Petice proti přijetí uprchlíků ze Sýrie

Kabinet Bohuslava Sobotky ve středu souhlasil s návrhem na udělení azylu  syrským uprchlíkům v České republice.

Vicepremiér Pavel Bělobrádek (KDU-ČSL) se k tomu navíc nechal slyšet, že by do budoucna Česká republika mohla přijmout až stovky dalších.

Zatím co Belgická policie provedla ve čtvrtek večer v několika městech rozsáhlou protiteroristickou akci, my je přivítáme s otevřenou náručí.

O své občany není stát schopen se postarat, jak by jinak bylo možné, že lidé co u nás celý život pracují pak nemají dobrý důchod? Proč rodiče postižených dětí musí shánět sami např. speciální vozík nebo lékya nezaplatí to pojišťovna nebo stát???

Na místo toho tu budem živit uprchlíky.

Již nyní muslimové žijící v ČR, dle vyjádření Tomia Okamury, otevřeně například v brněnské mešitě vyzývají "k nenávisti vůči nevěřícím" či v pražské mešitě distribuují nenávistné a nadřazenecké knihy ato přitom zákon jasně říká, že církve nesmí popírat lidská práva a nesmí diskriminovat například na základě pohlaví nebo vyznání.

Islám do ČR jednoznačně nepatří! Tito lidé nepřijmou naši kulturu ani hodnoty. Jak zabráníme trestným činům, když je buou páchat lidé zahalení v burkách?!

Jak víme, že Syřan, kterého přijmeme není islamistou a za pár měsíců nevyhodí někde do vzduchu obchoďák nebo školu?

Chraňme si svou vlast!!! Jakákoliv solidarita se nakonec obrátí proti nám.