Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie


Nepřihlášený uživatel

#426

2015-09-22 22:05

Chytilová Blažena

Nepřihlášený uživatel

#427

2015-09-22 22:06

Smutné co se z EU stalo... Banda vyděračů(Čtvrtá říše Anděly Merkel tedy pardon Německo, Francie s neschopným prezidentem, sluníčkové a jak mi diskuse ukázala naprosto mimo realitu žijící nizozemská společnost, dalo by se dále narážet na nekompetentnost Řecka, mafiánské Itálie, která je ve vnitřním rozkladu. Nejvíce jsem však zklamán Polskem, které opět ukázalo, že je to banda farmářskejch zrádců. Hanba Polsku, hanba jeho politikům a tupému národu, které vás bude do mrtě urážet a nazve vás ehm rasistou(ano když bělocha nazve běloch blbcem, jedná se dle polského rozumu o rasismus). EU je někde na prahu Sovětského svazu a počínající roztahovačností Třetí říše Adolfa Hitlera. Anděla Merkelová si chce hrát na světici, ale takto se to nedělá drazí přátelé.

Nepřihlášený uživatel

#428

2015-09-22 22:08

Jedinym resenim, jak svou zemi pozvednout, je vystoupit z evropske unie, nenechat si narizovat nesmyslnosti a sve veci si resit sami bez vnejsich zasahu. Jedine tak se muze nase zeme znovu vysvihnout tak, jak tomu jiz drive bylo, nez jsme si nechali zakazovat na tehdejsi dobu nadcasove vytvory, a zdevastovat rozkvetajici ekonomiku. S nasi strategickou polohou ve stredu evropy, spojnici zapadu s vychodem, nas potrebuji a s odchodem bychom si naopak mohli klast pozadavky my

Nepřihlášený uživatel

#429 Re: Podepsáno

2015-09-22 22:13

#36: ... - Podepsáno 

 Nic proti, jeden člen KSČM je přítelem rodiny, ale že bych chtěl zpět domi minulé? Ne díky...to by bylo z bláta do louže.


Nepřihlášený uživatel

#430 Re:

2015-09-22 22:14

#33: -  

 Jaké dotace? Miliony, které si rozdělily pouze velké firmy s cizími vlastníky a vzniklé zisky odvedly zpět do Německa a podobně. Je to jenom velká blamáž. 

Dnes vykládají, že na imigranty a jejich začlenění přispěje EU, ale za krátký čas na dotace nebude nárok a několikrát rozmnožené hosty budeme živit sami. Vlastně ti, co se tady narodí, budou rovnoprávní občané ČR. Už vidím, jak se všichni rychle a s osobním nasazením budou učit česky, respektovat naše zákony a zvyky. A hlavně se těším na rychlost toho zedníka, jak mi mezi modlitbami postaví dům, nebo na ošetřovatelku. Ta než několikrát sleze z koberečku a píchne injekci nebo mě převáže, tak mezitím umřu.


Nepřihlášený uživatel

#431

2015-09-22 22:16

Podepisuji, protože věřím, že občané České republiky by měli mít právo rozhodnutí v důležitých otázkách svého státu. Státu, který pozbyl suverenity v momentě, kdy se stal součástí EU. Politici, kteří nás měli zastupovat, se v mnoha případech ukázali jako nekompetentní. Nezastupují své voliče, nýbrž své vlastní zájmy. Volby už pro mě neznamenají rozhodnutí mezi dobrem a zlem, ale mezi zlem menším a větším. To si myslím, že je špatně a je třeba s tím něco dělat.
Politické strany už za nás rozhodovaly dostatečně dlouho, je načase pro změnu. Občanské referendum je prostředek, který by dal možnost opravdového vyjádření do rukou lidu, kam právem náleží. Lidé země České nejsou přerostlé děti, my máme rozum a dokážeme ho používat, zatím to ovšem vypadá, že jsme pozbyli svéprávnosti.

Pokud nepomůže občanské referendum, tak už nevím co... Snad jedině defenestrace.

Nepřihlášený uživatel

#432

2015-09-22 22:16

Neni co dodat EU selhává a selhala na plné čáře kdysi jsem věřil v demokratický systém této EU ale už nechci být součástí rádoby vyvolených Francie ,Německa a dalších kteří když zavelí tak se musíme my malé státy podřídit protože pokaždé když půjde o důležité hlasování tak budeme prehlasováni a to není demokracie to je diktatura a nejde jen o tak zvané uprchlíky EU zklamala

Nepřihlášený uživatel

#433 Re: Odchod

2015-09-22 22:16

#51: Trumbelinek - Odchod 

 Toto vše je  neblahý výsledek pětadvacet let trvající slepoty nás všech,a já doufám že vlna lidu bude taková , aby opláchla hnis z této velké dlouho hnijící české rány..


Nepřihlášený uživatel

#434 Re:

2015-09-22 22:17

#46: -  

 Nejde. Sprintuje!

Kukulín

#435 Re:

2015-09-22 22:19

#114: -  

 Možná nejsou e-referenda po právní stránce závazná, ale určitě mohou být pro naši politickou garnituru výstrahou, bude-li na nich dostatek podpisů. Věřím, že p. Okamura je nenechá upadnout v zapomnění.

JOHNY

#436

2015-09-22 22:20

PRYČ S EU


Nepřihlášený uživatel

#437 Re:

2015-09-22 22:20

#14: -  

 Chlape nevim v jakych pomerech vyrustas ani jake politicke nazory zastavaji tvi rodice, ale udelej si co nejdriv svuj vlastni nazor. Me je taky 21 let, ale tohle bych z pusy nevypustil. Sobestacna, suverenni, demokraticka a na nikom prilis zavisla republika uplne staci!!! 

Pavel


Nepřihlášený uživatel

#438

2015-09-22 22:21

...z EU nám toho naporoučeli už dost, TO není DEMOKRACIE !! EU je diktát velkých zemí a snaha ovládnout země ekonomicky slabší !!

Nepřihlášený uživatel

#439 Re: antiEU

2015-09-22 22:21

#54: antiEU - antiEU 

 My byli plnoletí a celá naše rodina byla proti. Stejně to nebylo nic platné. Naše nezávislá média prováděla tehdy přesně takovou kladnou masáž, jako to vidíme a slyšíme dnes ohledně ekonomických migrantů.

Kukulín

#440

2015-09-22 22:22


Nepřihlášený uživatel

#441

2015-09-22 22:22

Hlavně je problém v tom, že 4500 kusy to nekončí. To opravdu je diktát EU tak mocný? ?? Pokud ano je třeba v ČR přitvrdit podmínky pro emigranty a hlavně nic neměnit v jejich prospěch na úkor nás ČECHŮ.


Nepřihlášený uživatel

#442

2015-09-22 22:22

Chtěla bych zde žít v klidu a míru. Naše krásná země Česká.OBČANÉ ČESKÉ REPUBLIKY BY MĚLI MÍT PRÁVO ROZHODOVAT NENECHAT SI DIKTOVAT A NAŘIZOVAT OD EU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ČESKÁ REPUBLIKA DOMOV MŮJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#443

2015-09-22 22:24

Doufám, že to pomůže

Nepřihlášený uživatel

#444 Re:

2015-09-22 22:26

#58: -  

 Že kdyby se kdokoliv z nás zamíchal do té grupy, co nectí hranice cizích států, byl by okamžitě zavřený. A  ještě by z toho byla hlavní zpráva ve všech soucitně naladěných médiích. To je vlastně ve všech.

Vlastenec

#445

2015-09-22 22:27

Veskere zlo pramenni z nevedomosti a ti prichozi kulturni obohacovaci ji maj na rozdavani.

 

 

Lenin

#446

2015-09-22 22:30

Proč jenom z EU. Měli by jsme vystoupit z celé Evropy ne? A zamířit třeba do Ruska :D


Nepřihlášený uživatel

#447

2015-09-22 22:31

Jsem rozhořčen z extrémní laxnosti Českých politiků vládnoucích stran, až se divím koho jsme to zvolili!

Nepřihlášený uživatel

#448

2015-09-22 22:31

Můžeme spolknout to, že nesmíme nazývat rum rumem, nebo pomazánkové máslo pomazánkovým máslem, čert to vem.
Kvóty ale spolkout nemůžem, násilným zásahem zvenku ovlivňovat strukturu společnosti, to v žádném případě!
Kukulín

#449 Re: Re: děkuji

2015-09-22 22:31

#140: - Re: děkuji 

 Možná měla pisatelka na mysli něco podobného, jako když o někom řekneme »to byl Pan Herec« a odlišila tak českou Republiku od fakultativního českého euro-Protektorátu… (pozor, malé »č« je správně!)
Já – ač češtinářský puritán – jsem se zaměřil hlavně na myšlenku, kterou slečna/paní Monika chtěla vyjádřit.


Nepřihlášený uživatel

#450

2015-09-22 22:33

Vystoupením s EU ..pro mě znamená suverenitu a svobodu naší České země..bez další diktatury!