PETICE ZA ODVOLÁNÍ/ODSTOUPENÍ ANDREJE BABIŠE

My, níže podepsaní, vyzýváme Andreje Babiše k odstoupení z politických funkcí. Když před časem vyšlo najevo, že flagrantně podváděl s farmou "Čapí hnízdo," "hájil se" ve Sněmovně tak, že agresivně obviňoval všechny kolem sebe, namísto toho, aby prokázal svou nevinu.    

Naprostým vrcholem je Babišova aktuální kauza kolem skandálních machinací s dluhopisy. Když jej televizní reportérka v pořadu Reportéři ČT 30. ledna 2017 požádala o věrohodné vysvětlení podezřelých dluhopisových manipulací, s nebývalou hrubostí ji osočil: "Takže pořad Reportéři točí pořady na objednávku! Vy jste jedna zkorumpovaná pakáž, která natočila o mně 16 pořadů! A teďka točíte zase něco o mně!" 

Oligarcha Andrej Babiš se nachází ve střetu zájmů, je to podvodník, demagog, lhář a hulvát a jediným možným řešením je jeho okamžitá rezignace na všechny jím zastávané politické funkce. Proto požadujeme, aby ze všech svých politických funkcí s konečnou platností okamžitě odstoupil.  


Svobodné fórum občanů    Kontaktujte autora petice

Podepsat tuto petici

Svým podpisem uděluji Svobodné fórum občanů svůj souhlas s předáním informací, které uvádím v tomto formuláři, těm, kdo mají v této záležitosti moc.


NEBO

Obdržíte e-mail s odkazem na potvrzení podpisu. Abyste si byli jisti, že budete e-maily dostávat, přidejte si prosím info@petice.com do vašich kontaktů nebo seznamu bezpečných odesilatelů.

Vezměte prosím na vědomí, že svůj podpis nemůžete potvrdit odpovědí na tuto zprávu.
Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...