Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka

Jaroslav Švábík
Autor této petice

#176 Re:

2014-11-19 14:40

#175: -  Podle nadpisu -Potvrďte nebo Odstraňte svůj podpis

Vy byste chtěla odebrat podpis který jste nedala? Toto není hlasování, podepisují pouze ti kteří s peticí souhlasí.

Drahoslav

#177

2014-11-19 14:55

Budíček pro Radu rozhlasového a televizního vysílání.Vážená Rado,Vám nevadí jak Česká televize soustavně porušuje kodex pro vysílání veřejnoprávní televize? Nezapomeńte,že Vás platíme z našich daní a máme Vás také právo kritizovat a budit.


Nepřihlášený uživatel

#178 Re:

2014-11-19 15:06

#175: -  

 Paní Dvořáková, to fakt nejde.  Snažte se nás pochopit, ale takto to nefunguje. Zkuste si založit svou petici na oslavu ČT,dejte tam svůj hlas a pak ho zrušte. To by šlo. 

anella

#179 Re: Re: K čemu nám je jednostranná veřejnoprávní televize?

2014-11-19 15:57

#24: - Re: K čemu nám je jednostranná veřejnoprávní televize? 

 Nemyslíte si snad  , že formálně vežejnoprávní CT je živa z koncesionářských poplatků ?. Je financována především z USA / stejně jako presstituti mainstreamových médií/, přes různé nezávislé agentury a instituce - třetisektorové potkany. Proto si mohou dovolit unissono  nestydatě tlačit lidem do hlavy jejich propagandu, zájmy USA.


Nepřihlášený uživatel

#180

2014-11-19 17:08

ČT není objektivní, dovoluje urážet prezidenta republiky, používá nedemokratických praktik ve svém zpravodajství,ba co víc- vědomě lže!
Stydím se za moderátory a jejich manipupulativní přístup!

Nepřihlášený uživatel

#181

2014-11-19 17:17

Problémy s vyvážeností a objektivitou má ČT už delší dobu,zejména pak ČT24!!V poslední době však míra lží a polopravd překonala všechny meze!!
Jaroslav Švábík
Autor této petice

#182 Demokracie začíná tam, kde končí signál ČT

2014-11-19 17:34

Velmi přesný popis situace který jsme si vypůjčil z jednoho dotazu na dnešního hosta Hydeparku.

Více než polovina dotazů se týká neobjektivity ČT, tak se večer podívám jak z toho redaktor vybruslí.


Nepřihlášený uživatel

#183

2014-11-19 18:59

Napadá mne jen jediný důvod proč ČT informuje veřejnost naprosto jednostranně a lživě. Je to snaha přivodit Majdan v Praze a násilné svržení prezidenta. Zeman nehraje hru ve prospěch USA a tak musí z kola ven. Demokracii máme povolenu, ale jen podle povolených amerických not.

Nepřihlášený uživatel

#184

2014-11-19 19:15

za svoje peníze chci objektivní
pravdivé informace

Nepřihlášený uživatel

#185

2014-11-19 19:51

Bohužel není jiný komunikační kanál jako před rokem 1989, než ČRo, ČTv atd. Pokud je, tak o tom nevím. Poraďte.

Nepřihlášený uživatel

#186

2014-11-19 20:11

Mám dost toho lhaní.

Nepřihlášený uživatel

#187

2014-11-19 20:11

Nejedná se jen o nekorektní poskytování jednostranných informací, ale o celkový úpadek televizních pořadů na jednotlivých stanicích. O tom, že se nectí spisovný jazyk, ani nemluvě.


Nepřihlášený uživatel

#188 Re:

2014-11-19 20:15

#185: -  Ona tu není x dalších českých televizí a rádií, ono není možné přes satelit nebo internet sledovat zahraniční média? Soudruhu, kde žijete? A mimochodem já si i v této konkurenci rád zapnu ČRo nebo ĆT, protože pracují profesionálně. Zdejší skřeky klaky páně Velebově mne nezajímají.

 


Nepřihlášený uživatel

#189

2014-11-19 20:19

Denně prokazatelná neobjektivita a nevyváženost podávaných informací.Jako první-výměna ředitele a nepomůže-li zrušit poplatky a teprve pak je možné vysílat co si TV přeje.
Jaroslav Švábík
Autor této petice

#190 Re: Alternativní kanály

2014-11-19 20:32

#185: -  Bohužel není jiný komunikační kanál jako před rokem 1989, než ČRo, ČTv atd. Pokud je, tak o tom nevím. Poraďte.

 V česku existuje hodně "malých" alternativních médií, ty ovšem nedokáží pokrýt celou plochu zpravodajství (domácí, zahraniční, revue, rozhovory atd.) tak jako velké portály. Celkem vyvážené jsou parlamentnilisty.cz, ty nejen že pokrývají domácí i zahraniční zpravodajství, dávají prostor i politikům v celém spektru od leva do prava. Co se týká zahraničních zpráv, dávám přednost zahraničním zdrojům, osobně mi přijde celkem objektivní agentura Reuters. Hodně lidí opovrhuje Novinkami,  paradoxně právě novinky.cz mají postaveno zahraniční zpravodajství na této agentuře. BBC je zdiskreditovaná, selektuje zprávy podobně jako naše ČT. Ještě bych zmínil blisty.cz, tam člověk najde zajímavé informace, opět ale nedokáže pokrýt celé zpravodajství, soustředí se na hlavní události doma a ve světě. Nedávno jsem začal číst ještě eurozpravy.cz, přijdou mi objektivní ale dost zpráv je nekriticky publikováno přímo z ČTK, zatím nevím jestli je to dobře nebo špatně ;)

 


Nepřihlášený uživatel

#191

2014-11-19 20:43

Co takhle přestěhovat Rádio Svobodná Evropa do Minsku. Lukašenko by byl lepší pastýř tohoto média než EU.


Nepřihlášený uživatel

#192

2014-11-19 20:45

je potřeba prosadit aby tyto petice od určitého počtu petentů byly pro instituce včetně vlády závazné. tak jak je to dnes adresát max. počte, pokýve hlavou a zapomene.

Nepřihlášený uživatel

#193 Re: Re:

2014-11-19 20:49

#188: - Re:  

 Dvořáku je to marný, lidé vědí své. To se nedá zamluvit. Situace se pro vás ovšem zhoršuje a bude hůř. Stojí to čím dál větší úsilí vybrat v Hide Parku ze stovek pro vás "nebezpečných" otázek pár neškodných. Musím končit, právě mluví váš guru Jefim Fištejn a to stojí za to.


Nepřihlášený uživatel

#194

2014-11-19 20:52

Vymývání mozků jsem si zažil dost již od Československé televize za komunistů,kterým jsem na rozdíl od některých dnešních KNÍŽECÍCH přívrženců já nikdy nebyl.Chovají se jako OPRAVDOVÍ demokraté.Takto štvavou kampaň proti panu presidentovi se jistě naučili od soudruhů!Velice mě mrzí ,že se tohoto dožívám ve svobodné zemi a od veřejnoprávní televize kterou si opravdu platím!Nebo Vám dává pane Dvořáku někdo víc?


Nepřihlášený uživatel

#195

2014-11-19 20:55

Souhlasím s peticí.
Přidal bych ještě zrušení programu ČT24.
Zde mají protizemanovci a další potírači objektivity
největší prostor ke své činnosti.
A ještě jim za neobjektivní zprávy platit?
Lubomír Bombík

#196

2014-11-19 21:23

To jsou paradoxy, díky této petici jsem si pana Dvořáka snad začal vážit. Ano, mohlo by být hůř, kdyby to vzali do rukou opravdoví neobolševici...


Nepřihlášený uživatel

#197

2014-11-19 21:24

ČT se noří do bahna normalizačních médií poskytujících jednostranné a štvavé informace. Rozdíl je jen v tom, že v době normalizace to byla proradná Amerika a dnes je to nebezpečné Rusko. Dokonce někteří autoři zůstali stejní jako např. pan Štětina.
Jaroslav Švábík
Autor této petice

#198 Re: neobolševici...

2014-11-19 21:32

#196: Lubomír Bombík -  To jsou paradoxy, díky této petici jsem si pana Dvořáka snad začal vážit. Ano, mohlo by být hůř, kdyby to vzali do rukou opravdoví neobolševici...

 Co je neobolševického na požadavku objektivity veřejné instiituce kterou si musíme platit?


Nepřihlášený uživatel

#199

2014-11-19 22:02

Místo "protěžování" má být správně "protežování".
Jaroslav Švábík
Autor této petice

#200 Re: protežování

2014-11-19 22:12

#199: -  Místo "protěžování" má být správně "protežování".

 Všichni lingvisté Vám dají bezpochyby za pravdu, pro mě je důležitá srozuminelnost všem ostatním.