Stydím se za své politiky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Stydím se za své politiky


Nepřihlášený uživatel

#1

2011-08-27 17:29

Mé komentáře jsou na www.brejle.net
Sendyman

#2

2011-09-07 02:35

Petici bych podepsal, kdyby se týkala jen Mašínů. Proč do toho byl zatažen Bátora? Jakou to má přímou souvislost?

Marek

#3 Re:

2011-09-11 21:02

#2: Sendyman -  

 Ona se týká Mašínů, respektive týká se počinu A. Vondry, jenž je ocenil s tím, že šlo o partyzány a hrdiny a že vlastně byli v občanské válce, aniž občanská válka byla a aniž se jejich činy dají na základě platných norem jako partyzánské uznat. Aneb Vondra rozhoduje o tom, kdo je partyzánem...

 Bátoru tam mám zmíněného proto, že mi přijde na Ministerstvu školství jako pěst na oko a s jeho působením tam nesouhlasím.

 Pokud Vám tato pasáž vadí, je mi líto, ale pro mě je tam důležitá. Člověk, který veřejně prohlásí, ať jde inteligence do hajzlu a který má napojení na krajně pravicové kruhy, mě na štítu školství rozčiluje.

 Navíc kolem pana Bátory se aspoň vlna veřejného odporu, která se přenesla i do politiky, vytvořila, čin A. Vondry se v politických kruzích přešel jakoby nic. A to tu v jeho případě neuvádím dosud nedotaženou kauzu Promopro.

 U pana Bátory se koalice jakoby štěpila, i když to dopadlo jako o příslovečných koze a vlku. Co mně však příjde úděsné, že na ocenění Mašínů se shodnou špičky všech tří jinak rozhádaných koaličních stran, ať je to autor Mementa, Kníže či premiér do špatného počasí - a přizvukuje jim i nový předseda lidovců...

 Měl jsem potřebu poukázat hlavně na to, že představitelé bezpečnostních a ozbrojených složek dají veřejně najevo, že vražda je někdy přípustná...

  


Nepřihlášený uživatel

#4

2011-11-08 14:52

Jsem hluboce znechucen způsobem vládnutí naší vlády kterou jsme si nepřáli , ale vznikla podvodem umožňujícím koaliční uspořádání . Je to podvod na nás , voličích , proto se hluboce stydím za tuto vládu se kterou pohrdám !!!!!
karkulka

#5 Re: znechucen...

2011-11-13 11:37

#4: -  

 ja jsem zase znechucena jak si lide dosadi do poslanecke snemovny a potazmo zvoli svoji vladu a pak na ni nadavaji. Proc nekdo voli sveho poslance, aby na nej pak nadaval? Kazdy narod ma takovou vladu jakou si zaslouzi - zacalo to Unorem 48. at se nam to libi nebo ne. Schopne lidi jsme dovolili vyhnat nebo i popravit za potlesku vetsiny pritomnych a dosadili si do vladnoucich kresel mocichtive komunisty, kteri se jezdili ucit do SSSR "jak zakroutit kapitalistum krkekm"(podle vlastniho priznani Klemy). Dokonce dnes tak opevovany Walter Komarek byl u toho a napsal o tom par knizek. Tak si ted nestezujme na jine. Zavinili sme si to sami nebo spise nasi rodice. Takze si dale zpivejme "....ted kdyz mame co jsme chteli...."

   

 


Nepřihlášený uživatel

#6 Re: Re:

2011-11-13 14:16

#3: Marek - Re:  

 Co se tyce Masinu tak se mi libi jak se necha verejnost olbnout recmi tech co popravili - zavrazdili - Horakovou a nechali postrilet cele rodiny, vcetne deti, na hranicich jen za to, ze nechteli zit v zemi, kde bylo zlocinem jen neco rict proti strane samozvanych vladcu, kteri vedli vyspelou zemi tam kde jsme ted. Kdyby mohli lide volne opustit republiku i Masinove by se nemuseli prostrilet a zabijet. Zabit tyrana neni zlocin. V tom pripade by byli vsichni partizani, kteri zabijeli za 2. svetove valky sve nepratele take vrahove. Stejne jako vysadkari, kteri spachali atentat, byli pro Nemce take vrahy.  A co bachari, kteri utyrali nebo nechali zemrit stovky politickych veznu.  Je videt, ze komunisticka propaganda stale funguje a najde si hodne trubek, ktere jsou nejen ochotni poslouchat, ale dale vytrubuji sve bludy do sveta. Jak dopadli spolubojovnici Masinu, kteri se zabijenim nemeli nic spolecneho se radeji zamlcuje. Ale da se to vyhledat - zkus to. Co by sis vybral ty??

 


Nepřihlášený uživatel

#7

2012-04-20 21:26

a p. Smetanu za tykadla potrestaj - ocenit za odboj

Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...