TART

Kontaktujte autora petice

Téma diskuze bylo automaticky vytvořeno TART


Nepřihlášený uživatel

#1

2014-11-26 17:46

Už by bylo načase, aby zkoušky dle TARTu byly postaveny na roveň zkouškám dle NZŘ, popř. IPO

Nepřihlášený uživatel

#2

2014-11-26 18:47

Za léta účinkování na kynologické scéně je nadsluncejasnější,že právě tato organizace se zasluhuje o českou kynologii více jak ty ostatní. Nepochybně také je TART jen opravdu okrajově zasažen závistí,nenávistí,klevetěním,revolucemi,palácovými převraty,etc.. Kynologové TARTU k ničemu skládané zkoušky nepotřebují,takže na rozdíl od mnohých z ČKS cvičících jen pro uchovnění svých zvířat,potažmo pro účast na výstavách , jsou těmi nejplatnějšími pro propagaci české kynologie,respektive pro obecnou vycvičenost psů. Naopak, jsem přesvědčen,že včlenění pod ČKS bude brzdou ve zdravém rozvoji tohoto praktického kynologického sportu. Sportu,který v dnešní době zvýšené kriminality, v době islamizace společnosti a s ní přicházejících problémů , v době nerespektování základních občanských práv nepřizpůsobivými, tedy v době kdy respekt vyvolaný dobře vycvičeným a zvládnutým psem může předejít kdovíjak končící konfrontací, sportu který svým úzkým propojením s praktickým využitím našich psů je mnohému srdci blíže jak vyhazování nožkama při chůzi se zalomenou hlavou v hokejce ipa, sledování vydupaných stop i na mistrovských soutěžích,či efektních skoků na obraně do "červených kopaček" , bez použití opravdového prověřovacího tlaku.
Všichni víme,že ten čas již nadešel,čas kdy se z disidentské organizace stane plnohodnotná součást české kynologie.
Přeji tartu hodně štěstí,jeho vůdcům pevnou ruku,která nepovolí otěže současného vývoje a sobě nakonec přeji psa,který by na mistrovství tartu obstál, což je úkol nelehký.

Luděk Šilhavý
www.dogschoolk9.com

Nepřihlášený uživatel

#3

2014-11-26 19:59

SKS TART tvoří zájemci o služební kynologii, pro které je výcvik koníčkem, kterému se věnují ve svém osobním volnu. Svojí činností přispívají ke zkvalitnění chovné základny plemen psů a jejich zájmová činnost si zaslouží uznání od Českého kynologického svazu alespoň formou uznání zkoušek SKS TART do chovu psů.
Jonáš Lubomír

#4

2014-11-27 07:23

Stojím za to, aby TART byl včleněn pod ČKS, aby jeho zkoušky, které více prověří psa v povaze byly uznány pro chovnost dotyčného jedince. Nechápu, proč člověk, který podepíše petici a nebo napíše komentář je v anonymitě, pokud takovýto člověk bude sedět na VII. sjezdu ČKS a bude tam držet hubu, aby si náhodou neuškodil, protože neví jak sjezd dopadne, ať tam sežere volební chlebíčky a dorty a jede raději domů, protože takový člověk je tam platný jak mrtvému zimní kabát.


Nepřihlášený uživatel

#5

2014-11-27 09:07

Je ostudou,že TART je tolik let přehlížen ,TART má nezastupitelné právo být začleněn.Je zcela skandální,že několik jedinců z vlastních osobních důvodů brání přijetí TARTu-Bylo by dobré podívat se na tyto lidi a jejich minulost.měli by předložit lustrační osvědčení neb je ve známosti,že někteří jsou ve svazcích STB.Tart je zcela stejná skupina lidí jako jsou vedeny pod ČKS.O odmítnutí tartu může rozhodnout pouze členská základna nikoliv několik jednotlivců.Postup ČKS je protiprávní a protiústavní,staré struktury by měli sami odstoupit a nebránit v rozvoji naší kynologie!!!!!
Honza Bouček

#6 Re:

2014-11-27 09:09

#2: -  

 Luďku  velice pěkně a upřímně napsáno,podpisuji se pod každé tvé slovo

Honza Bouček

#7 Re:

2014-11-27 09:11

#4: Jonáš Lubomír -  

 Luboši nezklamal jsi mě jsi férový a přímý kluk  cením si toho,že jsem se s Tebou seznámil Honza Bouček

Honza Bouček

#8 Re:

2014-11-27 09:13

#5: -  

 Proč jsi anonymní,čeho se bojíš?Stydět se za své jméno je ostuda pro Tvé rodiče

Honza Bouček

#9 Re:

2014-11-27 09:15

#1: -  

 Anonym by sem neměl psát,stydět se za své jméno je ostuda pro Tvé rodiče

L. Tejml

#10

2014-11-27 10:36

Jsem velice rad za vyjadreni lidi jako je Ludek a Lubos - dekuju

Ladislav Tejml

pavel varnuska

#11 pavel varnuska

2014-11-27 11:37

Zdravim, mam stejny nazor jako vetsina z vas. TART cvicim kratce a hned v podstate se svym prvnim psem. Doufam ze CKS tart zacleni protoze skutecne poradne psy proveri. Budu drzet peste tartu.


Nepřihlášený uživatel

#12

2014-11-27 12:59

Byl smazán můj hlavní příspěvek,ptám se proč? Honza Bouček


Nepřihlášený uživatel

#13 Re:

2014-11-27 13:00

#5: -  

 proč není uvedeno moje jméno?Honza Bouček


Nepřihlášený uživatel

#14 Re: Re:

2014-11-27 21:00

#7: Honza Bouček - Re:  

 Děkuji za mé ohodnocení  :-)  ....... ale většina mne za tu mojí hubu nemusí, ale povaha, to je to, co mi dala do vínku příroda, to jak se chovám je zrcadlem toho, s kterými lidmi jsem zrovna v kontaktu


Nepřihlášený uživatel

#15 Stanislav Pilát

2014-11-27 22:37

Zdravím pejskaře a přátelé kynologie.
Tak už dlouho v Praze vymyšlejí jak zničit náš zkušební řád až se Vám to pánové z Prahy povedlo.Ted je na urovni našeho bývalého zkušebného řádu, zkušební řád TART a nebo aspon hooodně podobný a zas se bojí o své židle a peníze pánové Šiška a spol.
Kdysi se říkalo podle toho jakého psa seženou tyto pánové tak dělaji zkušebné a nebo chovatelské řády jo a podle nich musela celá republika cvičit a nebo si schánět psí materiál .
Maslím a navrhuji, že tyto pánové, už by neměli ničit to co bylo v této republice dobré a ještě je v kynologii , ale měli by odejit
Toto je můj názor a celou dobu co se v kynologii pohybuji tak mám tento názor

pavel varnuska

#16 Re: Stanislav Pilát

2014-11-28 11:20

#15: - Stanislav Pilát 

 Hezky receno..vsude se nici to co leta fungovalo tak snad se to u tartu nepovede.


Nepřihlášený uživatel

#17

2014-11-28 15:29

Bylo na čase jen nevim zda to k něčemu pomůže kdo chce delat Ipo soutěžit v trartu nebude a naopak

Nepřihlášený uživatel

#18

2014-11-28 16:21

já jsem svůj podpis potvrdil při psaní a dokonce při psaní komentáře ..s pozdravem Pilát Stanislav
Jancazem
Nepřihlášený uživatel

#19

2014-11-29 09:45

Chtěla bych apelovat na všechny,aby respektovali výcvik podle TARTu jako jednu z možností výcviku psa a aby se už přestali lidé navzájem osočovat a hanit mezi sebou...možností je dnes spousta a každý si může vybrat podle toho,co ho baví...tak to prosím respektujme a ukažme, že jako pejskaři umíme držet pospolu, at už každý cvičí podle jakéhokoliv druhu psích sportů...Jana Zemancová

Honza Dubák

#20 Re:

2014-11-29 16:18

#19: Jancazem -  

 O nic jiného nám Janičko nejde, to jsem si myslel už od počátku založení TARTu, že bude spíš přivítán, jako jedna z alternativ výcviku. Je docela k smíchu, kdyby to nebylo k pláči, že máme přidělené číslo jako jedna z organizací ČKS, ale až do rozhodnutí máme pozastavenu činnost. Na to rozhodnutí čekáme 20 let. Opravdu pružná práce aparátníků.

 


Nepřihlášený uživatel

#21

2014-11-30 12:34

Dnes je nielen kynologicky veľmi ťažká doba. Odchádzajú pracovné schopnosti psov, ľudia majú existenčné starosti, nie je čas na koníčky. Na druhej strane sa nielen mediálne podporuje výcvik vo viacerých smeroch, ktorý je sotva prínosom pre rozvoj pracovných vlastností a schopností psa. TART je od svojho založenia jednou z mála výnimiek, je akýmsi plavcom "proti prúdu" súčasných kynologických výcvikových trendov už od svojho založenia. Myslím, že je asi jediným zoskupením, ktoré prispieva k zachovaniu pôvodných pracovných vlastností a pracovnej, praktickej upotrebiteľnosti. Preto aj reálne je významnou súčasťou oficiálneho kynologického diania

Nepřihlášený uživatel

#22 Re:

2014-11-30 12:38

#21: -  

 :) Zoltán Tatarko

Honza Dubák

#23 Re:

2014-11-30 14:24

#21: -  

 Tak nějak to vypadá, když se k věci vyjádří odborník. Díky Zolo, moc si Tvých slov vážíme.


Nepřihlášený uživatel

#24

2014-11-30 22:12

Fandím TARTU, aby byl začleněn do ČKS a psi se složenými zkouškami byli uznáváni do chovu !!! Sama se snažím odchovávat zvířata,která jsou schopna složit IPA, ale zároven v případě nebezpečí ochránit mě i můj majetek. A jak píše Lůda Šilhavý - přeji TARTU hodně štěstí a hlavně bojujte a nevzdávejte se!!!  Jana Řebíková CHS missjakoso.cz


Nepřihlášený uživatel

#25

2014-12-01 08:17

TART je jediný smysluplný zkušební řád!