MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA / Oznámení / Z VÁCLAVÁKU NA HRAD / Komentáře

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-12-02 19:44


Martin Z.

#177 Re: Re: Re: Re: Jen běžte!!!

2014-12-02 19:50

Vzkaz pro milošjakeš

 Pane jakeši, ten pár facek si dejte už vy. Takové debilní hovado jsem už dlouho nezažil. Jste namachrovaný fracek, který si mysli, že za každý názor tady může všechny urážet. Pan Němec spolu s dalšími aktéry a spisovateli této petice stejně jako vy, teď momentálně dělá mnohem větší ostudu našemu státu, než prezident Zeman. Jste jenom banda přívrženců Karla Šlafnberga, která dodnes nepřekonala porážku ve volbách. Raději si dejte vajca do lavoru se studenou vodou, ať uklidníte své rozbouřené puberťácké hormony. Možná vám to pomůže i na mozek a pak přestanete plodit takové blaboly co tady celou dobu předvádíte. Tak nezapomeňte, nejdříve profackovat a pak si sednout do lavoru se studenou vodou!!!!


Nepřihlášený uživatel

#178 Na HradeRe: Re:

2014-12-03 21:28

#168: Karel Vlach - Re:  

 Na Hrade chlasta Zeman a ne Havel ty pako

milošjakeš

#179 Re: Re: Re: Re: Re: Jen běžte!!!

2014-12-05 22:10

#177: Martin Z. - Re: Re: Re: Re: Jen běžte!!! 

 Děkuji za radu ruský poskoku, tvé IQ bude nejmíň 150. Zavolej Ovarovi, on má takových géniú plný hrad, krásně tam zapadneš, jenom nevím co tomu řeknou tvá játra. O porážku KS už vůbec nejde, pokud by se Zeman nechoval jako magor bylo by to celkem v pohodě. Jinak se měj hezky Martine.


Nepřihlášený uživatel

#180

2014-12-06 07:51

Já bych se i přidala, ale jsem z Ostravy a tady jsou lidé, bohužel spokojeni. Ale jestli se i tak dá počítat hlas, jsem všemi 10 - tedy 20 pro
tyna2277

#181

2014-12-06 07:53

Bohužel je to ostuda České republiky. Jeho excesy při všem-to je opravdu hrůza. Jsem zcela pro.


Nepřihlášený uživatel

#182

2014-12-07 10:42

Být presidentem Karl von Austria tak 100tis. podpisů za jeho spaní v úřadu od adorace nikoho nebere.Zeman je státník, co má svoje mouchy.Lidi ho zvolili v demokratické volbě tak prosím respekt
Martin Z.

#183 Re: Jen běžte!!!

2014-12-08 21:41


Nepřihlášený uživatel

#184

2015-10-22 11:38

Zaplať pánbůh byl Miloš Zeman zvolen lidem v řádných volbách a to takovíto kašpaři nijak neovlivní. Dá li mu zdraví, i druhé volební období je jeho, jelikož lidí, co mají v hlavě nasráno je mizivé množství, byť se podepisují 50x pod všemožnými pseudonymy. Pražská kavárenská, sluníčkáři a podobná netáhla a nefachčenka, běžte se bodnout. Na sílu národa a poctivých lidí nemáte, jen se ukájíte nad svými nesmysly.
Slovan

#185 Re: Re: Re: Směšný Zeman

2015-10-22 11:42

#171: - Re: Re: Směšný Zeman 

 Oj ty kuse kravského přirození, a na to jsi přišel kde :-D?? Běž si radši přebalit Karlíka a uč ho českou hymnu, aby ji Milošovi mohl zahuhlat k opětovnému zvolení :-). Och sluníčkáři, jak vy jste ubozí.

 


Nepřihlášený uživatel

#186 PETICE ZA ODVOLÁNÍ ANDREJE BABIŠE

2017-02-20 17:27

PODEPISUJTE PETICI ZA ODVOLÁNÍ ESTÉBÁCKÉHO OLIGARCHY BABIŠE:

https://www.petice24.com/petice_za_odstoupeni_andreje_babise