Žádáme ambasádu Ruska: zařaďte nás také na seznam.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-05 21:26


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-05 21:56



Nepřihlášený uživatel

#28

2015-06-07 10:28

Je to přijatelná ptákovina

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-07 18:43


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-07 20:25


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-07 21:57


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-08 17:10


Josef Svoboda
Nepřihlášený uživatel

#33 Re:

2015-06-08 17:27

#32: -  

 I když Vaše mínění nechápu, je možné, že máte jiný názor. Ale pak snad zakládejte své petice apod., ale nepište sem sprosťárny. Jakmile budu mít chvíli času, Váš příspěvek smažu.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-08 19:13


Daniel Baumruk

#35 Re:

2015-06-08 19:40

#34: -  

 

Pan Werich řekl, že Svobodu a Morálku musí mít každý v sobě.

Nevím, jestli příspěvek 32 a 34 psal stejný autor, ale popřemýšlejte o čem je demokracie a pak se vyjadřujte. Za mě ty urážky a napadání tady klidně mohou být, protože jen ukazují ubohost přispěvatele, který nemá ani tolik odvahy, aby se: 1) podepsal 2) obhájil svůj názor konstruktivním příspěvkem, který bych si i rád přečetl a třeba mohl na základě vašeho přispění svůj názor změnit.

Bohužel zatím se prezentujete jako typický, český, hospodský povaleč a populista, který tohle napsal z mobilu u 3 piva. Dokáže ukazovat na druhé, ale za dveřmi jeho bytu ho nic nezajímá. V tuto chvíli o vaši kompetentnosti a názoru dost pochybuji. Přesvěčte mě o opaku a můžeme se bavit.

Přeji pěkný zbytek dne

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-08 20:29


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-09 10:01


Daniel Baumruk

#38 Re: Re: Re:

2015-06-09 10:33

#37: Dominik - Re: Re:  

 Asi jste trochu nepochopil účel téhle petice. Nejde o to vyjádřit sympatie ke konkrétním politikům a uskupením, ale vyjádřit svůj postoj k tomuto počinu Ruska, alespoň u mě. Konkrétně k panu knížeti mám taky své výhrady a není to zrovna člověk, kterého bych podporoval. Můj názor proč jsem tady tuto petici podepsal jsem již napsal na první straně v diskusi, kterou ste očividně nečetl.

Nevím jestli to tak je, ale pravděpodobně jste autorem příspěvků, na které jsem reagoval. Chci Vás tedy pochválit, že jste se představil alespoň svým jménem. Jde vidět Dominiku, že rozpoutávat žabomyšíválky Vás baví. Bohužel zatím i přesto reakce na mou osobu nejsou nijak podložena konstruktivním názorem. I tak se snažím přes tento Váš příspěvek, který je plný hněvu a rozčilení, pochopit Váš postoj a názor k celé situaci, ale v takovém útočném příspěvku se opravdu těžko hledá nějaký opdstatněný smysl.

Pokud byste našel odvahu ještě jednou naspat příspěvek, kterého bych si mohl alespoň trochu vážit tzn. bez urážek a s čitelným názorem budu rád. Jediné co jsem z Vaše příspěvku vytáhnul je, že se Rusko brání útokům USA a EU. Ale můžete mi říct na čem je založený Váš názor?

Díky a přeji hezký den

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-09 12:58


Daniel Baumruk

#40 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-06-09 14:37

#39: - Re: Re: Re: Re:  

 Achjo,
dub zůstane dubem pařez pařezem.
Tady nejde o to, to někomu natřít :)

A taky bych si rád konečně přečetl názor, kdo mi vysvětlí, proč mi to teda nemyslí :D Ale pořád se tady toho nemůžu dočkat :D Jen samé anonymní kecy a urážky, které nikam nevedou. Jestli jste teda takový fajer, tak mi sem napiště jak bych měl teda uvažovat a přesvěčte mě o tom, že ten podpis tady mám zrušit. To je takový problém napsat svůj názor pod svým jménem? Vy se za svůj názor a své jméno stydíte? Co se může stát?

Pěkný den

Pavel Kohout

#41

2015-06-23 19:37

Pokud by měla ruská ambasáda problém s mým zařazením na seznam osob, nežádoucích ke vstupu na území Ruska, pak nechť je ujištěna, že si vstup na ruské území zakážu sám.

Josef Svoboda

#42 DRe:

2015-06-23 21:07

#41: Pavel Kohout -  

Díky a souhlasím. Jen je mi líto, že podpisy přestaly narůstat, kontakty se zřejmě vyčerpaly a mnozí lidé jsou lhostejní (ne-li hloupí). A myslím, že je dobře nenechat jen odevzdaně věci agresivní a v současnosti samozřejmě lživé ruské propagandě.O tom čerstvě např. na

video.aktualne.cz/dvtv/: cil-ruske-propagandy-ze- pravda-neexistuje-rika-analyticka

Odkaz jsem musel kvůli délce slova zkrátit, čili zadejte do vyhledávače název

Cíl ruské propagandy? Že pravda neexistuje, říká analytička

(zkrácený funkční odkaz od goo-gl tento server petic neumožňuje).

Co nejdřív to tam pošlu, získávám někoho na překlad. Kvalitního překladatele znám a zkouším ho (ji) oslovit, ale kdybyste věděli o někom, kdo by měl přímo chuť to přeložit a poslat mi to, budu rád.

Mig-29

#43 Pravda

2015-07-03 17:02

S krokem Ruska plně souhlasím, Rusko dobře udělalo, že tyto hnusné Ussa placené fašisty jako chrápala šláfenberka, ožralu Štetina, amerického poskoka Ženíška a další. To je dobře, Rusko je silná a demokratická země, která se snaží zabránit světovému konfliktu, který chtějí rozpoutat američtí náckové. Tato individua už byla na majdanu v Kyjevě, aby vyjádřila podporu vrahům z Pravého sektoru. Tato individua patří před soud.

Vtipálek

#44 Super vtipná petícia...

2015-07-27 23:00

To je ale vtipná petícia...
To akože títo všetci ľudia chcú mať zakázané ísť do Ruska?

To akože sa im cnie za tým, že už nemôžu cestovať kde chcú? ;-)
Alebo ich to Rusko tak strašne priťahuje, že sa obávajú že v slabej chvíli z Čiech utečú do Ruska? ;-)
A preto sa tej svojej emigrácii do Ruska snažia takýmto zúfalým spôsobom zabrániť, lebo už neveria svojej vlastnej vôli zostať v ČR a potrebujú aby im ten odchod do Ruska niekto zakázal a nepustil ich tam? ;-)

Nechce se recese? Nebo se chce recese? ;-)

Josef Svoboda

#45 Re: Super vtipná petícia...

2015-07-28 18:11

#44: Vtipálek - Super vtipná petícia... 

To jste pochopil špatně, ale jsem rád, že jste se aspoň zasmál.

Ano, do současného Ruska nechceme, berte to jako akt solidarity s těmi, kterým to Putinovci zakázali.

Když v roce 1968 přijeli okupanti z Ruska k nám, asi šest statečných demonstrovalo proti tomu v Moskvě (a hned je samozřejmě zavřeli). To nám sice nehrozí, o to to máme snazší. Ale vyjádřit svoje mínění chceme.

/#14

#46 Re:

2015-08-31 15:43

#7: -  

Další zaplacená Putinova Propaganda. /#7 ignoruje historickou skutečnost, že ruské vojska od roku 1945 do roku 1989 mimo jiné okupovali celou východní evropu, kde měli své vojenské základny a kde všude zavedli totalitní režim. Po roce 1989 se obsazené státy rádi ruských vojáků zbavili a neváhali vstoupit do NATO, což jim zajištuje ochranu před další ruskou okupací. Že to bylo správné rozhodnutí ukazuje obsazení Krimu ruskou armádou a válka, kterou Rusko zahájilo na Ukrajině. Jako reakci na agresivní ruskou politiku požaduje nyní celá řada východních států které byli dříve okupovány ruskou armádou, jako např. Polsko, stálou přítomnost vojáků NATO. Není divu, že kvůli své agresivní politice Rusko přišlo o své vojenské základny ve východní evropě a nahradili je základny NATO.Tvrzení že situace na majdanu byla rozpoutána USA je další lživá propaganda Putina. Protesty na majdanu byli reakce ukrajinců na to, že Janukovyč, loutka Putina, odmítl podepsat dohodu o přidružení k EU. Dle Putinovi propadandy za vším ( majdan, rok 1968 v Československu ) stojí USA, NATO, všudepřítomní fašisti a.t.d. a ruská armada by nás ráda o toho osvobodila. Jelikož východní státy zažili jak osvobození ruskou armádou vypadá, vstoupili naštestí do NATO.


Nepřihlášený uživatel

#47

2016-02-28 00:03

tvl - já k vám taky nechci, hnojáci mongoloidní....

Krymnaš Hujlovič

#48 Re:

2016-03-24 00:26

#7: -  

 Jaký Majdan,  blbe? 




Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...