Týdny občanského neklidu

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Týdny občanského neklidu


Nepřihlášený uživatel

#876

2016-10-29 05:41

Jiz delsi dobu jsem znepokojen chovanim nasi hlavy statu, ktera nas nereprezentuje ale dela nam ostudu. Smeruje nas na vychod do sfery vlivu Ruska a posledni dobou i Ciny. Stydim se za takoveho prezidenta a odmitam jeho postoje se lzivou a nenavistnou politikou, ktera lidi nejsednocuje, ale rozestvava. Stydim se za postoj nekolika vladnim cinitelu, kteri z nas delaji kolonii Ciny. Chci, aby Cesko byla demokraticka zeme, to, co se deje ted, nema s demokracii nic spolecneho. Plne podloruji vyjadreni teto petice a zadam, aby vlada teto zeme se zodpovidala svym obcanum, kteri ji zvolili v dem. volbach. Podporuji umelce, kteri vyzvali obcany k obcanskym nepokojum.
Karel Novák

#877 Vážení spoluobčané, nemlčme a braňme se. Petiční výbor na obranu demokracie

2016-10-29 05:44

Ano budu se bránit třeba se zbraní v ruce proti takovým zmrdům jako je petiční výbor a těm vymytým mozkům co tady podepisují tuto petici.

                      


Nepřihlášený uživatel

#878

2016-10-29 05:46

Douf´am, že lékaři pana Zemana se připojí k petici a správně mu potadí, ať na svou funkci rezignuje.

Nepřihlášený uživatel

#879

2016-10-29 05:47

17 listopadu 1989 jsem tady nebyl, musel jsem žít v emigraci. Tentokrát přijdu ale klíčemi zvonit rozhodně nebudu. Stydím se za české politiky včetně prezidenta. Český národ nejsou ovce.
Karel

#880

2016-10-29 05:49

 Darebáci, nefachčenka, havloidi ,vítači,zloději,krypli,buzeranti,lháří,nenávistníci polibte si prdel

Pee

#881 Re: Re: Stojíte na straně prezidenta?

2016-10-29 05:59


Nepřihlášený uživatel

#882 Re: Manipulace...

2016-10-29 06:00

#18: Člověk - občan - Manipulace...  

 Demokracie v ČR: Kontrolní hlášení, EET, nefungující, nebo lépe řečeno špatně fungující justice, nepotrestání zlodějů, Janoušek na svobodě, poslanci s majetky, jejichž hodnota několikanásobně přesahuje jejich příjmy, zbytečná trafika - Senát, dotace jedné firmě, jejíž šéf je min. financí  aj. to je demokracie po česku, Zeman vyhrál v přímé volbě, ať se to někomu líbí nebo nelíbí. Čínský president byl v Londýně... tam také není demokracie? Obama jedná s Putinem, ani v Americe není demokracie? Ať jdou páni herci někam i s se Štěpánovou, Rumlem a Žantovským!!!

 

Slurm

#883

2016-10-29 06:02

Komentáře pod touto peticí a jinými články, které se týkají pana prezidenta Zemana, vypovídají o stavu naší společnosti. Místo toho, aby se v nich vedla smysluplná debata s konstruktivní výměnou názorů, tak si lidé akorát nadávají do zrádců, tupců a bůh ví čeho jiného. Každého, kdo má odlišný názor by hned linčovali. Už samo toto chování popírá základy demokracie a práva na vlastní názor. Chovají se tak příznivci i odpůrci pana prezidenta. Nejsem příznivcem pana Zemana. Jeho chování mi v některých případech přijde nedůstojné, ale chápu, že ňekerým lidem, jako prezident vyhovuje. Všichni voláme po tom, aby v naší zemi byl pořádek a prosperita, ale měli bychom začít tím, že se jako občané budeme chovat slušně sami k sobě a budeme respektovat svoje názory.


Nepřihlášený uživatel

#884

2016-10-29 06:02

Když se tady podívám na některé příspěvky, jsem zděšená. Vyznačují se většinou tím, že používají obdobný slovník jako jejich prezident. Můj prezident to rozhodně není, já ho nevolila. Takové vulgární ožralé prase bych nevolila nikdy. Každou ostudou, kterou předvede, mě přesvědčuje o tom, že jsem měla pravdu. Možná opravdu u komunistů nebyl, ale zřejmě se v minulém režimu vzhlédl a dokud nenašel podporu u "všemocné Číny" chybělo mu tvrdé vedení odkudsi shora.

Je na čase ukázat, že nejsme stádo ovcí, které bude mlčet k "vlezprdelkovským" prohlášením prezidenta a vlády vůči Číně.


Nepřihlášený uživatel

#885

2016-10-29 06:02

Ať žije Zeman.
Ale někde jinde!

Nepřihlášený uživatel

#886

2016-10-29 06:05

Kolaboranti vylézají z děr, cítí svoji příležitost, proto sedmnáctého listopadu nezvonte klíči ale hrrr na ně. Defenestrace.
Hrubes30

#887 Re: Manipulace...

2016-10-29 06:08

#18: Člověk - občan - Manipulace...  

 Myslíte, že se obyčejným lidem žije dobře? A ti, kterým se tak žije, za to nevděčí panu prezidentovi


Nepřihlášený uživatel

#888 Re: Petice za odvolání Daniela Hermana

2016-10-29 06:09

#2: - Petice za odvolání Daniela Hermana 

 Ja se taktez obavam o vas rozum...


Nepřihlášený uživatel

#889 Re:

2016-10-29 06:11

#879: -  

 Tak se do té EMIGRACE zase vrať a podporuj tam svoje politiky. Nikdo tě tu nechce. Zradil jsi zemi , když jsi zbaběle zdrhal pryč. Stejně jako ostatní co tzv emigrovali.Zdrhat umí každý. Jste jak ti imigranti co se sem cpou dneska. Zůstaňte si tam a už se vůbec nevracejte.


Nepřihlášený uživatel

#890

2016-10-29 06:13

Pánové děkuji!

Nepřihlášený uživatel

#891 Re:

2016-10-29 06:15

#884: -  

 No pokud jsi ho nevolila tak mlč. Pořád lepší Rusko a Čína než EU a USA. Stejně doufám , že se EU rozpadne. Pak bude v Evropě mnohem líp i pro ostatní státy.


Nepřihlášený uživatel

#892 Re: Na pravou míru

2016-10-29 06:15

#14: Vlastenec - Na pravou míru 

"Je možné všemu zabránit pouze uzavřením hranic,obnovením průmyslu práce a bydlení pro každého.Vymanit se ze západního stylu života,plných jedů,zabíjení a nepříslušného chování."

A "vychodni styl zivota" plny jedu a zabijeni neni?

I kdyz zrejme chapu pohnutky, ktere vas k tomuto komentari vedou, je jaksi skutecne trochu mimo realitu celkoveho deni na svete...


Nepřihlášený uživatel

#893 Re: Manipulace...

2016-10-29 06:24

#18: Člověk - občan - Manipulace...  

 Manipulace to rozhodne neni. Je to vyzva. A vyzva neni manipulace. Jestli to podepisovat nechcete, v poradku. Nikdo vas nenuti.

Ale je urcite plno lidi, kteri vidi, ze uz toho vseho je jaksi dost. A poklonkovani Cine je ta posledni kapka. Jestli v tom nevidite nebezpeci, je mi to lito. A koneckoncu, mozna si vazne prejete, abychom se misto do Evropy zaclenili do Asie. K Cine, k zemi, ktera je svym potiranim lidskych prav proslula... no, co dodat, ze?


Nepřihlášený uživatel

#894

2016-10-29 06:25

Můj absolutní souhlas. Děkuji. Je skvélě, že jsou zde lidé, kteří se nebojí veřejně vystoupit. Na mimopražských mítincích Zemana už to vypadalo, že jsou tu jen lidé, smýšlející stejně jako on. Zeman a ona "čtyřka" náš národ hrubě podcenila. Vydržme a nedejme se!

Nepřihlášený uživatel

#895

2016-10-29 06:25

Jsem nesmírně rád, že petice vznikla. Dejme vrcholým reprezentantům našeho státu jasně najevo, že si nemůžou dělat co chtějí. Nejsme ovce! Zastavme aroganci moci! Zašlapávání odkazů prezidentů T. G. Masaryka a V. Havla musí skončit!

Nepřihlášený uživatel

#896 Re:

2016-10-29 06:33

#10: -  

 Seš magor

 

 


Nepřihlášený uživatel

#897 Re:

2016-10-29 06:38

#868: -  

 Souhlas - jseš debil a určitě volíš Zemana!


Nepřihlášený uživatel

#898

2016-10-29 06:39

Myslím , že už bylo dost hulvátského chování "našeho" presidenta.
Pavel

#899 Re: Mráz vane z Kremlu

2016-10-29 06:40

#10: -  

 

Pavel

#900 Re: OK, souhlas.

2016-10-29 06:41