Ne imigrantům z Afriky

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Ne imigrantům z Afriky

ada

#26 Re:

2015-05-18 18:52

#15: -  nechtějí nic dohánět jim to tak vyhovuje vždyt ani nepoužívají příbor 

 


Nepřihlášený uživatel

#27

2015-05-18 19:54

ano, podepisuji tuto petici protoze je nezbytne nutne poslat uprchliky do zemi ktere jsou pricinou pro tento celosvetovy chaos, zadny z nich nesmi dostat azyl, a musi se vratit odkud prisli, udelat si poradek Doma ve vlastni zemi tam muzou svoji viru svobodne dal rozsirovat a uznavat.

Nepřihlášený uživatel

#28

2015-05-19 08:16

co dodat - problém se musí řešit tam kde vzniká, a musí jej řešit ten co se na vzniku problému podílel a měl z nich zisk. / kolonie /

Nepřihlášený uživatel

#29

2015-05-19 09:14

myslím, že nam stačí to co máme


Nepřihlášený uživatel

#30

2015-05-19 09:21

myslím si , že těch problému je v našem státě příliš. Proč si přidělávat další.

Nepřihlášený uživatel

#31

2015-05-19 19:47

Táhněte do (_._) se zablešenýma mohamedánama, 90 % Česka je proti, tak ať si je Brusel narve do špic!!


Nepřihlášený uživatel

#32

2015-05-19 21:01

Já mám pocit, že my obyčejný lidi už pomalu nebudeme zvládat živit další a další ....nejdříve se postarejte o sve lidi a pak můžete pomáhat jinym...proc musíme sbírat víčka, aby NAŠE deti mohly byt léčeny, proč cikáni mají takove výhody když nepracují?

Nepřihlášený uživatel

#33

2015-05-19 21:34

Kvóty jsou nic neřešící nesmysl, není přece možné zachránit úplně všechny trpící... A už vůbec nevím, proč zachraňovat ty mladé a zdravé muže, kteří přicházejí ze zemí, kde žádná válka není, muže většinou mezi 20 a 30 lety, kteří navíc mají 3000 dolarů na zaplacení cesty!

Nepřihlášený uživatel

#34

2015-05-20 05:54

Petice je nespravne formulovana. Nejde o imigranty z Afriky, ale o imigranty jinych kultur a jinych etnik, zvlaste tech, jejichz deklarovanym cilem je zotroceni obyvatel mist, kam prijdou, jako napr. muslimu. Zatimco krestansti pristehovalci napr. ze slovanskych zemi nebo Filipin mohou CR obohatit, pristehovalci z islamskych zemi vytvori behem nekolika malo let vazny problem nasili, terorismu, kriminality utoku na domaci obyvatele CR atd.
čulibrk

#35

2015-05-20 08:13

Já jenom  zcela nechápu v době internetu, že se nespojí celá Evropa a v jeden jediný den a hodinu neuspořádá evropskou stávku!!! Když pár pitomců dokáže dát dohromady průvod za zlegalizování marjány, což je opravdu veledůležitý problém světa, tak proč se nenajde někdo, kdo to na internetu umí a nezorganizuje celoevropskou stávku!!! Já kdybych to uměla, tak jsem to dávno udělala. Jsem ročník 45. Tak aspoň podepisuji tuto petici a půjde do ulic proti těm černejm semenáčům kamkoliv.


Nepřihlášený uživatel

#36

2015-05-20 08:32

Souhlasím s vámi a děkuji.

Nepřihlášený uživatel

#37

2015-05-20 12:08

Domnívám se, že každý člověk by měl žít tam, kde se narodil, jen tam má své kořeny. a jen doma může prožít šťastně svůj život. Všude jinde je jen cizákem, přistěhovalcem, vetřelcem a nevím jakými jinými přízvisky je oslovován.Všichni lidé by měli nad tím zamyslet a dělat vše proto, aby to tak mohlo být. Život je příliš krátký na války a nenávist.
iva

#38

2015-05-20 14:28

37: No to máte sice pravdu, že život je krátký, ale chamtivost lidská a obzvláště pak těch zajordánskejch je tak bezbřehá, že jim je jedno, koho vykořišťujou, kdo umře hlady, žízní, ve válce či jinak. Je třeba se zamýšlet nad tím, proč je všechno jak je a já jsem přesvědčená, že těch 90% lidstva co živí tu nadměrně bohatou část světa tu sílu má, poslat je rovnou do prdele. 100 let se daří Rockfellerům, Morganům a jim podobných díky zprivatizování si FEDu si dělat s planetou co chtějí oni. Zbývá otázka, kdo na ty šmejdy, až všichni vymřeme, bude hákovat.

ivo

#39 Re: multi

2015-05-20 14:31

#34: -  Na tomhle národě mě fakt fascinuje, že v momentě, kdy by všichni měli táhnout za jeden provaz a říci NE!! tak se vždycky najde nějakej hnidopich a bude rejpat ve slovíčkách. 34, tak jsi mohl tu petici založit ty, když jsi tak chytrej.

 


Nepřihlášený uživatel

#40 Re: Re: multi

2015-05-20 14:38

#39: ivo - Re: multi 

 no me zas fascinuje, ze se lidi namahaj podepisovat tyhle petice, ktery jsou k nicemu, a papirovy, ktery maji oporu v zakonech, jsou lidi liny si vubec vytisknout a poslat


Nepřihlášený uživatel

#41

2015-05-20 20:51

Běhá mi mráz po zádech,když vidím ta zvěrstva,kterých se dopouštějí "muži z IS".Mám strach,že je nikdo nezastaví,chudáci naše děti a jejich děti.A jestli si někdo myslí,že se s nimi "domluví",tak upozorňuju,že s hrdlořezama se nedá domluvit.Jsou vychytralí a množí se rychleji než krysy.Jen si je sem pusťte a uvidíte,že už nic neuvidíte!!! Martin

Nepřihlášený uživatel

#42

2015-05-21 07:30

Islám považuji za zrůdnost a měl by být postaven mimo zákon podobně jako fašismus.

Nepřihlášený uživatel

#43 Pryč s muslimskými imigranty

2015-05-21 08:31

☺☻☺☻☺☻☺☻ Multikulti nechceme!!! ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐


Nepřihlášený uživatel

#44

2015-05-21 14:23

Je mi opravdu líto těchto lidí,ale tohle se už mělo řešit dávno a hlavně to měly řešit vlády těch uprchlíků....vždyť naši Romové nejsou schopni se začlenit ,oni nejsou schopni žít dle našich zákonů a to jsou v podstatě naši.Proč nám někdo něco přikazuje co máme a nemáme....spoustu lidí ani nemá tušení co se děje....A hlavně uprchlíci se nikdy nepříspusobí...haló lidi otevřete oči!!

Nepřihlášený uživatel

#45

2015-05-21 18:48

Nejsme povini zachraňovat kohokoliv, kdo opovrhuje naší kulturou a dočkáme se od něj vděku ve formě zvýšené kriminality, fanatismu a útlaku. Co všechno se musí ještě stát, než se multikulti dementům otevřou oči a sundají růžové brýle?


Nepřihlášený uživatel

#46

2015-05-22 09:22

Ať je pošlou do USA, když si to tam rozbombardovali ...

Nepřihlášený uživatel

#47

2015-05-22 19:51

Nikdo tu nestojí o opice, který budou znásilňovat naše ženy, šířit tady AIDS, přepadat naše děti a šířit tady svoje nenávistný ideologie. Lidi, spojme se a dejme jasně vědět, že o tohle tu nestojíme!


Nepřihlášený uživatel

#48 Re:

2015-05-23 09:26

#1: -  

zde je také papírová petice a ta má větší váhu. Není už moc času... http://www.ivcrn.cz/petice-proti-povinnym-imigracnim-kvotam/


Nepřihlášený uživatel

#49 Re: Re:

2015-05-23 18:29

#48: - Re:  

 Dobré by bylo, kdyby jednotlivé divize IVČRN uspořádaly akce s podepisováním petičních archů přímo v ulicích všech větších měst. Tím se dá nasbírat více podpisů, než se jen spoléhat na tu neschopnou liknavou masu.


Nepřihlášený uživatel

#50

2015-05-23 20:49

Na imigrantech se mi nelíbí, že se nepřizpůsobují kultuře země, do níž přichází. Dřív či později budou napadat kulturu, náboženství atd. hostující země pod záminkou diskriminace - a tím vlastně budou diskriminovat většinovou část obyvatelstva. Jsem pro to, aby byli v rozumné míře přijímáni křesťané. utlačovaní nebo dokonce pronásledovaní v muslimských zemích.