Srub Slavný

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Srub Slavný


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-06-12 07:57

Srub zapadá do rázu krajiny,nehyzdí okolí.Nevidím nejmenčí důvod proč by se měl nějakým způsobem dále upravovat.Posleních několik let mi připadá,že ze strany CHKO dochází k naschválům vůči občanům,aby bylo vidět,že přes jejich rozhodnutí prostě nejede vlak,že oni jsou tu mocipáni.Přitom jsou placeni z našich peněz.Je divné,že zde v CHKO stojí podobné sruby a zde nejsou problémy.Zajímalo by nás občany co doopravdy za tímto jednáním ze strany CHKO stojí.
Dinamit

#2 Ze by kamaradickove?

2015-06-12 08:32

Zamítavé stanovisko ze strany CHKO bylo zveřejněno až po změně dodavatele stavby. Mám podezření, že původní dodavatel byl nějakým způsobem provázán s CHKO a proto se nyní CHKO mstí.

Spíš, než takováto buzerace, by se mělo CHKO zaměřit na ty velké spousty rozpadlých statků a domů, které hyzdí celé Broumovsko.


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-06-15 18:53

Lidská závist a blbost nezná mezí.

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-06-15 19:39

Je mi jasné, že pravdu se o tomto uměle vytvořeném problému nedozvím, přesto si přeji, aby zvítězila.

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-07-02 15:34

Postoj CHKO nechápu (vlastně chápu - nikdo je "nepodmazal"),ta stavba krásně zapadá i do jiných přírodních lokalit a vlastně kopíruje stavby zálesáků kdekoli na světě,kteří neměli jiný stavební materiál.Moc se mi ten srub líbí a CHKO ať se jde někam schovat!

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-07-07 11:14

me osobne teda prijde dost otresnej, ale krajinu nehyzdi a ty body mi prijdou celkem relevantni a tak drzim pesti panu majiteli

Milda Knapovský

#7 Srub

2015-07-08 15:43

Procestoval jsem spoustu zemí a viděl jsem spoutu staveb.Hrozné mi připadají ruzné ekologické a energeticky nenáročné stavby.Je to mnohdy jako pěst na oko.Naopak tento srub se do přírody a do svažité krajiny velmi hodí.Který barbar by ho chtěl zničit.Kolik lidské práce by přišlo nazmar.Nikdo si už lidské práce neváží???