Odvolání generálního ředitele České televize ing. Petra Dvořáka


Nepřihlášený uživatel

#151

2014-11-18 13:54

Chci vás všechny upozornit, že Dvořák a ta jeho partička jsou naprostí ignoranti a žádná kritika jim nestojí za to,aby se s ní zabývali. Bude opravdu těžké s tím něco udělat. Navíc Rada pro TV je složena s vyžírků, kteří mají pouze jediný autentický cíl, co nejdéle se udržet na svých pozicích a nedělat si zbytečné problémy s nějakými "pseudo stížnostmi".

Zkrátka je to jenom takový reprezentativní vzorek naší polistopadové společnosti.  Přeji proto nám všem hodně trpělivosti a vytrvalosti v boji s touto klikou.


Nepřihlášený uživatel

#152

2014-11-18 15:06

Není co dodat souhlasím.

Nepřihlášený uživatel

#153

2014-11-18 15:20

Česká televize lže více, než tomu bylo za vlády KSČ.

Nepřihlášený uživatel

#154

2014-11-18 15:34

Plnění souhlasíme s touto petici a podepisují s radosti s sám sebe se ptám, kolik takových ředitelů ještě bude třeba vyhodit, než se v televizi začne objevovat oběktivní zprávy.Ja se na žádné zprávy nedávám. Poslouchám internetové radio:svobodný vysílač.cz
.

Nepřihlášený uživatel

#155

2014-11-18 16:43

Je už nehorázné jak tato televize je zaprodaná a manipuluje s lidmi

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-18 18:40



Nepřihlášený uživatel

#157

2014-11-18 19:02

Nevím, zda toto opatření bude mít úspěch, al myslím, že každá taková akce poslouží vylepšení věcí veřejných.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-18 20:30


Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-18 20:32



Nepřihlášený uživatel

#160

2014-11-18 20:44

Tato petice naprosto vystihuje důvod, proč televizní vysílání, konkrétně zpravodajství už třetí rok nesleduji.
Pokleslost a primitivismus vnucující nám "důležité a objektivní a vyvážené zprávy" (včetně toho,kdo koho zabil, kolik se narodilo kůzlat, popř co se má upéct) v hlavním sledovacím čase, jsem už opravdu nedala. Po čase jsem si v souvislosti s ukrajinskou krizí občas pustila zpravy - to pro porovnání. Ani jsem nebyla překvapena, že ubohý stav naší televize stále trvá a servilnost vůči Velkému bratru je ještě okatější.

Nepřihlášený uživatel

#161

2014-11-18 22:21

Jestli vy jste česká a veřejnoprávní televize,tak já jsem papež.Tu vaši lživou a propagandistickou špínu si strčte...

Nepřihlášený uživatel

#162 Re:

2014-11-18 23:42

#160: -  "včetně toho,kdo koho zabil, kolik se narodilo kůzlat, popř co se má upéct"

 Asi se vám pletou tv stanice ...


Nepřihlášený uživatel

#163

2014-11-18 23:43

Česká televize je zpravodajská žumpa. Doporučuji neplatit koncesionářské poplatky, neboť tato instituce absolutně neplní funkci objektivního veřejně právního objektu. Jejího ředitele je třeba neprodleně odvolat.

Nepřihlášený uživatel

#164

2014-11-19 07:35

Normalne se k peticim nepripojuji,
ovsem toto je pripad, kdy se nelze nepripojit.
Jaroslav Švábík
Autor této petice

#165 Senátor Jan Veleba zodpověděl můj dotaz zda se ztotožňuje s peticí

2014-11-19 09:22

"Ano, s touto peticí se plně ztotožňuji a svůj podpis na ní připojím. Výkony Čt nemají obdobu a připravujeme nyní stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání a já sám zvažuji, že demonstrativně přestanu platit koncesionářské poplatky.

 Včera nás na Klárově bylo asi 600 a ČT z toho udělala „několik desítek“ a nezařadila do vysílání jediný reportážní vstup!!!"


Nepřihlášený uživatel

#166

2014-11-19 09:24

Plně souhlasím s obsahem petice. Na jedničku už se nedá dívat.

Nepřihlášený uživatel

#167

2014-11-19 09:25

VŽDYŤ JE TO DĚS I BĚS! My Češi máme domácí média proto, abychom věřili tomu, co nám nalejí do těch článků a reportáží. Odhlásím TV a i radio, pro informace si soudný člověk musí člověk hledat místa v zahraničí. Vedl jsem pár mailových diskusí na toto téma s ČR+, ale nikam to nevedlo. Obrácená totalita, jen s tím rozdílem, že "řvát" můžeme jak chceme, ale zatím nás za to nezatýkají. A Dvořák? To je těžké, vzpomeňte na ředitele TV v Kyjevě.

Tento příspěvek byl odstraněn autorem petice (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-19 09:36


Jaroslav Švábík
Autor této petice

#169 Re: Odvolání po Kyjevsku

2014-11-19 09:49

#167: -  A Dvořák? To je těžké, vzpomeňte na ředitele TV v Kyjevě

Zdroj  blisty.cz: "Skupina nejméně pěti mužů, včetně poslance Igora Mirošničenka z nacionalistické Strany Svoboda vtrhla do kanceláře Oleksandra Pantelejmonova, řvala na něho, bila ho a pak ho donutila napsat rezignační dopis. Útok nafilmovali a umístili ho na internet. Zhlédli ho už statisíce lidí."

Nezaznamel jsem od českých zastánců Majdanu (Kocáb, Schwanzenberg, Štětina a spol.) žádnou kritiku takového jednání, zajímala by mě jejich reakce pokud by k něčemu takovému došlo u nás. To by bylo řevu o pošlapávání demokratických principů a západních hodnot, přesně podle mustru dvojitého metru.

Tím samozřejmě nenabádám k podobným akcím, pouze upozorňuji na pokrytectví výše zmíněných.


Nepřihlášený uživatel

#170

2014-11-19 10:46

Pojem nestrannost vedení námi placená televize nezná, je do nebe řvoucí jakým způsobem jsme ohlupování. Je to až urážející pro mne.

Nepřihlášený uživatel

#171

2014-11-19 10:46

Členku "Nepokojných kund" Naděždu Tolokonnikovou Vám mádia ukazují jinak, než jak se ona chová: http://tolokonnikova.tumblr.com/ http://www.youtube.com/watch?v=8MpAkb8GyAg http://uloz.to/xf6AimrQ/pussy-riot-medialni-devky-ve-skutecnosti-mp4 A že bylo špatné, aby je odsoudili za píseň "Bohorodičko, vyžeň Putina!"? To jistě ano, ale pravda je poněkud jiná: Jak by se vám líbilo, kdyby po hrobech Vašich blízkých tancovala "dívčí kapela"? Pussy Riot si zatancovaly v Petrohradě na hrobech sovětských vojáků, kteří padli při bránění města obléhaného Wehrmachtem za II. světové války. Tancovaly po jejich hrobech a prováděly něco na způsob tance podobného vyvolávání mrtvých, aby prý mrtví vstali a zastavili Putina.


Nepřihlášený uživatel

#172

2014-11-19 11:26

Naprosto souhlasím s textem petice.

Nepřihlášený uživatel

#173

2014-11-19 11:56

Ono nám to bude stejně k ničemu, v tomto státu se 25let nic neřídí potřebami jeho obyvatel.
Jana

#174 Možná se obrátit jinam

2014-11-19 14:08

TV v tomto směru moc nesleduji, ale věřím tomu, že se to tam děje. Možná by nebylo od věci posílat stížnosti tohoto tématu přímo na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání...


Nepřihlášený uživatel

#175

2014-11-19 14:32

Podle nadpisu -Potvrďte nebo Odstraňte svůj podpis
bych čekala, že tak mohu učinit. Není mi to však
umožněno! Že by to byla demokracie? S peticí
NESOUHLASÍM !!!shl.