koronavirové krize / Komentáře

Karel Jemelka

#1 Koronavirus na vás, rudé zrůdy!

2020-03-29 13:18

Soudruhu autore,

vy račte být zajisté komunista, že? Jenom komunisti chtějí žít pokud možno bezpracně, bezplatně, zkrátka nadarmo, protože vy komunisté jste prachsprostí darmožrouti. Z cizího žít, dobře se mít, držku si ožrat, na garmóšku hrát, to by se vám líbilo, že? Ale když máte sáhnout na práci, jdou vám obě ruce od těla, viďte?!?

Od čeho, vážení, vznikl pojem levice? Levice je označení levičáků proto, že každý levičák má obě ruce levé.

Vaše petice je příkladem levičácké bezuzdnosti. Neplatit nájmy, neplatit dluhy, brát z cizího, jako obvykle. Vy levičáci nic jiného neumíte. Nikdy jste nikdy nic nevybudovali, nevytvořili, a tak jen natahujete své do posledku levé ruce po státu, aby vám dal z cizího. 

Pamatujte však, že vaše časy dávno skončili. Zkuste však jen sáhnout na můj majetek, a zle se pomějete. Nebudu váhat ani minutu, a dám promluvit svým ohnivým holím, že vy komouši skončíte děrovaní jak cedník. To je totiž to, co všem komunistům patří.

Prozatím bude stačit, když vás vybije epidemie koronaviru, vy rudé stvůry.

Od věků platí: MRTVÝ LEVIČÁK, DOBRÝ LEVIČÁK. SHOŘTE V PEKLE, RUDÉ BESTIE.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...