Petice za zrušení Azylu Naděje Pchery u Kladna


Nepřihlášený uživatel

#51

2014-12-08 22:29

Je nutné jednat rychle ! Trvejte na řešení příslušnou veterinární správou.Tyto správy většinou nefungují dobře a je nutné na ně neustále tlačit!!V případě jejich nečinnosti podat na ně trestní oznámení!!Do věci zapojit PČR.A tlačit!!Znám podobný případ v Praze a vím také, že někteří majitelé útulků se dovedou obklopit svými příznivci, takže kdo oznámí nějaké týrání nebo smrt zvířete stává se terčem nevybíravých útoku na FB ale chce to nevzdat.Já to nevzdala a případ je u soudu.

Nepřihlášený uživatel

#52

2014-12-08 23:01

Jak je možné, že tento útulek může fungovat dál, když je zde infekce a potkani lítají v kotci a umírají pejsci, kteří nemohou za "HAMIŽNOST" lidí...žádám o okamžité zastavení a vůbec o zastavení činnosti těchto manželů, kteří vědí moc dobře, co dělají špatně a pokračují na úkor zvířat a jen ve svůj prospěch...hnus Jana Slováková

Nepřihlášený uživatel

#53

2014-12-09 06:34

Všichni tito psíci si určitě už předtím zažili mnoho zlého.V azylu by měli mít vhodné podmínky a veterinární péči.Pokud tomu tak není,nemá tento azyl opodstatněnost a měl by se zrušit.Úřady by měly zasáhnout.

Nepřihlášený uživatel

#54

2014-12-09 07:09

TAKOVÉ KRUTÉ ZACHÁZENÍ S NEVINNOU TVÁŘÍ, JE DIVEM ŽE V TOMTO STOLETÍ STÁLE PROBÍHÁ. PROSÍM ZASTAVME TO. DOKÁŽEME TO JEN SPOLEČNÝMI SILAMI.

Nepřihlášený uživatel

#55

2014-12-09 08:38

rusi se nejpotrebnejsi...Klokanky,domovy pro zviratka...zruste senat!

Nepřihlášený uživatel

#56 Re: Re: ....na pravou míru!

2014-12-09 10:04

#47: - Re: ....na pravou míru! 

 "Tak vážený pane, moc dobře víte, že by tam nikdo nebyl ani náhodou vpuštěn, natož aby si tam třeba nedejbože chtěl vyfotit nějakého psa....takže tu nemelte kraviny.....:-/"

No zajímavé je že mě tam pouští, a to s nimi nemám žadnou jinou přízeň. A mnoho známých které jsem zlanařil na pomoc. O víkendu tam často vidím lidi, co přijedou pomoct, vyvenčit psi atd... Takže kraviny nemelu. Řekněte kam naráz těch 80 psů teď tedy půjde? Zrušíte to a co dál?

 


Nepřihlášený uživatel

#57

2014-12-09 13:19

Znám případ kdy známá měla z tohoto azylu jednoho pejska (Rhodesian Ridgeback) v DO. Byl tam umístěn v děravém v kotci, bez deky, bez všeho. Byl vychrtlý a tak silně zablešený, že z něj blechy skákaly. Takové podmínky jsou těžce nevyhovující!

Nepřihlášený uživatel

#58

2014-12-09 13:45

Podepsano, doufam ze to dobre dopadne pro ty nemocne zvirata !

Nepřihlášený uživatel

#59

2014-12-09 13:46

neznám neviděla sem,ale podepíšu ,protože věřím tomu
,že by se někdo  těžko takto angažoval ,kdyby bylo vše v pořádku


Nepřihlášený uživatel

#60 Re:

2014-12-09 13:52

#44: -  

 no panejo ,takže ti pejskové stejně moc šancí nemají ,chudáčci ,kam se daj po zrušení,podepsala sem samozřejmně ,že zrušit ,ale kde je řešení  po zrušení

 


Nepřihlášený uživatel

#61

2014-12-09 14:40

Proboha, hlavně ať to co nejdříve zruší. Kolik je potřeba těch podpisů?


Nepřihlášený uživatel

#62

2014-12-09 16:05

souhlasím se zrušením, takové zacházení si pejsci nezaslouží...

Nepřihlášený uživatel

#63

2014-12-09 17:25

Není ÚČEL nabrat co nejvíce psů a nechat je jak ,,dříví v lese,, ale pomoci jim ! I když u nás v ČR je situace neúnosná, je třeba pomoci i zdravotně! To se nenašel ani jeden veterinář? To je tedy vztah k němé tváři......!

Nepřihlášený uživatel

#64

2014-12-09 21:47

Mám odtud 2,5 letou kříženku malamuta. V "azylu" se narodila... Byl jsem tam když to byla 9 týdenní štěňátka... bohužel zbyla právě jedna fenka, kterou jsem si adoptoval asi v roce a půl a musím říct, že co s ní dokázali za tak "krátký" čas je neskutečné... bez výchovy, bez socializace, totálně zablešená, absolutně bázlivá... Momentální chování fenky se již nedá srovnávat s tím, jak se chovala když jsem si ji přivezl ale následky si ponese do konce života... 


Nepřihlášený uživatel

#65

2014-12-09 22:48

podepsáno a sdíleno...

Nepřihlášený uživatel

#66 Re: Re: Re: ....na pravou míru!

2014-12-09 23:22

#56: - Re: Re: ....na pravou míru! 

 Tak asi jste tam dlouho nebyl...žádných 80 psů tam není...to jednak. A ty lidi, co tam chodí, jsou stálí dobrovolníci, bez kterých by se tam odtud dostávali psi tak maximálně nohama napřed...důkazů na chování Harigelových k potenciálním adeptům na adopci jsou stovky...kdy díky svojí náladovosti je nepustí ani dovnitř...3/4 psů je dle jejich slov neadoptovatelných a agresivních a podobné žvásty...

 


Nepřihlášený uživatel

#67 Re: Re:

2014-12-09 23:24

#60: - Re:  

 Neboje se, pejsky si rozeberou různá zařízení a organizace....zase tolik jich tam v tut chvíli není,aby se to nedalo zvládnout a samozřejmě se s tím počítá po celou dobu, co je snaha toto nefunkřní zařízení zrušit...

 


Nepřihlášený uživatel

#68

2014-12-10 05:57

mám taky pejsky a kdyby to šlo vzala bych si další ale to už bohužel není možné a proto se přikláním k podepsání petice,ti pejsi za nic nemohou a vidět ta ubohá zvířata...... nejhorší rasa je člověk :/

Nepřihlášený uživatel

#69

2014-12-10 14:07

Stačí jet jen okolo.

Nepřihlášený uživatel

#70

2014-12-10 15:51

Velmi se mi nelíbí, v jakých podmínkách zvířata DOŽÍVAJÍ !

Nepřihlášený uživatel

#71

2014-12-11 16:19

Je smutne jak se nekdo muze takto zachovat a ublizovat

Nepřihlášený uživatel

#72

2014-12-12 12:22

je nutná změna zákonů proti týrání zvířat a jejich chovů.

Nepřihlášený uživatel

#73

2014-12-13 12:18

Neznám útulek, jen slyším i z dálky, jak psi naříkají.Prosím o důslednou kontrolu, ale tady by asi měli HLAVNĚ zasáhnout radní Pcher !!!!

Nepřihlášený uživatel

#74 Re:

2014-12-15 22:01

#64: -  

 to je bohužel smutná realita, většina psů, co se tam narodila a neměli štěstí a zůstali tam od štěněte, jsou přesně jak píšete nesocializovaní a bázliví a co mi přijde jako vrchol je, že se bojí samnotných majitelů útulku, divný vztah, kdy by to mělo být naopak :( :( ještě. že vaše fenka měla štěstí :)


Nepřihlášený uživatel

#75

2014-12-16 00:09

Tohle se nemuze stat! Bobatka male! Kazdy patek si davam euromiliony a doufam a modlim se za to, abych ty miliony eur vyhrala a mohla konecne postavit svuj vlastni utulek (azyl) pro vsechny zviratka!!! Udelala bych vse pro ty krasne stvoreni, muj Marley neni pes, je to muj pritel, je to moje vsechno! Dokaze porozumet, dokaze me rozesmat. Nikdy mi neublizil. Jen lide dokazi ublizovat!