PETICE ZA ODSTOUPENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY


Nepřihlášený uživatel

#526

2011-11-17 19:59

Vláda si nic jiného nezaslouží !!

Nepřihlášený uživatel

#527

2011-11-17 21:38

Současná vláda mě vyloženě sere!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#528

2011-11-17 22:10

To už ani není vláda,je to banda zločinců a vlastizrádců.

Nepřihlášený uživatel

#529

2011-11-18 00:04

Naše vláda je ostudou naší země!!!!!!Z chudých dělá ještě chudší!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#530

2011-11-18 16:35

Už musí být konečně,pořádná demokracie pro nás občany a ne pro ty co nám vládnou a dělají si s námi co chtějí.Mají nehorázné peníze,nevím kdo toto uzákonil ty jejich platy,měli by dostávat plat až my občané a důchodci nebudeme muset počítat každou korunu.Vše je drahé a ještě pořád vše zdražují a sami si nenechají šáhnout na plat,je to hanba kam jsme se dopracovali,jsem důchodce 9600kč mám důchod,41 roků odpracováno,že se nestydí toto vyplácet dúchodcům a někdo má ještě mnohem nižší důchod !Vyházet tu pakáž s oken !!! Plně souhlasím s odchodem této vlády ! F Šindelář

Nepřihlášený uživatel

#531

2011-11-18 18:43

Doba je zrala na zmenu garnitury 20let slouzicich rado by politiku

Nepřihlášený uživatel

#532

2011-11-18 20:02

Že by již nastal čas na změnu, konečně, jen tak dále! Ryba smrdí od hlavy.

Nepřihlášený uživatel

#533

2011-11-18 23:08

Naši vládní představitelé si neuvědomují, že nejsou otrokáři, ale námi volení a velmi dobře honorovaní manažéři našeho státu - nás. Kdyby manažér jakéhokoliv podniku ať už díky vlastní neschopnosti a z ní plynoucím diletantským rozhodnutím, nebo účelnému rozkrádání vedl podnik svého zaměstnavatele - nás - k likvidaci, byl by nejen okamžitě propuštěn, ale byly by mu dány k úhradě všechny škody, které svému zaměstnavateli způsobil a nikoho by nezajímalo z jakých zdrojů by je uhradil... Tak zní naše právní zákony - není tam nic o tom, že neschopný manažér bude "potrestán" tím, že se přesune z jednoho křesla na jiné - lukrativnější.... Uvítala bych proto, aby ke stejné zodpovědnosti, jakou mají běžní občané, byli pohnáni i naši představitelé a to bez nároku na promlčení. - Za danou důvěru se odměnili korumpováním a mafiánskými praktikami, které připravily stát o všechno, čím se mohl kdy chlubit - za svá tučná konta vyměnili náš průmysl - i ten, který měl být chráněný jako rod. stříbro - z hrdého,prosperujícího, soběstačného státu vytvořili kolonii s levnou prac. silou .... Zradili a okradli svoji vlast - je zde již málo věcí, které nám ještě patří ... Nejvyšší čas, aby vláda odstoupila a nesla plně důsledky svého konání ....

Nepřihlášený uživatel

#534

2011-11-19 11:55

Pryč s touto vládou je to hnus co se děje v této zemi!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#535

2011-11-19 20:27

Jsou to rebelové všichni!!!!!!!!!!!!!!!!

Nepřihlášený uživatel

#536

2011-11-20 13:13

Možná to měšlo být zveřejněno na hlavním portálu novinky.cz , i s možností podpisu. Hned jak se otevře internet. Pokud by to šlo provést. Ale upozorním přátele.

Nepřihlášený uživatel

#537

2011-11-20 16:01

Nejen odstoupení, ale také co nejpřísnější potrestání za všechny majetkové a další související trestné činy.
Zoro

#538 Re:

2011-11-20 16:51

#51: -  

 Souhlasím.DEMISY nebo j..... na krysy.

olgamu

#539

2011-11-21 22:46

Myslíte,že jsou naši papaláši zvědaví na to,co si myslí jejich poddaní? Ti se umí v pracovní době opíjet,fackovat a urážet.Stydím se za ně!!!!!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2011-11-22 18:23



Nepřihlášený uživatel

#541

2011-11-22 18:27

22 let si utahujeme opasky.Souhlasím s demisí vlády.

Nepřihlášený uživatel

#542

2011-11-23 23:24

jsou to hrozny kreteni a nevi co dělaj. Pulka lidi skonči na dlažbě atd. Měi by poslechnout ekonomy at vi co maj dělat!!! Většina ekonomu je proti jejich verdiktu a vi co řikaj, jen ty naši poslanci je neposlouchaj. Je to děsny.

Nepřihlášený uživatel

#543

2011-11-23 23:29

To co jste si zvolili to tady mate. Sliby chyby at už je to strana jaká chce

Nepřihlášený uživatel

#544

2011-11-24 09:42

Neschopnost předsedy vlády a jeho viditelná závislost na veličenstvu pardon presidentu se promítá do práce celé vlády a do jejího nemožného obsazení.Optimální by byla vláda úřednická složená z odborníků a nikoliv politická. Přál bych si opravdu demokratický stát, ne tento slepenec a paskvil.

Nepřihlášený uživatel

#545

2011-11-25 03:22

Jo naše vláda nestojí za nic díky ní je republika na mizině a lidi s ní lidi nenecháme si to líbit akorát vláda hrabe prachy pro sebe a na občany kašle .

Nepřihlášený uživatel

#546

2011-11-27 23:01

čím spíš vystoupí. bude se méně po ní uklízet.

Nepřihlášený uživatel

#547

2011-12-01 20:02

Nemám rád tuhle vládu,zdražili nám čokoládu.Zdražili i botičky ať jdou do prdeličky. :P

Nepřihlášený uživatel

#548

2011-12-07 11:52

Šetřit se má od shora a ne na těch nejchudších. Dříve nás bylo 15 milionů a dnes je nás deset, ale poslanců neubylo. Máme jich pořád stejně a ještě k tomu přibyl senát. Jsou to desítky lidí s obrovskými příjmy. Když máme šetřit, tak nestačilo by nám náhodou těch politiků jen třetina. Bylo by alespoň méně zlodějů. Jsou to naši zaměstnanci, přece si je platíme z daní. Ale nesvádějte všichni vinu jen na politiky. Je to hlavně naše vina, že si necháme všechno líbit. Oni si dovolí jen tolik, kolik jim dovolíme my všichni. Je nás přece většina.Stačilo by, kdyby jsme se domluvili.

Nepřihlášený uživatel

#549 Re:

2011-12-07 20:00

#10: - Jen lahev? Já si myslím že když odstoupí tak se celá republika spije radostí pod obraz.

 


Nepřihlášený uživatel

#550

2011-12-07 23:56

To jsem zvědavá, jak to s námi bude. Jsem doma na rodičovské, máme dvě malé děti, manžel podniká ve stavebnictví, které je na tom teď hodně špatně (navíc má z toho všeho stresu zdravotní problémy). Já si přivydělat nemůžu, protože i když jsem doma, stále mám pracovní smlouvu, podle které nemohu pracovat pro jiného zaměstnavatele (mohl by to totiž být střet zájmů). Navíc nemám žádnou jistotu, že až za 2,5 roku nastoupím do práce, že mě hned nepropustí pro nadbytečnost. Děti musím nakrmit a taky je nemůžu nechat běhat nahaté a bosé, elektriku a vodu musím zaplatit (i když se snažíme šetřit, částka je to i tak nemalá), pojistku na dům musíme platit, protože máme hypotéku, kterou samozřejmě taky musíme platit a budeme ještě šest let.
Když se všechno stále zdražuje a příjmy jsou čím dál menší, už nevím, jak to mám dělat. Poraďte někdo. Jak to děláte? Už fakt nevím, kde ušetřit.
Mám chuť se na všechno vykašlat a už nikomu nic nezaplatit. Co s námi udělají? Všechno nám vezme banka a necháme stát, ať se o nás postará. Znám jednu rodinu, rodiče nepracují (myslím si, že ani nikdy nepracovali), mají šest dětí, které jim vydělávají (jejich hlavním zdrojem příjmů jsou sociální dávky), nic neplatí a mají se dobře, žádné starosti, o všechno se postará stát a sociální pracovnice.
Pojďme to tak udělat všichni. Co se asi tak stane?