Svoboda panoramatu v Evropě 2015-Wikipedia


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-07-02 22:47

Připadá mi zcela nemorální, hloupé a především intelektuálně malé omezovat svobodu vzdělávání člověka v tom, jakým způsobem se podívá na věci a místa pokud jsou tyto jinak veřejně přístupné. Přitom celá věc je velmi prostá - buď to veřejně přístupné je a nebo není. Nelze definovat nějaké speciální podmínky kdy a pro koho je.

Nepřihlášený uživatel

#2

2015-07-03 08:37

Doufám společně se svou rodinou a známými, že se takový nesmysl neodsouhlasí. Mělo by to dalekosáhlé informační důsledky pro všechny z nás!!!

 

Blanka Šimůnková

 

 


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-07-03 09:10

ja na tom nevidim nic spatnyho, naopak na tom vidim jedno velky plus -  lidi budou muset zvednout zadky a vyrazit do sveta a prosim nechodte na me s nejakejma dojemnejma recma jako ze nekdo na to nema a blablabla

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-07-03 09:31



Nepřihlášený uživatel

#5

2015-07-03 09:37

Copyright law should not place unnecessary restrictions on our freedoms.

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-07-03 10:17

Je vidět, že dnešní svět se řití do propasti a nejde to zastavit! Díky dávno přežitému systému jménem "kapitalismus" je všechno na tomto světě založeno na "mamonu", nahrabat si co nejvíc peněz, i kdyby zbytek měl scípnout hlady. A tito nejbohatší si přece haluz pod sebou nepodřežou, chybí jim charakter a inteligence, proto naopak přemýšlí, jak tu lůzu obrat ještě víc. Proto i rozhodování o svobodu Panoramatu budou ovlivňovat lobisté s inteligencí IQ tykve a jako většina nesmyslů projde i proti většině. Nedělám si iluze o budoucnosti tohoto světa, ikdyž je tu bohatví všeho pro všechny, díky chamtivosti a natvrdlosti těch nejbohatších miliardářů řídících tento svět, se sami zničíme, stačí se podívat, co za sra.čky(Made in Poland) jíme a díky vyrabovaným hlavám vládců světa, jsme téměř ve válce. Přitom by stačilo tak málo.., obyčejný "selský rozum"! 


Nepřihlášený uživatel

#7 O čem je petice?

2015-07-03 17:30

Nechci být puntičkář, ale v popisu petice není jasně definováno k čemu vlastně petice slouží. Je tam, dle mého, popis skutečnosti a k čemu by mohlo dojít. Nikoliv však cíl/důvod petice. Nebo se pletu?

Sám jsem pro svobodu panoramatu, ale tohle mi nepřijde jako dobře zadané.


Nepřihlášený uživatel

#8

2015-07-03 19:35

Je to naprosto nesmyslný zákon,který akorad omezuje svobodu lidi.

Nepřihlášený uživatel

#9

2015-07-04 15:03

Z EU přichází hodně nesmyslů a s každým dalším mě znovu napadá, jestli opravdu má smysl v tomhle spolku setrvávat. Tenhle nápad je jedním z nejpitomějších, ale smutné je, že může projít a budeme mít smůlu.

Nepřihlášený uživatel

#10 Re:

2015-07-07 09:34

#9: -  

 Založení EU byl jeden z nejlepších nápadů za poslední století, bohužel se tento projekt naprosto zvrhl v nekontrolovatelného, pomalu se totalitarizujícího molocha. Cesta do pekel zpravidla bývá dlážděna dobrými úmysly.