Žádáme ambasádu Ruska: zařaďte nás také na seznam.


Nepřihlášený uživatel

#1

2015-06-02 15:16

...místo "prosíme" bych napsal žádáme :-)

 

Josef Svoboda
Autor této petice

#2 DRe:

2015-06-02 15:39

#1: -  

Díky, to je dobrá připomínka - opravil jsem to.


Nepřihlášený uživatel

#3

2015-06-02 17:36

Jsem jednoznačně na straně těch, kterým je vstup odmítnut. Rusko tím dává jen najevo to, že není demokratickou zemí a že o svobodě si můžou nechat její obyvatelé jen zdát. Nelze to srovnávat s bojkotem osob, vyplývajícím ze sankcí proti okupaci Ukrajiny.

Nepřihlášený uživatel

#4

2015-06-02 17:47

Podepisuji,protože se stavím za ty čytři pány,kterých si vážím

Nepřihlášený uživatel

#5

2015-06-02 19:59

S peticí plně souhlasím !!! Chtěl bych, aby si ne Rusko, ale Ruský představitelé konečně uvědomili, že většina světa chce mír a s Ruskou výbojnou politikou nesouhlasí!!!

Nepřihlášený uživatel

#6

2015-06-02 21:43

Celkom trapne :)


Nepřihlášený uživatel

#7

2015-06-03 07:19

Výbojná politika Ruska - dobře jsem se pobavil :D Rusko je agresivní tím, že má vojsko na svém území + 2 základny mimo? Co je potom USA, která rozpoutala většinu konfliktů ( včetně majdanu na Ukrajině) se svými snad 900 základnami po celém světě?


Nepřihlášený uživatel

#8 Re:

2015-06-03 07:22

#7: -  

 oprava více než 730

Michal Gill

#9 Re:

2015-06-03 07:30

#4: -  

 Já se stavím za všechny z nich, všech 89, jsem přeci jen občanem EU.

Josef Svoboda
Nepřihlášený uživatel

#10 Re.: Stavím se za všechny

2015-06-03 07:43

#9: Michal Gill - Re:  

 Ano, to je dobrá poznámka, díky.

Daniel Baumruk

#11

2015-06-03 08:55

Za mě to vímám tak, že NATO. EU a USA = jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Tam lezeme do zadku a Putin je teď takový druhý Hitler, kterého politické, diplpomatické a lidské kruhy podceňují, ale tento zakoplexovaný idiot ještě během 10 let tady napáchá tolik světových příkoří, že se budeme divit.

Tzn. nesouhlasím 100% ani s politikou USA, NATO a EU, ale zároveň vnímám, že Rusové rozjíždějí opravdu druhou studenou válku a kdo ví co z toho bude. Rusko je pro mě v tuto chvíli větší hrozba než NATO, EU a USA.

Putin Je manipulátor, který potřebuje ukázat světu jaký je borec a dosáhne toho všemi prostředky, které má. Důkazem toho je např. Olympiáda v Soči. Na všechno musel osobně dohlížet a přitom mu nesvítil jeden Olympijský kruh (to je výsledkem jeho vnitřní diktatury. Lidi pod jeho vedením žijí ve stresu, strachu, aby se něco nepřisralo a pak se stejně přisere) a takových věcí tam bylo víc. Za mě Olympiáda v Soči propadák, zahrál si i hokejový zápas s tím, že soupeř musel prohrát, aby se ukázalo, jaký je borec - ukazuje se s černým pásem v bojových uěních, ale o jeho kvalitách osobně dost pochybuji... a mohl bych psát celou esej o jeho krocích jednání atd, kde se vykresluje jeho úzkostnost, kterou si sytí velkými věcmi, aby ukázal svou silnou stránku a jaký je vůdce, ale při tom je to klučina z masa a kostí, který si hraje na velkého šéfa v kanclu malé realitky.

A je tak nesoudný, že nevidí kam žene s vým jednáním celé Rusko a potažmo celý svět. V mých očích je to nekontrolovatelná a neřízená střela, která ještě neví kam dopadne. Ale tak či tak tpo bude prsůer pokud se mu naztne tipec co nejdřív ;)

heronik

#12 Re:

2015-06-03 12:47

#3: -  

 No jasně. To nejde srovnávat. Zrovna tak jako nejde srovnávat hrdiné bojovníky za svobodu v Sýrii, kteří bojují proti zločinné vládě s teroristy z Donbasu, kteří bojují pro vládě pravdy, lásky a spravedlnosti ;-)


Nepřihlášený uživatel

#13 Ha ha

2015-06-03 12:59

"Jsme přesvědčeni, že tito lidé neudělali nic špatného, naopak svým jednáním pomáhají Rusku překonat současnou smutnou etapu, ve které se kvůli nynějšímu vedení tato země vrací k totalitnímu systému, etapu, kterou vrací svět do studené války."

Nevím jak Ženíšek a Fulle, ale Schwarzenberg a Štětina jsou rusofobové co denně plivou na Rusko, Putina, na SSSR...

Josef Svoboda

#14 Re: Ha ha

2015-06-03 13:09

#13: - Ha ha 

Váš názor je hloupý, ale těžko Vám to vysvětlím. Máte na něj aspoň právo a nic se vám nestane, v Putinově Rusku by Vás za názory proti vedoucím politikům možná vyhodili z práce (profesor dějepisu z vysoké školy) nebo nechali odpravit (už několik novinářů a opozičních politiků). Pánové Schwarzenberg a Štětina jsou inteligentní lidé na úrovni a proto neplivou na nikoho. Jestli současný systém v Rusku kritizují, pak vědí proč a snažil jsem se to v petici neuměle pojmenovat. Přeju hodně zdraví a životní pohody.


Nepřihlášený uživatel

#15 Re: Re: Ha ha

2015-06-03 13:29

#14: Josef Svoboda - Re: Ha ha 

 No jasně, v Rusku nemůže nikdo proti Putinovi ani pípnout. Proto tohle: Ruský web sestavil žebříček nejopozičnějších médií v zemi. Na žebříčku jich je 20 nejopozičnějších. Takže asi budou ještě další. To, že ne všechny ruská média chválí Putina a jeho politiku lze snadno vysledovat i zde. Když naše mainstreamová média citují tamní, skoro vždy některé z téchto opozičních.

http://denikreferendum.cz/clanek/   17749-rusky-web-sestavil-zebricek-nejopozicnejsich-medii-v-zemi 

O tom, jak jsou Schwarzenberg a Štětina inteligentní se bavit nebudu. Plivou dost jedovatě, ale přesvědčovat vás taky nebudu.

(je třeba spojit odkaz)

joey

#16 Re:

2015-06-04 13:19

#7: -  

 Tato petice se tyka vyhradne Ruska negramote.  Nevim o tom ze by si ne nejakou zakladnu, co ma USA ve svete nekdo stezoval, krome vas bolseviku. A to ze ma Rusko jen 2 zakladny mimo- to znamena ze Rusko vetsina statu nema rado nebo je to neschopnost.  A klad si otazky nekde jinde mozna u psychiatra ten ti na ne mozna odpovi. Tady jen otravujes.

Adam

#17

2015-06-04 13:56

Do Ruska a islamských států se nepodívam.Nebudu podporovat vládní a náboženskou chuntu na úkor obyčejných lidí těchto států!

 


Nepřihlášený uživatel

#18 Re:

2015-06-04 21:28

#17: Adam -  

 Nepodíváš. Tohle je podnětná petice. Ambasáda  žádosti určitě vyhoví.

Josef Svoboda

#19 NoRe: Re:

2015-06-04 21:35

#18: - Re:  

 No to bych byl rád. Ale i kdyby ne, je dobré ukázat, že nejsme jen národ pánů Vyvadilů, Zemanů a Klausů.

Přítel Ruska

#20

2015-06-04 23:20

Všechny co to podepisují bych vyvezl hluboko za Ural.


Nepřihlášený uživatel

#21 Re:

2015-06-04 23:49

#11: Daniel Baumruk -  

 Naprosto se s Vaším názorem ztotožňuji


Nepřihlášený uživatel

#22

2015-06-05 11:21

Není to sice originální vzkaz, ale stále platí: Proletáři všech zemí (a já doplním i bolševici v čele s trpaslíkem Putinem) VYLIŽTE SI PRDEL !!!

Nepřihlášený uživatel

#23 Re:

2015-06-05 11:22

#20: Přítel Ruska -  

 Za Ural si klidně jeď sám rudá kůže, můžeš tam rovnou zalézt tomu mrňavýmu zmetkovi přímo do análu!

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-05 21:07


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2015-06-05 21:10





Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...