MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA
Re: Re: Re: Re:
#90400: Vlastenec - Re: Re: Re:
Tohle je příklad zemanofilní onanie.
Rudé trenky nad Hradem
Ať si už Myloš sbalí i svého Ovčáka a jdou bačovat na Vysočinu.
Hašek lže. Úroveň jeho msty mě zaskočila, říká jeho bývalá mluvčí Kapitančiková
Mrencová novináře nakonec dovede až k Miloši Ejakulátovi Zemanovi a k velmi podivným věcem, to je velmi pravděpodobné nejen proto, že vypadá jako Zeman, mluví jako Zeman, jedná jako Zeman.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90419: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Pochybuji o tom, že si někdo dovolil takové bláboly říkat v době, kdy byl Václav Havel živ. Řekl bych, že si vymýšlíš.
Druhá věc je, že Václav Havel prosadil do zákona, že nelze člověka v ústavní pozici "prezidenta" urazit (trestně postihovat urážku) je to mimo jiné proto, že prezident požívá privilegia absolutní beztrestnosti a tedy by bylo absurdní, aby on mohl podávat žaloby a nikdo další nemohl.
I vnučka pana Peroutky nemůže žalovat Zemana, ale musela žalovat stát. Soud pouze uznal, že je Zeman lhářem, ale nemůže jej nijak postihnout, může být postižen jen stát, neboť stát (tedy my všichni občané) jsme bohužel odpovědi za ejakuláty debilit, které Zeman pronáší zde i v zahraničí. On jako osoba je nepostižitelný, pokud by se nerozhodli zákonodárci jinak a stejně by se to netýkalo věcí minulých, ale jen těch případně budoucích, retroaktivita není možná.
Tak prokaž, že projevy, které Knihovna Václava Havla uspořádává jsou lživé, nikdy nebyly proneseny nebo je s nimi nějak manipulováno.
Dnes je situace s "projevy" (dle terminologie Zemana - ejakulacemi) Miloše Zemana tak, že se k celé řadě projevů ani není možné dostat, neboť je prostě to komunistické hovado nikde nezveřejňuje, nejspíš proto, že jsou v nich takové odporné bláboly, že by byl v reálu ještě větším idiotem, než je nyní.
Re: Re:
Ty vole drž hubu, tatare, ty neumíš ani česky! Co se vůbec sereš do našeho pana prezidenta, ty ukrajinská vypitá trosko? Chceś do držky, nebo konečně odtáhneš do svý ukrajinský smradlavý prdele, burane z východu?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90432: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Že ty havloidní zmanipulovaná mrdko o něčem pochybuješ nic neznamená, ty nulo zasraná!
Havel? Vypitá prolhaná kolaborantská zlodějská a vrahounská prdel! Škoda, že jsme ho nepověsili, zmrda.
Re: Re: Re:
Co to zkoušíš rusácký trolle? Proč bych měl být Ukrajinec? Protože je mi oporná lživost rusácké trollí propagadny a Miloše Ejakuláta Zemana ruského trolla.
Nějaký idiot zde napadl Sobotku, že neumí anglicky, to je skutečně realita. Idiot Zeman si plete oteplení se zatopením v ruštině a ono video dokládá, co jsem říkal, začal jako v ruštině, pak řekl dvě slova v angličtině a zakončil to úderným bavorským "ja" jak ten poslední idiot.
Tedy voliči Miloše Ejakuláta Zemana, napiš proč si toho debila volil, třeba se pak bude o čem bavit.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90434: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Ty mi vyhrožuješ? Za koho mluvíš? Za Ochcáčka, Zemanovi poradce KGBáky? Za nácky, co tak milují MIloše Ejakuláta Zemana? Za koho si vlastně myšlíš ty zmetku, že mluvíš.
" Že ty havloidní zmanipulovaná mrdko o něčem pochybuješ nic neznamená, ty nulo zasraná! Pro tebe si brzy přijdeme, ty svině banderovská!"
ke mě musite byt mily mě pozvala merkelova
Muslimská opice Obama
Obama je zakladatel Islámského Státu! CIA založila Al-kajdu!
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90437: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Co s tím uděláš, ty gestpáckej ukrajinskej sráči? Svrhneš nám prezidenta? Nebo nám ho tu budeš dál pomlouvat, jako kůl v plotě, blbečku? :D :D
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
This comment has been removed by the person who wrote it.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90441: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Ty nic? Ty si to pěkně odsereš ty zmrde! Nemysli si, že se na vás záškodníky bolševiky, stbáky, henleinovce sudeťáky, banderovce a islámisty z pražské kavárny zase zapomene!
Re: Muslimská opice Obama
#90439: - Muslimská opice Obama
A hle, sami Americane to vedi, jen cesti fanaticti amerikanomilci, kteri s Amerikou nemaji nic spolecneho a vlastne ani nevyznavaji jeji hodnoty, tu tyto fakta popiraji :))
Táhni do prdele, islámský a banderovský teroristo!!!
Táhni do prdele ty smradlavá ukrajinská tatarská špíno! Banderovce a islámisty tu nechceme!!!
Re: Rovnoprávnost buzerantů
Re: Re: Re:
Tahle země není pro vás, rusáky, odstěhuj se do asijských stepí, tam kam patříš zavšivený moskale.
Re: Rovnoprávnost buzerantů
#90413: - Rovnoprávnost buzerantů
Tebe táta "vysral" zemandrtálče?
Re: Táhni do prdele, teroristo
#90445: - Táhni do prdele, teroristo
Co si to dovoluješ zasraný rusácký opičáku?
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90443: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Jako bývalý aktivní pracovník STB o tom asi hodně víš, komunistická nulo!
| This discussion has been closed. |
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
#90404: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Ty si chválíš sám svoje příspěvky jako "skvělé", protože všichni na ně "serou", kemo!