PETICE ZA ODVOLÁNÍ/ODSTOUPENÍ ANDREJE BABIŠE

My, níže podepsaní, vyzýváme Andreje Babiše k odstoupení z politických funkcí. Když před časem vyšlo najevo, že flagrantně podváděl s farmou "Čapí hnízdo," "hájil se" ve Sněmovně tak, že agresivně obviňoval všechny kolem sebe, namísto toho, aby prokázal svou nevinu.    

Naprostým vrcholem je Babišova aktuální kauza kolem skandálních machinací s dluhopisy. Když jej televizní reportérka v pořadu Reportéři ČT 30. ledna 2017 požádala o věrohodné vysvětlení podezřelých dluhopisových manipulací, s nebývalou hrubostí ji osočil: "Takže pořad Reportéři točí pořady na objednávku! Vy jste jedna zkorumpovaná pakáž, která natočila o mně 16 pořadů! A teďka točíte zase něco o mně!" 

Oligarcha Andrej Babiš se nachází ve střetu zájmů, je to podvodník, demagog, lhář a hulvát a jediným možným řešením je jeho okamžitá rezignace na všechny jím zastávané politické funkce. Proto požadujeme, aby ze všech svých politických funkcí s konečnou platností okamžitě odstoupil.  


Svobodné fórum občanů    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Svobodné fórum občanů svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...

Script executed with success this is not html: Array ( [type] => 2 [message] => Trying to access array offset on value of type null [file] => /home/petitions/public_html/sign_petition.php [line] => 31 )