Nechte lišku z areálu ústecké nemocnice žít !


Nepřihlášený uživatel

#51 Re:

2016-03-12 18:37

#23: -  

 Naprosto souhlasim..

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-03-12 18:44


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-03-12 18:45



Nepřihlášený uživatel

#54

2016-03-12 18:50

Podle myslivců je škodná, já věřím, že jsou škodný jen a jen myslivci

NAŠE LIŠKA

#55 NAŠE LIŠKA :-)

2016-03-12 18:51

 

Jak nelidské a klasické! Místo toho, aby jste lišce pomohli s nemocnou nožičkou a jejím stavem, tak ji honíte a ubližujete ji., tím ji vlastně i týráte. Není týrání zvířat trestné? Viděl ji lékař, který by řekl více o jejím stavu? (Jste sadistická p......! Co kdyby jste si zlomili nohu a nechali se také nahánět.....) Vám vůbec nejde o to jestli je nebo není liška nemocná, chcete si jen dokázat, kdo je z vás nejlepší kabrňák. "Hon na lišku". Kdyby vám šlo o to jestli je liška nemocná tak by jste ji pomohli, odchytli a zajistili lékařskou péči, ale to by bylo pro vás moc složité... Je úplně jedno jestli je liška u nemocnice, i kdyby byla totiž kdekoliv jinde vymluvili by jste se zas na něco jiného.

 

Ráda si lištičku vezmu a ponechám a veterinářské ošetření zajistím.

 

Dobrý člověk

#56 Re: Myslivci

2016-03-12 18:54

#50: Dobrý člověk - Myslivci 

Povahu myslivců přesně ukazuje smutný film Bella Mia natočený podle skutečné události s hlavním sdělením, že "lidé tady nejsou proto, aby se stali krutými pány tvorstva, ale proto, aby se naučili žít v souladu s přírodou a nikomu zbytečně neubírali právo na svobodu a vlastní život." 


Nepřihlášený uživatel

#57

2016-03-12 18:57

VIDĚLA JSEM REPORTÁŽ, LIŠKA HLAVNĚ VYPADÁ UHONĚNÁ A NĚKÝM ZRANĚNÁ, NEJSPÍŠ JI ZRANILI MYSLIVCI A NYNÍ TVRDÍ JAK JE NEMOCNÁ?

 


Nepřihlášený uživatel

#58

2016-03-12 18:59

Prosím veterináře o diagno'zu této krásné lišky.


Nepřihlášený uživatel

#59 Re:

2016-03-12 21:05

Chci tu lišku
Nepřihlášený uživatel

#60 Liška - reakce na nehumánní jednání

2016-03-12 21:06

Nesouhlasím s útratou tak krásného zvířete, myslivci nejsou veterináři, aby rozhodovali v jakém zdravotním stavu je.
Navíc nezdá se být nemocná, ale zraněná. Liška potřebuje veterinářskou pomoc a ne ji ještě více stresovat jejím lovem.

Ka-ku

#61 Re:

2016-03-12 21:14

#18: Mida -  

 Delaji to bezne i kdyz to zakon zakazuje. Pouzivaji to na kuny a vetsinou se do pasti mylem chyti kocky.Videla jsem par kocek s rozdrcenou nohou ze zelez. Je to hnus.

NAŠE LIŠKA :-)

#62 ZVÍŘATA MLUVÍCÍ LIDSKOU ŘEČÍ

2016-03-12 21:49

 

 

 

KDYBY ZVÍŘATA MLUVILA LIDSKOU ŘEČÍ, LIDÉ BY SE K NIM CHOVALI JINAK.

 

-Regina Schulzeová

 

I zákon by byl konečně na jejich straně a byly by nazývána živá bytost ( a ne věc) , toto právo je jim upíráno a to i přes to, že to opravdu živé bytosti jsou.

 

Ale zvířata mají svojí řeč, někdo jim rozumí a chce rozumět a někdo nerozumí a ani rozumět nechce.

 

LIŠKA "BELLA" BY ŘEKLA LIDSKOU ŘEČÍ MYSLIVCI "JOSEFOVI", PEPÍČKU PROSÍM NEUBLIŽUJ MI, NEZABÍJEJ MĚ, NECHCI JEŠTĚ UMŘÍT....

 

CO BY MYSLIVEC PEPAN UDĚLAL?

 


Nepřihlášený uživatel

#63 Re:

2016-03-12 22:01

#40: -  

 Nejde o peníze, policii byla nabízena odchytová technika zdarma... Ani neodepsali.


Nepřihlášený uživatel

#64

2016-03-12 22:13

Hm, takže liška má zraněnou ťapku z pasti od myslivců, jinak by ji nejspíš nic nebylo.

Takže než myslivci chudáka lišku zranili tak byla zdravá. V televizi vypadala moc pěkně, ale uhoněně, utahaně, potřebovala by si odpočinout a aby ji dali pokoj a dostat se do dobrých rukou.

Určitě by si ji vzalo rádo spoustu lidí.

Radši kdyby byla u někoho než mrtvá!

Nechápu proč místo vraždění zvířat je neodchtnou  nenabídnou do péče, každý by dokázal nakrmit tak jak by zvíře potřebovalo......


Nepřihlášený uživatel

#65 Re: Re:

2016-03-12 22:15

#63: - Re:  

 Dobrý den,

 

neodepsali?


Nepřihlášený uživatel

#66 Re:

2016-03-12 22:38

#5: -  

 Hlavně nevypouštět do lesa, tam ji bouchalové okamžitě zavraždí. Není jediný důvod, proč by tam po vyléčení nemohla zůstat. Zdarma a "ekologicky"  jim vychytá hlodavce.

Jinak je to zřejmě odnarození divoké zvíře, takže rozhodně nepatří do zajetí a už vůbec ne jako domácí mazlíček. Akorát by jí to stresovalo. Něco jiného by bylo, pokud by byla v zajetí už od malého mláděte.


Nepřihlášený uživatel

#67

2016-03-12 22:44

Záleží kde by byla ( ne v kleci, ne v bytě a rozhodně ne zvřena), pokavaď má někdo rozsáhlý ohraničený pozemek..... Zvířata nejsou hloupé, oni když jim chce člověk pomoc.


Nepřihlášený uživatel

#68

2016-03-12 22:49

No a nebo tak, není jediný důvod proč by nemohla zůstat tam kde je, to máte pravdu.

parkrát jsem se s liškou potkala a vyhla se mi obloukem už v dálce....

Moc tomu čumáčkovi přeju, aby ji to dopadlo dobře. A kdyby ji tam z nějakého důvodu nechtěli nechat, tak bych se moc ráda o ni postarala.


Nepřihlášený uživatel

#69 Re: Myslivci

2016-03-12 22:57

#50: Dobrý člověk - Myslivci 

 Souhlasím, honí ego.

Podle mě lištiče nic vážného není, kromě té zraněné ťapky.

Je to jen záminka, aby si mohli zalovit a předvádět se jeden před druhým.

Je to naše liška, ne jejich hračka, ať střílej do flašek


Nepřihlášený uživatel

#70

2016-03-12 23:55

Vzkaz pro strážníky a myslivce:

Všechno jsou to jen a jen výmluvy!

PROTOŽE KDYBY JSTE JI OPRAVDU CHTĚLI JEN CHYTIT, TAK BY JSTE JI STŘELILI USPAVADLO!!!!!!!!!Ale vy se ji chystáte vyloženě odprásknout. Vy se na to vyloženě třesete.

Strážníkům se nepovedlo lišku odchytit, myslivci se nabýdli, že ji zastřelí!!!!!!!!!!!!!!!Vzteklinu nemá, ale je zraněná, proto bude lepši ji zastřelit...... Píšou myslivci.

Bohumil Dufek z Mysliveckého sdružení Ústí nad Labem, které revír spravuje, považuje petici na záchranu poraněné lišky za zbytečnou hysterii.

Pane Dufek vy jste, ale bezcitný dobytek a vážně jste nic nepochopil, že?

Vy to nechápete, lidi, kteří podepsali petici si velice dobře uvědomují, že ta liška má jen jeden život a že vy ji ho jen tak chcete vzít a je jedno jestli je lišek 5 nebo 10, někdo je musí před takovejma jako jste vy ochraňovat. Co kdyby chtěl někdo zastřelit Vás, řekl by si těch myslivců je hodně, tenhle má k tomu zlomenou nohu, má děti, takže jich je hodně atd. Chápete každý má život jen jeden.

Vy i já víme velice dobře, že liška nakažená není a že je unavená

Takže co kdyby jste zavřel někde to své ego, střelili lišce uspavadlo a nechali ji ošetřit a dali ji pokoj.

Ale to vy nechcete, nejdřív výmluva, že je nemocná, pak že jich je zas moc, vy si chcete jednoduše zastřílet!!!!

Je zraněná, má nejspíš liščata, to si vážně neuvědomujete jak moc ji ubližujete, vy ji týráte.

Žádám Vás, aby jste lištičku odchytli, já se ji ujmu i s liščaty.

Příští týden budu kontaktovat svého právníka a podám návrh na týrání zvířete, podáme hromadnou s lidma, kteří podepsali petici, kteří podepsali tuto petici. Budete se zodpovídat EU pro záchranu zvířat, který záležitost pečlivě přezkoumají. Pošlu to do světa jako střelu, hned zítra se do toho pustím.

 


Nepřihlášený uživatel

#71

2016-03-13 00:03

Nechte lišku v klidu žít nebo jí odchyťte a odvezte jí do lesa nebo ochranářského spolku..

Nepřihlášený uživatel

#72

2016-03-13 08:22

Každý má právo na život nielen ľudia

Nepřihlášený uživatel

#73

2016-03-13 09:17

Nechte uz ty bezbranne tvory na pokoji.Chovate se jako zhovadilci!

Nepřihlášený uživatel

#74 Re: Re: Myslivci

2016-03-13 10:34

#69: - Re: Myslivci 

 Určitě jí tu tlapku poranili sami myslivci! A ještě jak se jejich šéf vytahoval, kolik zvířat už zabil... Kdyby radši ukázal, že dokáže zvířeti někdy i pomoct.Ale o žádnym myslivci jsem nikdy neslyšel, že by zvířeti pomohl :-( Když si chcete dokazovat, jak skvěle umíte střílet, můžete ji přeci pouze uspat a předat lidem, kteří jí pomůžou. Organizací se nabídlo dost. Ono se to ale asi vylučuje, buď člověk chce pomáhat zvířatům,nebo je zabíjet pro zábavu a svoje ego... 


Nepřihlášený uživatel

#75

2016-03-13 10:56

Určitě by liška měla zůstat naživu a v areálu nemocnice. Nikoho zde neohrožuje, tak proč jí hned zabíje.