Požadujeme prošetření vyučovacích metod učitelky Petry Štěpánové

KA

#851

2016-02-29 17:26

Sionisté(ŽIDÉ) Bilderberg vytvořily Nacizmus, Komunismus a ISIS!!!

LIDI, PROBERTE SE KONEČNĚ!!! NATO JE JEN SLOUČENÍ ARMÁD STÁTŮ EVROPY (VČETNĚ ARMÁDY ČR) VEDENÝ NEJVĚTŠÍM TERORISTOU SVĚTA A TÍM JSOU NENAŽRANÝ BANKROTUJÍCÍ USA!!!!! CHTĚJÍ ZA KAŽDOU CENU VYVOLAT VÁLKU V EVROPĚ, ABY SEM MOHLI DODÁVAT JEJICH ZBRANĚ A TÍM ZACHRÁNIT DOLAR!!! O NIC JINÉHO TU NEJDE... ŽENOU NÁS DO VÁLKY JAKO PRASATA NA PORÁŽKU PROTI NEJSILNĚJŠÍ ARMÁDĚ NA SVĚTĚ A VY JIM JEŠTĚ JDETE IDIOTI ZAMÁVAT K CESTĚ, HRAJETE JIM, ZPÍVÁTE JIM, DÁTE JIM NAŠE PIVO... PŘITOM SE TENTO SCÉNÁŘ JAK PŘES KOPÍRÁK OPAKOVAL JEŠTĚ ZA ČESKOSLOVENSKA NĚKOLIKRÁT A VŠICHNI VÍME, JAK TO POKAŽDÉ DOPADLO A ZAS MUSÍME NĚKOMU LIZT DO PRDELE-TENTOKRÁT AMÍKŮM.. JSEM ZVĚDAVEJ, JAK SE BUDETE VESELIT A JÁSAT, AŽ TI ZMETCI NAHOŘE VYHLÁSÍ V NAŠÍ REPUBLICE STAV OHROŽENÍ A PAK VÁLEČNÝ STAV A DO SCHRÁNKY VÁM PŘIJDE POVOLÁVACÍ ROZKAZ "DOSTAVTE SE NA PORÁŽKU DNE.... TAM A TAM" TO UŽ TY KURVY TADY VÍTAT ZNOVA NEBUDETE, TO MI VĚŘTE!!!!!!

USA umí jen lhát a rozpoutávat války...zasévají smrt a násilí! Pro peníze! A většina Evropy to bohužel nechápe.

Ilumináti jsou stále silnější a mocnější - jsou to tzv. elity světa, které platí židobankéři z Wall Street v New Yorku v USA!!! Aby měli důvod a mohli obviňovat suverénní státy z terorismu, tak si jsou schopni nechat vládou USA zničit 2 letadly, (ale ani to není jisté, že to byla letadla) světové obchodní centrum a ti zodpovědní za bezpečnost USA z Pentagonu byli prý na cvičení a nikdo nic neviděl, neslyšel a pak lživě prodejná média tvrdila, že prý to udělal Usama Bin Ládin - vůdce Al-Kajdy, kterou přece USA platí a cvičí proti "nepohodlným"zemím a politikům, kteří nechtějí obchodovat v bezcenných a nejistých dolarech a tak je jasné, že si to dvojče nechala schválně shodit vláda USA a do všech pater tam dali už předem termitové bomby, které odpálili na dálku a to, že zahynulo 3000 lidí ty zločince nezajímá proto, že se řídí heslem -ÚČEL SVĚTÍ PROSTŘEDKY a jsou tam na vedoucích místech a u moci jsou agenti CIA,svobodní zednáři, Trilaterální komise Bilderberg u nás jsou jejími členy zločinci Schwarzenberg, Pehe, Vondra a další šmejdi a paraziti!!! Prezident Obama prohlásil po své inauguraci toto cituji: ELITY SVĚTA SPOJTE SE!!! Obama je agent CIA a člen tajné Satanské a zločinecké organizace Bilderberg kde elity světa rozhodují nedemokraticky kdo bude předseda EU - Světové banky - MMF - FED -kdo bude generální tajemník NATO, platí a vyvolávají zločinné války a puče, určují který nepohodlný politik a prezident bude zavražděn a nebo urážen, sesazen, zesměšňován, umlčován, vydírán, lživě obviněn a terorizován, určují jaké budou ceny plynu, ropy a dalších lukrativních komodit, platí falešné demonstranty, teroristy, vrahy, extrémisty, nacisty, fašisty a bezcharakterní žoldáky pro různé sametové, barevné, oranžové, růžové revoluce a pražské a arabské jara,platí si pučisty na různé Majdany a provedou tam puč kde si pak dosadí poslušné loutky, které vraždí LID a podepisují nevýhodné a prodělečné smlouvy kde za babku dovolí USA nadnárodním monopolům těžit a drancovat ty anektované a okupované státy a LID je zotročován, terorizován, vražděn a zbídačován!!! Všechno ZLO pochází s USA!!! USA je největší terorista na světě a vrah národů!!!

JSOU ŽIDI JEN PODLE KNÍŽKY JINAK TEN NÁROD NEEXISTUJE TAK JE PŘEKŘÍŽEN TO SAMÉ ZEDNÁŘI - JEN PODLE KNÍŽKY.JSOU TO POUZE SKUPINY VYZNÁVAJÍCÍ URČITÉ VYZNÁNÍ. JSOU TO DEBILOVÉ - A ANI SE NEDIVÍM ŽE TEPLOUŠI CHTĚJÍ TAKY MOC A UKAZOVAT ČUR --- NA ULICI. ASI PATŘÍ ZA PLOT VŠICHNI. NEJSOU TO NORMÁLNÍ LIDÉ. - NEMOC JE NEMOC A MĚLA BY SE HROMADNĚ LÉČIT.


Nepřihlášený uživatel

#852

2016-02-29 17:27

Měli by tu dámu zavřít ne vyhodit, tahle havjěť by měla být okamžitě izolována od společnosti. Jak jsem nikdy ženu neuhodil, tak této bych to z palice vymlátil.
Kampanus

#853 Re:

2016-02-29 17:32

Naprostý souhlas a navíc  bych chtěl dodat, že takovéto učitelské zrůdy chtějí ještě přidat na platech a být i elitou společnosti. Tato nemocná a společnosti nebezpečná fanatička by měla být okamžitě ze školství propuštěna a měla by ji být nařízena klinická léčba. Naprostá izolace od společnosti a hlavně pak od dětí by byla nanejvýš žádoucí. Rovněž je neuvěřitelné, že jindy tak aktivní Jílková vůbec nereagovala a dala ji více než dostatek prostoru k šíření lží a nenávisti vůči lidem a národu, kterému musíme být vděčni za to, že tady ještě jsme.   

 


Nepřihlášený uživatel

#854 Re: Re:

2016-02-29 17:37

#236: Petr Nevečeřal - Re:  

 Tak už se konečně navečeř truhlíku , z hladu Ti kape na carbit  :-))))))

Míša

#855 Re:

2016-02-29 17:41

#23: Rusma -  

 Právě proto,že máme demokracii , se děti nebojí zeptat.


Nepřihlášený uživatel

#856

2016-02-29 17:49

Vůbec všechny havloidy vyházet z důležitých postů. Jsou to většinou magoři, kteří by bez držení se Havla nejspíš myli nádobí, nebo vyváželi odpad. Bůh ochraňuj zaplevelenej stát pohrobky zakomplexovanýho skřeta!
Jan Kesonaj
Nepřihlášený uživatel

#857

2016-02-29 17:50

Fanatismus zleva i zprava je stejně nebezpečný, nechutný a krutý. Někdo, zvláště některé ženy, se stává agresivní po vypití skleničky na kuráž. Snad to není případ paní učitelky, i když podle jejího vystoupení a formulací myšlenek do vět, kdo ví. I tak mi je jí líto. A dětí, které formuje k obrazu svému obzvlášť.
P. S. : V pořadu paní Jílkové Máte slovo by někdy tester na alkohol byl na místě.

Míša

#858

2016-02-29 17:50

Děkuji paní učitelce za její postoj,držím jí palce a rozhodně tuto petici nepodepisuji.


Nepřihlášený uživatel

#859

2016-02-29 17:50

Komunisty pověsit. VIVAT USA!

Nepřihlášený uživatel

#860

2016-02-29 17:54

Jsem přesvědčen, že tato učitelka by v padesátých letech minulého století byla také velmi aktivní. Režim se mění, lidské zrůdy ne.

Nepřihlášený uživatel

#861

2016-02-29 18:00

Tato učitelka musí být psychicky vyšinutá! malé děti nezajímá Hitler, druhá svět.,Putin! ty zajímá co budou hrát na mobilu,kdy se dívat na televizi,bonbony,.....

Nepřihlášený uživatel

#862 Re:

2016-02-29 18:03

#858: Míša -  

 Děkuji Vám Míšo, mluvíte mi z duše, nelze dopustit aby školství ovládla bolševická lůza upravující historii podle Kremlu.


Nepřihlášený uživatel

#863 Re:

2016-02-29 18:04

#860: -  

 U ní těžko,ale ty jsi byl zřejmě aktivní komunista, ne-li STBák

Petr P., Praha

#864

2016-02-29 18:05

Velmi mě udivuje, že může někdo tu nešťastnici s autoritářskými a demagogickými sklony (zakazovat vše, co mi nejde pod nos) podporovat. Upřímě mě šokovalo, že ta paní pracuje jako učitelka, třebaže nezná základní historická fakta. Při vší úctě ke všem, kdo bojovali proti nacismu a fašismu, absolutně největší tíha při porážce Hitlera ležela na Sovětském svazu. Jen u Stalingradu zahynulo více lidí, než Američanů a Britů za celou 2. světovou válku. Ještě štěstí, že moje děti nechodí do školy, kde ta paní působí. Asi jí za to dokonce i platí...


Nepřihlášený uživatel

#865 Re:

2016-02-29 18:06

#861: -  

 Ta si je dej do školy pro retardované a tam je budou hladit po hlavičce a rozdávat bonbóny.


Nepřihlášený uživatel

#866 Re:

2016-02-29 18:08

#864: Petr P., Praha -  

 "toto je školní příklad bolševické propagandy soudruhu"


Nepřihlášený uživatel

#867 Re:

2016-02-29 18:09

#859: -  

 To každopádně, aspoň do průvanu.


Nepřihlášený uživatel

#868 Re:

2016-02-29 18:11

#856: -  

 Ty by jsi potom asi byl někde na OVKSČ ale bohužel, teď si chodíš na poštu pro důchod.


Nepřihlášený uživatel

#869 Re:

2016-02-29 18:12

#852: -  

 Komunismus je bití a tvé STBácké způsoby to potvzují.

Petr P., Praha

#870 Re: Re:

2016-02-29 18:13

v#866: - Re:  

Za minulého režimu by tato učitelka byla aktiní bolševická struktura. Bolševici mají totiž naprosto stejné myšlení jako ona. A nezesměšňujte se přihlouplými výkřiky, ale snažte se argumentovat. Pokud něco takového svedete.


Nepřihlášený uživatel

#871 Re:

2016-02-29 18:14

#851: KA -  

 Když čtu tyto bláboly chorobného mozku jsem rád že jsme soućástí NATO.


Nepřihlášený uživatel

#872 Re: Re: Re:

2016-02-29 18:15

#870: Petr P., Praha - Re: Re:  

 Ty jsi bolševik a rusofil a urážíš paní učitelku, která to má, na rozdíl od tebe soudruhu, v hlavě srovnané.


Nepřihlášený uživatel

#873 Re:

2016-02-29 18:17

#850: -  

 Ty jsi už v podstatě ve fázi klinické smrti exote.


Nepřihlášený uživatel

#874 Re: Re: Re:

2016-02-29 18:17

#870: Petr P., Praha - Re: Re:  

 Argument je něco, čeho se od novodobého svazáka nedočkáte.


Nepřihlášený uživatel

#875

2016-02-29 18:18

Nenávist ke komunistům a fašistům pokládám za kladnou lidskou vlastnost.