Ne imigrantům z Afriky
Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Ne imigrantům z Afriky
|
Nepřihlášený uživatel |
#12015-05-15 10:48To už není sranda, jde o naši budoucnost nás všech a našich dětí, oni nás vyvraždí, jelikož je to úplně jiné náboženství a do Evropy nepatří., Jsou to mladí vojáci IS, Evropa, de, do sraček. Oni neutíkají, oni obsazují Evropské státy a pak zaútočí. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#22015-05-15 10:53nezlobte se na me, ale v tomhle smeru jsou internetovy petice naprosto ale UPLNE NAPROSTO k hovnu, pokud chcete neceho dosahnout musi to byt obycejna papirova, viz ivcrn.cz |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#32015-05-15 11:50zásadně nesouhlasím s přijímáním imigrantů....ale petice nic nezmění :( |
|
| |
|
Eva Helms |
#42015-05-15 12:09At si ta politicko korektni bruselska pakaz ,vezme tyto ekonomicke utecence z Afriky k sobe domu a netatezujie s nimi statni kasy postizenych evropskych statu.Pokud se evropska kocabka potapi,neni nutne,aby jsme poslouchali diktat tzv.pratel z USA,ktere v zajmu svych geopolitickych zajmu a vecnych valek pomahaji ekonomicky ke dnu predevsim nam vsem,rodilym Evropanum! Pokud nepomuzou petice,bude nutne jit do ulic! |
|
| |
|
Daniel |
#52015-05-15 12:15Toto je hnus! Už fakt uvažujem o tom, že sa začnem učiť po Maďarsky a budem žiť v Maďarsku dovtedy, pokým nebude Slovensko opäť miestom, kde nebude biely človek terorizovaný negrami, arabami alebo cigáňmni!!! V. Orbán síce má svoje muchy ale aspoň povie svoje a stojí si za tým, nenechá si diktovať od Bruselu a NATO. Tam aj s cigáňmi a farebnými vedia narobiť poriadky. Keď vidím ako cigáni v Severných Čechách alebo na Východnom Slovensku terorizujú ľudí a ešte sa tam aj polícia musí báť ísť, tak je to ako negersko-arabské ghetá vo Švédsku, kde hasiči musia obchádzať celé oblasti, lebo im tam hrozí, že im pristane v aute kamenň alebo zápaľná fľaša. Non-sens. EÚ parlament doslova rozdáva Európu imigrantom a ničí životy domácich obyvateľov! Treba to zastaviť. Minimálne nech aspoň my - Slovanské národy - neprídeme o svoju zem!!! |
|
| |
|
L.Nováková |
#6 Re:2015-05-15 12:24Mluvíte mi přímo z duše.I na fotografiích jsou vidět jen lodě plné mladých chlapů v plné síle (navíc s hlavou plnou jejich Mohameda,který přikazuje,vraždit nevěřící nebo jinověrce). Jde z nich hrůza!!! Vláda má svůj národ chránit. Jak nás chrání ta naše? Hanba !!! Tohle nemůže dopadnout dobře. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#72015-05-15 13:44jsem proti imigrantům z afriky.....ale nevěřím,že tato petice bude k něčemu dobrá... |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#82015-05-15 14:25Imigranti rozloží náš národ. Je to jeden ze základních cílů New world order, NWO, tedy Nového světového řádu. Rozpad rodiny - juvenilni justice, rozpad národu, aby biocipem ovladajicim mysl opatřeny otrok - takže bez vlastni myšlenky, nenasel zastání ani v rodině, ani v národu a jeho zlomena osobnost nebyla schopna odporu proti svému totalnimu zotroceni v NWO. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#102015-05-16 02:34Podepisuji, jelikož s jejím obsahem 100% souhlasím. Přece o islamizaci Evrpy (světa) se mluví už dlouhou dobu. A je to tu.:-( |
|
| |
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2015-05-16 02:40- Date of removal: 2015-05-16
- Důvod odstranění:
Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)
2015-05-16 02:41- Date of removal: 2015-05-16
- Důvod odstranění:
|
Nepřihlášený uživatel |
#13 Re:2015-05-16 02:43
Přesně. Proč se Slované nespojí a ptám se, proč jsme se rozděli my Češi a Slováci. Vadili jsme si? Čí to byl záměr a kdo z toho aktu má prospěch? Kdo chtěl a chce oslabit Evropu a poštvat státy v ní proti sobě? Jistě znáte odpovědi na tyto otázky, že ano. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#142015-05-16 09:45Rusínová Zdeňka |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#152015-05-17 14:38Nechci se u nás dočkat podobných zvěrstev jako je tomu v jiných zemích. Jak muslimských , tak i některých Evropských ! Naše současnost se nedá srovnávat s současností většiny muslimských zemí v ohledu civilizace. Oni musí na sobě hodně zapracovat aby dohonili vývoj. V tom jim nepomůže, když se navalí do Evropy, právě naopak ! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#16 STOP KVÓTÁM2015-05-17 19:46Nevím proč by naše republika měla odnášet neschopnost středomořských zemí ohlídat si svoje hranice !! Ať pořádně zatočí s převozníky a neulehčují si svoje břímě na naše ramena! Ještě bychom byli rádi, kdyby ve Středomoří místo těch neschopných plyner Itálie, Francie, Španělska, Řecka bylo Rusko, to by s převozníkama zatočilo natotata. Stačila by jedna ponorka a všechny pašerácký bárky by šly ke dnu. Potroublí humanisti typu knížete, Kocába, Bursíka, Štětiny, Dienstbiera, Uhla aspol by je za to samozřejmě pokrytecky odsuzovali, ale byl by klid, Evropa by nekolabovala pod přílivem hotentotů a měla by nějakou budoucnost! Dokud nám bude vládnout ta bruselská multikulti čeládka, půjdeme čím dál víc do sraček!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#172015-05-17 23:45Možná bych část té invaze i přijal,ale když už nám vyčítají,že nás přijímali na západě,tak to dělat stejně!Půl roku vyšetřování všeho možného a šup s nimi do cizinecké légie a v lepším případě sledovat na každém kroku! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#182015-05-18 08:47Toto není emigrace , ale okupace nechci připravit našim dětem peklo v ČR. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#192015-05-18 09:15Lidé bděte! Toto si přece naše děti nezaslouží!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#202015-05-18 13:15Jsem žena a nechci být znásilňována, týrána ani ukamenována. Zeny spojte se proti muslimům. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#212015-05-18 16:09Přijímání afrických migrantů je likvidace evropské kultury. Všechny tyto čmoudy poslat do táborů za ostnatý drát a komu se to nelíbí, zastřelit.Multikulti politika je horší než fašismus. A podle toho by se dementi v Bruselu měli zachovat. Smrt islámu!!!!!!!!! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#222015-05-18 16:45Emigrant z Afriky není absolutně schopen pochopit Evropsý systém chování,myšlení a není schopen se aklimatizovat.Většina nikdy neviděla peníze,pochybuji,že vědí,co to je obchod a že se tam i platí.Nějaké povinnosti mají na háku. |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#232015-05-18 17:30KAŽDÝ KDO MÁ V SRDCI NAŠI VLAST SI JI NEMŮŽE NECHAT UKRÁST OD EU A NATOŽ OD IMIGRANTŮ CO NECTÍ ŽÁDNÉ ZÁKONY NATOŽ NAŠE HODNOTY! |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#242015-05-18 18:04NEMÁM PENÍZE NA COKOLI NEŽ PROSTÉ PŘEŽITÍ V DOBĚ NEUSTÁLÝCH PODVODŮ SE BOJÍM COKOLI PODEPISOVAT NEBOT SE POTÉ MŮŽE NAPSAT ZCELA JINÝ TEXT UŽ NEVĚŘÍM NIKOMU |
|
| |
|
Nepřihlášený uživatel |
#252015-05-18 18:50Multikulti pošuci se zajíkají blahem. Když už se veřejnost bouřila proti islamizaci Evropy a vypadalo to, že jim utnou tipec, problémy s nekontrolovatelnou imigrací opět zvrátily chod věcí v náš neprospěch... |
|
| |
|
Bude-li člověk mlčet, nic se nezmění.
Autor této petice se rozhodl něco změnit a jednat. Uděláte to samé?
Další petice, které by vás mohly zajímat
Poskytujeme zdarma hosting pro on-line petice. Vytvořte profesionální on-line petici díky našim výkonným službám. Naše petice jsou každý den uvedeny v médiích, takže vytvoření petice je skvělý způsob, jak upoutat pozornost veřejnosti i těch, kteří o daných věcech rozhodují.