Vyjádření podpory premiérovi České republiky

frasim

#201

2016-02-11 13:30

Premiér je nemastný, neslaný. Aby se alespoň nějak projevoval, začal otevřeně útočit na presidenta. Proti Zemanovi mám také určité výhrady, ale pokud se nepletu, president je z hlediska pořadí ústavních činitelů na 1. místě, předseda vlády až na 4. Proto by měl hodit zpátečku především Sobotka! Začíná se chovat, jako nevychovaný fracek.

incognit

#202

2016-02-11 20:00

Nejsem voličem současného pana premiéra- mám jiné názory na ekonomiku a strukturu daní, jiné představy o roli státu v mnoha oblastech, jiný postoj k řešení sociálních otázek… tyto mé postoje by mne za normálních okolností nevedly k jeho podpoře, či k volbě jeho strany, ale za současné situace, kdy ze špatně zasypaných hrobů povstala staro-nová, nesmírně nebezpečná strašidla zastydlého nacionalizmu, pubertální agresivity, žoviální bagatelizace pravdy, absurdního panslavizmu a prvoplánového pseudovlastenectví, volající po radikálních řešeních a přímo vyzývající k násilí, stojí nade všemi politicko-ekonomickými pozicemi běžného voliče akutní potřeba podpořit to co mi umožní zůstat voličem – tedy člověkem s možností volby a dokonce i člověkem jako takovým. Nad mým politickým názorem vždy bude stát můj názor lidský, nad mým ekonomickým postojem vždy bude stát můj postoj morální, a nad mou podporou jakékoli politické strany, vždy bude stát mé souznění s kulturou, kterou chci budovat a k níž chci náležet. Proto, byť stojíc na jiných politických pozicích, cítím svou povinnost podpořit toho, kdo z mého pohledu hájí lidskost, morálnost a Evropskou kulturu.

incognit

#203 Re: Re:

2016-02-11 20:09

#25: - Re:  

 Neznám médium, které by bylo vulgárnější než pan Zeman (nenazval jsem toho pána prezidentem, neboť pojmenování náležící k funkci si musí ten kdo ji vykonává vysloužit- nestačí k ní být zvolen- a už vůbec ne nějakou masou).

Vacátko

#204 Re: Re:

2016-02-12 06:18

#7: Roman Porteš - Re:  

 Když na svou práci nestačíš?

agent kremlu a kgb

#205 bohouš byl špatně vychovanéj matka ho moc nemlatilá dnes mamé vysledek

2016-02-13 07:48

vyjadřeni podpory z me prdele pro bohouše 

 


Nepřihlášený uživatel

#206 Re: Re: Re:

2016-02-13 10:47


Nepřihlášený uživatel

#207 Re: Re: Re: Pro autory petice

2016-02-15 09:18

#96: - Re: Re: Pro autory petice 

 Třeba taková "nezávislá" a "nestranná" ČT, která rozjela silnou protizemanovskou kampaň a hlásá do světa prouprchlickou propagandu a nebezpečné extrémně levicové názory našich pošahaných neomarxistických ideologů. Veřejnoprávní médium je placené z daní nás všech občanů, proto by se mělo dávat zaznít všem názorům, ne jen těm privilegovaným z jedné strany, navíc strany značně menšinové! Pakliže takhle nekoná, žádám o okamžité zrušení koncesionářských poplatků, neboť ve zdravé demokratické společnosti je nepřípustné, aby se financovala protistátní propaganda z kapes daňových poplatníků. Všechny prodejné čubky, co pracují v televizním zpravodajství, se musí ráno při pohledu na sebe do zrcadla vyblít ze sebe samých. Potom teprve mohou celý den s čistým svědomím vyrábět tu špinavou a lživou komedii, které se říká zprávy.

Vlastenec

#208 Re: Re:

2016-02-26 12:47

#36: - Re:  

 Tady nejsi na seznamce, brouku. A vůbec, že se oháníš anonymitou zrovna ty, který si nedokážeš vymyslet ani tu blbou přezdívku. Že by chabá fantasie? Co se dá čekat od někoho, kdo slepě poklonkuje prouprchlické propagandě.

Vlastenec

#209 Re: Zemanovští dutohlavci

2016-02-26 12:51

#76: OVAREK - Zemanovští dutohlavci 

 Když dojdou argumenty, přijde na řadu primitivní nálepkování? Že jsem nečekal od naočkovaného dutohlava jinou reakci. 


Nepřihlášený uživatel

#210 Re: Re: Zemanovští dutohlavci

2016-03-16 12:37

#209: Vlastenec - Re: Zemanovští dutohlavci 

To říkal i pan prezident, že když dojdou argumenty, přijde na řadu hloupé nálepkování. V tom jsou kavárníci mistři.


Nepřihlášený uživatel

#211 Re: Re:

2016-04-07 08:08

#193: - Re:  

A ty jsi buzerantská čuráčí hlava. 


Nepřihlášený uživatel

#212 Re: Re:

2016-04-26 07:06

#5: Roman Porteš - Re:  

 Ale dá. Díky tomu jsme ještě naživu. Buď my, nebo oni. Třetí cesta není, tertium non datur.


Nepřihlášený uživatel

#213 Re: Re: Re:

2016-05-11 18:36

tuhle petici nepodepsalo ani 1000 lidi  ha ha ha 

 už aby šel bohouš do prdele idealně na mírov 


Nepřihlášený uživatel

#214 Re: Re: Re: Re:

2016-05-16 23:07

#213: - Re: Re: Re:  

 Snad ho nedají do cely s prasetem virózou emanem


Nepřihlášený uživatel

#215 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-10-15 17:58

#214: - Re: Re: Re: Re:  

 jdi do prdele, emane


Nepřihlášený uživatel

#216 Re: Re: Re: Sobota se vydařila..bylo nás před Hradem min.10000

2016-10-26 08:04

#198: Tomáš - Re: Re: Sobota se vydařila..bylo nás před Hradem min.10000 

 To je pravda. Navíc je spousta lidí kteří se na demonstraci skrz blokádu ani nedostali, to se stalo mě. Nechtěli mě tam pustit! Lidí by přišlo víc, ale kteří přišli pozděj se tam už nedostali…a to není poprvé co se tak stalo,to slyším pokaždý!


Nepřihlášený uživatel

#217 SRe:

2017-05-05 09:10

#20: -