Petice proti přijetí uprchlíků ze Sýrie

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno Petice proti přijetí uprchlíků ze Sýrie


Nepřihlášený uživatel

#151

2015-06-26 10:49

Je potřeba si uvědomit, že když někdo dostane azyl, tak má nárok si pozvat rodiče, sourozence. Tito když přijedou si požádají o azyl a mají také právo si pozvat příbuzné a tak to u nás poroste exponenciální řadou. Proto se i já připojím k protestu na Václavském náměstí 1.7.2015 v 17.00 hodin.
Volám všechny Čechy! Všechny syny a dcery české země! Všechny české rodiny! Všechny, kterým skutečně záleží na této zemi a našich dětech!

Nepřihlášený uživatel

#152

2015-06-26 13:52

Známý, co byl na obchodní cestě v Tunisku, tam měl obchodní jednání s vlivnými obchodníky, s ministrem životního prostředí a s pracovníky Zahraničně obchodní komory. Co tam slyšel,je neuvěřitelné, je to ale skutečnost potvrzená na místě různými osobami. Všechny státy Maghrebu, patrně také Egypt, se vlnami prchajících do Evropy zbavují svých vězňů a duševně nemocných! Zločince z těchto zemí tam soustavně nakládají do člunů a posílají je směrem do Evropy! Je to zjevně lidštější, protože pak jim nemusejí každý pátek stínat hlavy při popravách. Všichni vyvrhelové těchto zemí jsou posíláni do Evropy. Tamní země to dělají cíleně a vědomě. Pro ty země je to všestranně výhodná situace. Neplatí už věznice a kliniky a nebezpečí plynoucí z těchto lidí se vyveze za hranice. Dozvěděl se o tom i německý velvyslanec a chtěl to projednat s tuniskými úřady, byl ale z chystané návštěvy odvolán přímo z Berlína. Pohrozili mu, že pokud by se do toho dál vměšoval, bude přeložen zpět na ministerstvo zahraničí - to znamená, že politici v Berlíně vědí o tom, že do Evropy a do Německa přicházejí většinou jen zločinci a lidská spodina. A nic proti tomu nedělají, nýbrž skrytě a podbízivě to podporují a platí to navíc ještě penězi svého lidu."

máma JanaK

#153 A co naše děti za 30 let?

2015-06-26 17:12

Petici jsem podepsala. Jsem proti přijímání uprchlíků, kteří neuznávají naše zákony, naši víru, kulturu a naši historii.

Když já nebo moje kamarádky jedeme do tzv islámských zemí, tak jsme nuceny dodržovat jejich pravidla, např. chodit zahalené a s mužským doprovodem, nepustili nás na prohlídku některých památek atd. Za vše ( auto, jídlo, atd.) jsme museli zaplatit mnohem víc peněz než jejich místní muži. Už jsem se u nás potkala s jejich lidmi, kteří se absolutně odmítají řídit základními prvky slušného chování, jejich ženy chodí zahalené a s dětmi dělají na veřejnosti nepořádek, a je jim to jedno, protože se nedají identifikovat. Nechtějí dodržovat naše pravidla slušného chování ani zákony.

Ať k nám raději přijímáme uprchlíky z postižených oblastí Ukrajiny, kteří když k nám přijedou, tak pracují, učí se česky a snaží se mezi nás zapadnout. 

Nechci zde nepřizpůsobivé menšiny či většiny, kvůli kterým by to u nás za 30 let vypadalo jako v jejich původních zemích, kde se bydlí za vysokou zdí, žena nesmí bez mužského doprovodu ven z domu či bytu, sem tam vybuchne bomba nebo někoho kamenují, atd.. Chci aby v dospělosti mé dcery a vnuci poznali Česko takové jaké je teď, malá klidná země uprostřed Evropy, kde ženy mohou klidně chodit venku po ulicích, parcích i na výlet do přírody, a nikdo se nebojí a nemusí u sebe nosit zbraně, jak jsem to zažila na cestách v arábii a africe. 


Nepřihlášený uživatel

#154

2015-06-26 18:37

NEPŘIJÍMAT UPRCHLÍKY JE TO PRO NÁS VŠECHNY JEN ZLO.
HELENA

#155

2015-06-26 18:38

NEPŘIJÍMAT UPRCHLÍKY JE TO JEN ZLO PRO NÁS VŠECHNY A VLASTIZRADA,CHCI REFERENDUM.


Nepřihlášený uživatel

#156 Takhle na sluníčkáře

2015-06-26 20:42

Kanadská pacifistka napsala kanadským úřadům a stěžovala si na zacházení s teroristy zatčenými v Afghánistánu. Ministr obrany jí odpověděl:

Vážená občanko, Děkuji za Váš dopis, ve kterém vyjadřujete starost o to, jak zacházíme s teroristy Talibanu a Al Kájdy, kteří jsou v rukou kanadské armády.

Zabýváme se stížnostmi, které dostáváme od občanů, jako jste Vy, a vytvořili jsme nový pacifistický a intergrační program pro teroristy. V souladu s tímto programem jsme se rozhodli vybrat jednoho teroristu a umístit ho do Vaší rodiny.

Příští pondělí budete mít ve svém domě pana Alí Mohameda Amé Ben Mahmuda (můžete mu říkat jednoduše Amé). Očekávám, že ho dobře přijmete a budete o něj pečovat tak, jak jste vyžadovala ve svém protestním dopise. Je pravděpodobné, že si budete muset najít nějaké pomocníky pro tuto misi.

Naše oddělení u Vás každý týden provede kontrolu, abychom ověřili, že stále máte na mysli principy dobrého zacházení, které jste vyžadovala ve Vašem dopisu. Musím Vás upozornit, že Amé je extrémně nebezpečný psychopat, ale věříme, že s vnímavostí, kterou jste prokázala ve Vašem dopisu, se Vám podaří překonat tuto obtíž. Připomínáme, že Váš host se jeví extrémně efektivní v boji muže proti muži, že umí zabíjet tužkou nebo nůžkami na nehty. Kromě toho je Amé expert ve výrobě výbušnin z věcí, které se vyskytují běžně v domácnostech. Proto prosím mějte pod kontrolou tyto věci, i když – podle Vašeho názoru – dejte pozor, abyste se tím snad nějak nedotkla či neurazila pana Amého. Terorista se nebude s Vámi a s Vašimi dcerami chtít příliš bavit nebo nějak spojit (s výjimkou sexuálního spojení), jelikož on považuje ženy za prosté předměty. Toto je velmi citlivý aspekt, protože u něj byly pozorovány násilné tendence k ženám, které nedodržují islámská pravidla oblékání, takže věřím, že Vám nebude vadit nosit burku. Tím zvýšíte respekt ke kultuře a víře, který jste zmínila ve svém dopise.

Ještě jednou Vám děkuji za Váš zájem a obavu, vážíme si osob, jako jste Vy, a budeme informovat naše spoluobčany o Vaší spolupráci.

Hodně štěstí.

S úctou Gordon O’Connor.

Ministr obrany


Nepřihlášený uživatel

#157 Páteční krvavá bilance

2015-06-26 22:22

Francouzský islamista uřízl hlavu svému zaměstnavateli

Francouzský islamista zaútočil v pátek na průmyslový závod u Lyonu na jihovýchodě země, kde s dodávkou najel do propanbutanových lahví a způsobil explozi. Předtím zavraždil svého zaměstnavatele, kterému uřízl hlavu a pověsil ji na plot objektu s černými vlajkami Islámského státu (IS). Policie pachatele zadržela. Francouzské úřady hovoří o teroristickém útoku.

Terorista zavraždil na plážích v tuniské Súse 37 lidí, většinou turistů

Pláž u hotelů v tuniském městě Súsa (Sousse) se v pátek stala terčem atentátu, při kterém zemřelo nejméně 37 lidí. Většina mrtvých jsou turisté z Evropy. 36 lidí je zraněných. Atentátník schoval kalašnikov do slunečníku a vypadal jako turista. Jeho řádění trvalo zhruba půl hodiny. Atentátník byl tuniský student, policie ho zastřelila.

Islámský stát zaútočil na mešitu v Kuvajtu, 27 mrtvých Islám

Nejméně 27 obětí si vyžádal páteční útok na šíitskou mešitu imáma Sádika, která leží v rušné čtvrti na východě města Kuvajt. Dalších nejméně 227 lidí bylo zraněno. Bezpečnostní zdroje i svědci potvrdili, že zaútočil sebevražedný atentátník. K útoku se přihlásil Islámský stát.

Tři teroristické útoky v jednom dni a to se pořád najdou tací sluníčkoví dementi, kteří budou tvrdit, že je islám náboženstvím míru a ze strany uprchlíků nám nehrozí vůbec žádné nebezpečí?


Nepřihlášený uživatel

#158 Re: Re:

2015-06-27 08:29

#53: - Re:  

vy košťata, co tu řešíte cestování v schengenu, jste asi upadli na hlavu? Tady je mnohem větší problém. Tak ať nám klidně zruší volný pohyb. Mě těch pár minut na hranicích nezabije... Narozdíl od radikálního islámu a nemocí, které již v Evropě stovky let nejsou...

 


Nepřihlášený uživatel

#159

2015-06-27 14:04

Islám je čiré zlo, a musí být vykořeněno do základů jako plevel z ČR, Evropy a  na konec z celého světa. Každá dobrá lidská bytost nebude a nemůže přihlížet jak je ubližováno druhé lidské bytosti natož tolerovat zrůdnou,násilnickou,patologickou ideologii. Pokud se my dobří lidé nespojíme a nevyženeme to z tohodle světa. Je po nás..


Nepřihlášený uživatel

#160

2015-06-27 19:02

Uprchlíky řešit rovnou na moři.Než něco udělá slavná evropská unie tak sem ten černej mor naleze všechen.
Zatím nikdo s těch slavných politiků neřekl co s nima budeme dělat do budoucna.
Jestli to Ti pánové nevědi, tak údajný běženci nejenom že neumějí žádný evropský jazyk tak hlavně vůbec netuší co to znamená slovo -PRACOVAT-.Můžou se podívat např.na pařížské předměstí, kde vůbec jako bílej nemužete vyjít a večer se tam bojí i policajti.Takže nám připravujou pánové opravdu fajnovou budoucnost.
Až se radikální názory začnou realizovat tak doufám že se k tomu titíž úředníci postaví čelem.

Nepřihlášený uživatel

#161

2015-06-27 23:53

Nechci válku za cizí zájmy nesmí umírat nevinní lidé,ať táhna amerika do pekla

Nepřihlášený uživatel

#162

2015-06-28 01:27

Poděkujte především Amíkům, EU a našim zaprodancům ve vládě! Servilnost se nevyplácí. Každý mocný stát sleduje jen svůj prospěch a zde Amíci zvítězili! Podařilo se jim dík přistěhovalecké krizi oslabit otrockou EU, tedy prý své spojence, zadruhé trochu okolo Izraele udělat bordel. Do toho sankce proti Rusku, které mají zamezit léta prohlubování ekonomických vztahů s RF. A my si místo toho svorně podepíšeme TTIP s těmi americkými kobylkami a tu ekonomiku si dorazíme úplně. To je tak, když máme baziliščí spojence.


Nepřihlášený uživatel

#163

2015-06-28 11:37

Nechci tu imgranty ! Chci aby se vystoupilo u EU !
kdoasija

#164 Re:

2015-06-29 01:47

#1: -  Rozhodňe alespoň mohu vyjádřit nesouhlas. Platm daně a to nemalé! Aby verbeš mohla vstávat v 10 dopolednea nechat se podporovat ÚP. Mnohdy slýchám "proč makat když mám stejný prachy jako ty." Nemluvě o Romech. Nesnesu už představu že bych měl dle EU poviňe živit souseda z východu. Slský rozum říká nehodlám si ke kotníkům uvázat závaží!

 


Nepřihlášený uživatel

#165

2015-06-29 15:00

Tělesně postiženým snižují invaliditu a uprchlíky se tady budou podporovat i když neumí naší řeč. Zdá se vám to normali.

Nepřihlášený uživatel

#166

2015-06-29 15:11

Těžce postižením snižují invaliditu a uprchlíky podporují i když neumí naší řeč. Zdá se že jsem všichni vládě ukradený.

Nepřihlášený uživatel

#167

2015-06-29 16:49

nechceme uprchliky bojime se

Nepřihlášený uživatel

#168

2015-06-29 22:22

přesně tak,lip už to ani říct nešlo

Nepřihlášený uživatel

#169 DEMONSTRACE PROTI IMIGRACI! PROTI KVÓTÁM! ZA VYSTOUPENÍ Z EU!

2015-06-30 10:39

JE TO TADY! Voláme všechny Čechy! Všechny syny a dcery české země! Všechny české rodiny! Všechny, kterým skutečně záleží na této zemi a našich dětech! MÁME TOHO DOST!

1. tábor lidu – DEMONSTRACE PROTI IMIGRACI! PROTI KVÓTÁM! ZA VYSTOUPENÍ Z EU! Středa 1. července 2015. PRAHA Můstek (Václavák) 17:00 hod. s následným pochodem před Úřad vlády. Svolává a organizuje: Národní demokracie.

Na akci vystoupí Tomio Okamura (Hnutí svoboda a přímá demokracie – SPD).

Akci dále podporují nebo na ní vystoupí:
Národní demokracie – ND (Adam B. Bartoš)
Akce D.O.S.T. (Petr Bahník)
Národní prosperita – NP (Zbyněk Štěpán)
Republikán. strana Čech, Moravy a Slezska – RSČMS (J. Dufek)
Česká strana národně socialistická – ČSNS 2005 (Karel Janko)
Monarchistické občanské sdružení – MONOS (David Hibsch)
České hnutí za národní jednotu – ČHNJ (Jan Skácel)
Národní sjednocení z.s. – NS (Ladislav Malý)
Strana zdravého rozumu – SRZ (Petr Hannig)
Vlastenecká fronta – VF (Martin Kadlečík)
a NWOO – (Jan Korál).

Mediální partneři: Revue Fragmenty, Zvědavec, Czech Free Press, Národní tisková agentura.

Bleskurychlé rozšíření této informace je klíčové. SDÍLEJTE ji prosím se VŠEMI vašimi přáteli a známými! A především PŘIJĎTE! Píše se historie nové 6. republiky!


Nepřihlášený uživatel

#170

2015-06-30 11:26

Nepřeji si, aby tady u nás vzrostla kriminalita díky imigrantům!!! Evropa patří Evropanům a ne fanatikům, kteří se nám nikdy nepřizpůsobí, jsou zvyklí úplně na jiný režim - na ten jejich a to my tady vůbec nepotřebujeme a nechceme!!! Pryč s nimi!!!!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#171 rad podepisu jde o naše bezpeči vlada na to se.... a za kazdych 1000 migrantu ma 20 miliar....

2015-06-30 11:53

RAD PODPISU JDE O NAŠ ČECHY A NAŠE DETI RODINY PRIBUZNE A HLAVNE O NAŠI ZEM

ZE VLADA BERE ZA KAZDYCH 1000MIGRANTU 20 MILIART!!!TAK MA NAŠE ZEM TRPET RIKAM STOP!!

TAK JAK SE NAM V ČT NEŘIKAJ FAKTA JAK TO JE VŠUDE PLUS ŽE RUSKO JE ZATOPENE A RADI TAM URAGANY UMELE VYVOLANE CHEMTRAILS!!!

PLUS ANI NAM NEREKLI O MAJDANU V ARMENII 22.6.015 V ZAJMECH NATO!!!

PLUS FURT NAS TAHAJ DO KONFLIKTU S RUSKEM SPIS SE MAME BAT ISLAMU SAMO EU PRIZNALO ZE MUZE ZA PROVOKACE VUČI RUSKU A ZA KRIZU NA UKRAJINE 

DUKAZE!!!CO NAM NAŠE MEDIA NEUKÁŽÍ!!!

EU PŘIZNÁNÍ

ODKAZ-Nigel Farage: Armáda EU... děláte si z nás srandu?

ODKAZ-NIGEL FARAGE ZA NÁPOR UTEČENCOV EU PRIZNALA ŽE MUŽOU ZA MIGRANTY

 

DULEŽITÝ ROZHOVOR,CO NAM ČT NEUKÁŽE!!!!!

ODKAZ-Šokující odpověď Putina na otázku reportéra BBC

 

Theresee

#172

2015-06-30 19:46

Petici jsem podepsala jako spousty dalších, odkaz polala známým, i když se bojím, že jakákoliv petice nebude mít žádný význam, protože naše vláda tady není pro nás, je to jenom banda vyžírků, kteří hrabou sami pro sebe. Ať zvolíme kohokoliv, stejně se tam dostanou jenom nenažraný prasata! My jsme jim totálně ukradení. Jenom půl roku před volbama naslibují hory doly a pak na nás čtyři roky zvysoka se*ou! Ano, jsem proti poskytování azylu běžencům z třetích zemí, kteří si naší pomoci neváží a jen nás zneužívají a ještě nás ve své vlastní zemičce ohrožují! I i když se nám média snaží podsouvat opak, nemám se zač stydět, nejsem rasistka ani neonacistka, jnom nesouhlasím s tím, aby se sem tahali další lidé, kterým musíme pomáhat, jelikož jsou v nouzi, když u nás je tolik Čechů, Moravanů a Slezanů, kteří by potřebovali pomoct a na ty naše vláda kašle. Nejprve bychom měli pomoci lidem v nouzi tady u nás a pak můžem cpát peníze a pomoc jiným. A zvýšené kriminality se bojím, protože vím jak je to všude v Evropě kde tyhle imigranty mají v větším množství. Tihle lidé mají jiné zvyky, jiné hodnoty a nehodlají se přizpůsobovat těm našim. A to vím z vlastní zkušenosti. A to si mnozí zarytí pravdoláskaři u nás neuvědomují, když se ohání tím, že přeci nejde o nic, tak jim pomůžeme, oni se zkulturní a budou žít jako my. To se nikdy nestane. Tak se konečně proberme a přestaňe si hrát na spasitele světa!


Nepřihlášený uživatel

#173

2015-07-01 04:47

Proboha lidi ! Už se konečně všichni vzpamatujte ! Je nutné se zavčas vzbouřit proti infiltraci muslimského národa na starý kontinent. Je nutné deportovat všechny muslimy na zpět do jejich vlasti. Je to naprosto jiná kultůra, která se naší nikdy nepřizpůsobí. A já se rozhodně nebudu přizpůsobovat jejich kultůře. Nechci aby mé tři dcery žily v takovémto světě ! Česko je naše země, proto je potřeba je co nejrychleji poslat tam odkud přišly, neprodleně stáhnout vojska z jejich zemí a nechat je napokoji. Ať si klidně řežou hlavy a obřezávají ženy. Je to jejich styl života ! Nám do toho nic není. Pokud chceme jejich nerostné bohatství, tak jim za to řádně zaplaťme.Tito fanatici potřebují diktátory jako byl Saddám, Kaddáfí nebo Assad ! Jinak je nikdo nezkrotí.
Pardál

#174 Re:

2015-07-01 07:55

#151: -  

 Naprosto souhlasím !

NE ISLÁMU!

#175 Islámský stát rozesel buňky po Evropě

2015-07-01 09:10

Před rokem stvořil Abú Bakr Bagdádí chálífát na území Sýrie a Iráku. Teď uskutečňuje novou strategii: systematicky pašuje bojovníky svého Islámského státu (IS) do zemí Evropské unie. Chce svou válku přenést do Evropy. Muž, který si říká Lorenz Berger, měl za sebou několik měsíců bojů na syrské frontě. Pak čekal trpělivě deset dní v hotelu u letiště v  Istanbulu. V Turecku ho vyhledal jistý Raduan, spojka od IS. „Řekl mi, abych se připravoval na cestu do Evropy, že můj čas už brzy přijde,“ svěřil se Berger německému listu Die Welt. Když se o den později Berger prostřednictvím Skype znovu spojil s Raduanem, jeho kontakt seděl právě v konspiračním bytě v Bulharsku. Už se nemohl dočkat svého pasu, aby přes Skandinávii pronikl do Spolkové republiky. A teď už tam podle všeho je. Válka, v níž si Berger - který má německé občanství - v žoldu IS vydělával na živobytí, se znepokojivě přiblížila jeho vlasti. Proto se nakonec sám obrátil na německou tajnou službu BND, aby se vyzpovídal z toho, co o IS z osobní zkušenosti ví. „Začíná něco, čeho se opravdu bojím,“ vysvětluje.

Splynuli s běženci

„Mnohé nasvědčuje tomu, že IS systematicky, bez spěchu a velmi konspirativně rozmísťuje arabské bojovníky v Evropě. Ti zakládají osnovu své sítě. Je jisté, že chtějí válčit,“ napsal Die Welt. Berger upozorňuje, že jedno ze stěžejních přikázání IS zní: Čím, více nepřátel, tím lépe. Buňky spáčů už v Evropě působí. Je otázkou času, kdy zaútočí Ioannis Micheletos, řecký Institut pro bezpečnostní a obranné analýzy Už v dubnu Deso Dogo, někdejší berlínský rapper, který nyní bojuje za IS, pohrozil údery „spáčů“. Tak se říká teroristům, kteří pod konspirativním krytím vedou naprosto všední život v cizině a čekají jen na pokyn, aby se do toho dali. „Takové buňky spáčů už v Evropě působí,“ připouští Ioannis Micheletos z řeckého Institutu pro bezpečnostní a obranné analýzy. „Je pouze otázkou času, kdy zaútočí“.  Podhoubí islamisté mají už i v Řecku - kontrarozvědka tam dopadla Syřana s půl miliónem eur (13, 6 mil. korun) pro buňky, zabavila zbraně a munici. Džihádisté získali neocenitelnou příležitost v nepolevujícím proudu uprchlíků do Evropy. Vždyť na starý kontinent už proniklo přes 200 tisíc běženců ze Sýrie. „Islamisté se do nich přimíchali. Byli by blázni, kdyby si takovou šanci nechali protéci mezi prsty,“ nepochybuje Micheletos.

Prozradil ho ukazováček

„Lidé z IS jsou už delší dobu všude,“ podotýká Kamal, 28letý Syřan z Aleppa, jenž získal loni v SRN azyl. Vybavuje si souseda z přijímacího tábora v durynském Eisenbergu. „Nemohl přijít islamistům na jméno. Pak se jednou zapomněl a modlil se se zdviženým ukazováčkem. V IS je toto gesto běžné - jako symbol pro Boha a jeho stát,“ upozorňuje Kamal. Ideálním nástupištěm pro islamisty se nyní stává i Bulharsko - tamní všemocná mafie obstará za 20 tisíc eur (544 tisíc korun) velmi kvalitní padělky pasů a člen IS se pak s ním vydá do Tanzánie. Odtud odletí do Stockholmu, Berlína či Říma, přičemž s pasem státu EU vzbudí daleko méně pozornosti, než kdyby přicestoval z Turecka, souseda Sýrie. „Bulharská mafie navíc využívá své skvělé kontakty do tajných služeb, ještě ze starých časů,“ soudí Berger. V řídících složkách IS se to jen hemží bývalými iráckými důstojníky režimu Saddáma Husajna. Mnohé z nich vycvičila Stasi, někdejší obávaná tajná služba NDR. „Zpravodajci z bývalého východního bloku byli velmi profesionální,“ uzavírá.

Spí v Británii deset buněk?

Britské bezpečnostní složky odhadují, že ve Spojeném království se usadilo nejméně deset buněk spáčů z IS. „ Čelíme komplexním a ctižádostivým záměrům šířit teror. Řeknu to jinak: to, co jsme znali dříve, tedy Al-Káida nebo osamělé vlky -  je proti IS něco jako čajíček. Nemáme co do činění s prostoduchými fanatiky, ale profesionály,“ shrnul situaci listu The Guardian zdroj z britské kontrarozvědky MI5. Nebezpečí spočívá v tom, že IS nikoho nepřebírá, o nikoho nestojí, nikdo se k němu nevetře. „Spřádá sítě výhradně ze svých lidí. Nevěří nikomu - jen sobě,“ vysvětlil zdroj.

Co říkáte na tohle vy sluníčkářští kreténi??? Doufám, že vy budete mezi prvníka, komu podřežou krky!