Ne imigrantům z Afriky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Ne imigrantům z Afriky


Nepřihlášený uživatel

#51 Re:

2015-05-24 20:32

#50: -  

 Křesťané jsou v muslimských zemích vystaveni pozvolné genocidě, za úplnmého nezájmu našich médií, ale za práva muslimských imigrantů tady zuby nehty bojuje kdejaký multikulti blb. Ta Evropa je fakt totálně šiblá. Kde jsem se to proboha narodil?


Nepřihlášený uživatel

#52 Re: Re: Re:

2015-05-25 11:26

#49: - Re: Re:  

 neni nic jednodussiho nez vytisknout par listu a vyjit do ulic sam, ja jiz takhle nasbiral neco pres 100 podpisu, nemuzete donekocna cekat, ze se vse bude delat za vas, vlastni iniciativa jeste nikoho nezabila


Nepřihlášený uživatel

#53

2015-05-27 22:11

Evropa má svých problémů dost!!!


Nepřihlášený uživatel

#54

2015-05-31 16:44

Všichni ti, kteří tak vehementně orodují za práva imigrantů na lepší život, ať laskavě sundají růžové brýle a uvědomí si všechny rizika, že jednou budou přepadat naše děti, vtloukat jim do hlavy korán, zahalovat naše ženy. Už teď je v muslimských ghettech v Evropě mnohonásobně vyšší kriminalita a raketově vzrostl počet znásilněných dívek a žen!! Kdo tohle podporuje je zrádce a vrah našich lidí! Uvědomte si to laskavě!!!


Nepřihlášený uživatel

#55 STOP KVÓTÁM !!

2015-05-31 17:27

Nevím proč by naše republika měla odnášet neschopnost středomořských zemí ohlídat si svoje hranice !! Ať pořádně zatočí s převozníky a neulehčují si svoje břímě na naše ramena! Ještě bychom byli rádi, kdyby ve Středomoří místo těch neschopných plyner Itálie, Francie, Španělska, Řecka bylo Rusko, to by s převozníkama zatočilo natotata. Stačila by jedna ponorka a všechny pašerácký bárky by šly ke dnu. Potroublí humanisti typu knížete, Kocába, Bursíka, Štětiny, Dienstbiera, Uhla aspol by je za to samozřejmě pokrytecky odsuzovali, ale byl by klid, Evropa by nekolabovala pod přílivem hotentotů a měla by nějakou budoucnost! Dokud nám bude vládnout ta bruselská multikulti čeládka, půjdeme čím dál víc do sraček!!


Nepřihlášený uživatel

#56

2015-06-01 08:53

Islam do Evropy nepatri,tecka.To uz se vedelo v ranem stredoveku.A Kebabland mel zacinat az za Bosporem.Kdyby se mamelucti hnali tenkrat v 17. stoleti,tusim,dusledneji,tak by byl klid.Turiste ano,ale to je vse.Jaky je to problem,je uz v nekterych ,ne zrovna vzdalenych zemich, dost videt.Obecne plati,ze temer vsichni system jen zneuzivaji ve svuj prospech a proti tem,kdo jim paradoxne chteji ve sve naivite pomahat.Stejne jako jiste etnikum u nas.Az na to,ze zde v nasi zemi jde pro nektere politiky o vynosny etnobyznys. Je nacase volit ty,kdo s tim ucini konec.Abychom jeste nemuseli oprasovat ostnate draty a obnovovat PS na hranicich,tentokrat ne aby strileli ty co chteji utect.


Nepřihlášený uživatel

#57

2015-06-01 10:38

Koukám, že pánové a dámy akademici z protipetice nějak neunesli vlnu kritiky a raději zablokovali diskuzi. Měli by už konečně slétnout z obláčku a stanout nohama na pevné zemi.


Nepřihlášený uživatel

#58

2015-06-01 19:49

jedině 0 imigrantů x emigrantů x kohokoliv kdo tu nemá domov-- Marie
Jack

#59 Re: Re:

2015-06-01 20:41

#6: L.Nováková - Re:  Plně s Vámi paní Novákoná souhlasím . Z našich vládních představitelů je mi na blití . Nechci ani domýslit , co by to znamenalo pro naše děti a vnoučata . Já bych to bral jako vlastizradu na našich občanech .

 Plně s Vámi 


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2015-06-02 08:48

#54: -  

 Většina zdravě uvažujících lidí si to uvědomuje, ale jsou tu i tací, kteří si říkají humanisté, ale jsou to jen hloupí aktuální multikulti propagandou zmanipulovaní oikofobové. A takoví jsou mnohem nebezpečnější, než xenofobové, neb xenofobie je jen zdravý projev soudržnoti skupiny, kmene, smečky, který podmiňuje její životaschopnost. Funguje to tak všude v přírodě, jen současná Evropa se protiví přírodním zákonům a na to brzy dojede. Já bych všechny ty filosofické a politologické fakulty pozavíral, jsou jen líhništěm, teď použiju to zprofanovaná slova: nekalých protistátních živlů.


Nepřihlášený uživatel

#61

2015-06-02 09:08

"Atomovkama na ně!"


Nepřihlášený uživatel

#62

2015-06-02 20:42

Na léčení dětí se sbírají víčka, plno důchodců nemá co do úst, tak ať si svoje problémy vyřeší doma. Amerika nadělala problémy svými vpády, tak ať jim udělají tábor na zahradě Bílého domu.


Nepřihlášený uživatel

#63

2015-06-02 21:16

Uz davno jsem volila proti EU. Je smesne, ze ted musim jeste podepisovat nejakou petici. Jsme moc maly stat na to nekomu pomahat, navic jaka je zaruka, ze tam nebude nejaky islamsky psycho, ktery posle pozdrav ... At uz podepisem cokoliv, tak jsme bohuzel jednou v EU a je tudiz nasi povinnosti jim pomoct. Coz je moc smutne!!!
Matěj Sitko

#64 Re: Re:

2015-06-02 23:49

#48: - Re:  

Opsal jsem si adresu v Ostravě Zábřehu co nejdříve půjdu podepsat!Doufám,že to stihnu!Matěj Sitko


Nepřihlášený uživatel

#65

2015-06-03 10:22

Nejsem pro přijímat uprchlíky, stát má málo pro vlastní občany a cizí živit bude?? Ne, ne, ne, i za moje děti, jakožto příští generaci, ne!!!

Nepřihlášený uživatel

#66

2015-06-03 12:57

Taková masa lidí se nedá v žádném případě zvládnout... A ten plot na hranicích by se teď opět hodil....

ali

#67

2015-06-03 17:03

ne at táhnou spátky.


Nepřihlášený uživatel

#68

2015-06-04 03:25

Žiji momentálně přes 2 roky na Novém Zélandě. Když jsem byl v CR, byl jsem silně proevropský a nechápal jsem lidi, kteří zbrojili proti EU. Ale po pouhých 2 letech jsem přesně na druhé straně. Nerozumím postojům a rozhodnutím vrcholných západoevropských představitelů a aktuální imigrační politika Evropské unie mě vysloveně děsí.
Kdybych já, jako občan České republiky, nelegálně imigroval do země s vyšší ekonomickou úrovní, byl bych bez milosti vyhoštěn a to bez ohledu na to, jestli mám doma střechu nad hlavou či ne, zda jsem bílý, černý nebo růžový. Nastává tedy otázka, proč by to měla Evropská unie dělat jinak.
Chci se mít kam vrátit a cítím potřebu to říct a začít pro to něco dělat. Nemyslím tím pouhé podepisování elektronických petic z pohodlí vyhřátého křesla, to by měl být jen začátek vyjádření tohoto nesouhlasu.

Nepřihlášený uživatel

#69

2015-06-04 08:10

K čemu mají evropské státy armádu? Když ani nedokáží ubránit svoje hranice... Mají hubu plnou Ruska a zde ustupují před voraři?? Má-li mít Čech nějakou solidaritu, tak jedině s lidmi, kteří vlastním tělem brání své domovy před bandou ilegál. loupežníků.


Nepřihlášený uživatel

#70 Re: Re:

2015-06-04 11:45

#60: - Re:  

Ano, většína zvířat si hájí svoje teritorium a o svoje teritorium bojuje. Miliony let vyvoje tomu tak bylo a vždycky bude. Problem je, že člověk se za zvíře už nepovažuje. Odmitnout uprchlíky něni jako je zavřít do kostela a upálit je. Jediné řešení je opět kolonizovat afriku.


Nepřihlášený uživatel

#71

2015-06-05 20:43

A co je nejhorší ??? už je rozhodnuto bez nás....pochodně a na hrad, dělají z nás opět blbce a pomalu nás připravují na to, že už je hotovo...nechají národ diskutovat, ale to je vše...petice už někdy pomohly ???? na hrubý pytel hrubá záplata...


Nepřihlášený uživatel

#72

2015-06-08 17:31

Brusel v rámci boje s vlnou uprchlíků navrhl kvóty pro jejich přerozdělování do členských států Unie. Na Českou republiku by tak mohlo připadnout až pět tisíc migrantů ročně. Prchající uprchlíci mohou destabilizovat celý schengenský prostor! Tomu je třeba zabránit stůj co stůj!!


Nepřihlášený uživatel

#73

2015-06-08 20:54

Lidé, teď je čas na nás! Běžte na www.ivcrn.cz nebo na facebooku Islám v České republice nechceme, stáhněte si petici proti kvótaám pro uprchlíky, vytiskněte a širteřte mezi známé! Máme šanci něco udělat, tak bojujme!


Nepřihlášený uživatel

#74

2015-06-10 09:09

Myslím že by to mel podepsat každy čech...
Standa

#75 Vox populi vox dei

2015-06-10 09:16

Hlavně prosím podepisujte papírové petice, přikládám aktualní seznam petičních míst. http://www.ivcrn.cz/petice/#mista