MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#7901 Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 20:03

#7889: Roman Skácel - Re: Re: Re:  

 

 

Je velmi smutné, nemít informace, ale mudrovat. Vy víte jak je to doopravdy s ukrajinou? Že je to uměle řízený rozklad amerikou? Že na tento účel USA vynaložily 5 miliard dolarů? A že je to útok USA na Rusko za účelem ziskání zdrojů a že ti naší přisluhovačí škodí sankcemi hlavně nám, my opustíme významné ruské trhy a obsadí je amerika  a naše ekonomika bude v háji? Vy nevíte, že rusko čestně dodrželo dohodu a stáhlo vojska z celé východní Evropy, zatímco usa zde proti úmluvě rozšiřuje nato a kolik má základen u samých ruských hranic, zatímco rusko nemá u amerických hranic žádnou. Kdo tedy je zde ten agresor? By nevíte, že usa má svá vojska ve 150 zemích světa a jaká zvěšrstva tam provádějí? Nevíte protože máte pouze zkreslené informace z našich prodaných medii. Usa je bohužel v takové hospodářské situaci, že potřebuje za každou cenu rozpoutat válku, která v konečném efektu postihne nás, blízko ruska a oni za oceanem budou mít pouze výsledky. A je zde toho ještě mnohem více. A proto buďme vděční zemanovi, že je na tolik prozíravý, že chce zachránit naši ekonomiku jak může a chce udržovat obchodní vztahy s ruskem, není to tedy podlézavost, ale prozíravost. To ovšem nevyhovuje zcela zaslepeným proamerickým imbecilům a proto vyvolávají tu hysterii pro málo podstatné věcí. A neinformovaní lidé jím bohužel na to naletí. A je třeba se vzpamatovat než bude pozdě.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#7902

2014-11-07 20:04

Zemane, nechceš mi vlézt do kundy? Tvoje mikunda.


Nepřihlášený uživatel

#7903 Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:08

#7900: Demograt - Patetická póza a marná snaha 

 Souhlasim s tvym prispevkem, udelal mi velkou radost na rozdil od jinych. Je videt, ze inteligence  v nasi zemi jeste nevymrela. Vic takovych lidi jako vy.


Nepřihlášený uživatel

#7904 Re: Re:

2014-11-07 20:08

#7890: - Re:  

 Mýlíte se. Jak můžete srovnávat  toleranci, slušnost a intelekt nás lidí s lživostí, arogancí, neomaleností tohoto ještě prezidenta?


Nepřihlášený uživatel

#7905

2014-11-07 20:13

nechci mít za svého prezidenta prase

Nepřihlášený uživatel

#7906 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 20:14

#7901: - Re: Re: Re: Re:  

 Presne tak a ani nemusime chodit daleko. Staci si uvedomit jak vznikla americka kutura. Kolik idianu to stalo zivot. Ktera zeme jako jedina se nebala pouzit atomovou bombu. Ktera zeme je neustale ve valce.

Vivat Bohemia Rex !!!

#7907 Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:14

#7903: - Re: Patetická póza a marná snaha 

 Jelito a Ovara Zemana svrhnout z Hradu do Jeleního příkopu na hnůj,zrušit prohnilou republiku a obnovit staré České Království !!!! Korunu Svatováclavskou nabídnout někomu z vážených prastarých českých rodů(Šternberkové aj.)


Nepřihlášený uživatel

#7908 Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:15

#7900: Demograt - Patetická póza a marná snaha 

 Není to patetická póza, ale zoufalá nespokojenost člověka, co tu ukazujeme. Jestli to bude marná snaha, to se prokáže. I  protest v listopadu 1989 byste hodnotil jako pózu?

Demograt

#7909 Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:15

#7903: - Re: Patetická póza a marná snaha 

 Díky. Jsem totiž na rozdíl od těchto samozvanců demokrat, proto respektuji výsledky demokratických voleb, a to i se všemi negativy, která kterákoliv taková volba přináší. Podmínky byly stanoveny jasně, kdo získá největší počet hlasů, stává se prezidentem ČR na dalších pět let, a je odvolatelný jen za jasně daných podmínek (které se mohou během těch pěti let změnit, to záleží čistě na námi volených zastupitelích, tedy i na nás). Vzteklým třískáním pěstičkama do země na tom nikdo nic nezmění, a online petice, která nemá žádnou váhu a je každému k smíchu, už vůbec ne.


Nepřihlášený uživatel

#7910 Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:17

#7907: Vivat Bohemia Rex !!! - Re: Re: Patetická póza a marná snaha 

 A nebylo by lepsi, aby si lide vladli sami. SKutecne potrebujem nekoho, kdo nam rika co mame delat?


Nepřihlášený uživatel

#7911

2014-11-07 20:17

Neumím to moc s internetem a nepochopila jsem, jak oslovit přímo autora textu petice. Ale pokud by to bylo možné, ráda bych přidala pár dalších a podstatnějších argumentů, než jenom vulgární chování. Jinak řečeno, ráda pomohu. Marta Davouze

Nepřihlášený uživatel

#7912 Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:18

Demograt

#7913 Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:19

#7908: - Re: Patetická póza a marná snaha 

 Kdybyste nebyl samozvanec a chápal rozdíl mezi demokracií a totalitou, nikdy byste takové srovnání nepoužil, ale protože jím asi jste, srovnáte demokratické volby s totalitní érou. Neuvěřitelné.

Zoufale nespokojený být můžete, to k demokracii patří, ale k demokracii též patří respektování rozhodnutí většiny.


Nepřihlášený uživatel

#7914 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 20:19

#7901: - Re: Re: Re: Re:  

O demokratických principech nepochybuji. I když jsem Zemana nevolil i přesto je mým prezidentem. Ale pokud je z ústavy neodvolatelný, (V ústavě je definováno za co může skončit) o to více podporuji tuto petici, aby se to změnilo demokratickým způsobem.

Reakce na ty proruské propagandysty a vlastně i věštitele z křišťálových koulí: Jsem Čech, nějaká USA mi je u ...(nebudu se inspirovat Prezidentem). Ale ruské záměry jsou zcela jasné. Nebyla to USA ale právě Rusko kdo Anektoval Krym, tak se to nesnažte okecat prozíravostí.


Nepřihlášený uživatel

#7915 Re: Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:21

#7910: - Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha 

 V mnoha případech si skutečně lidé neumí sami vládnout,tady ale nejde o to, že by nám měl vládnout král, co by říkal co smíme a nesmíme, ale aby naší zemi s tisíciletou historií důstojně reprezentoval nepolitický a zcela nestranný konstituční král-než hašteřiví a zpupní prezidenti


Nepřihlášený uživatel

#7916

2014-11-07 20:22

Zeman je úplně přesný opak toho, jak bych si přál, aby "vypadal" náš prezident.. :(

Nepřihlášený uživatel

#7917 Re: Re: Re:

2014-11-07 20:22

#6149: - Re: Re:  

  Vy opravdu nevidíte, že usa spolu s eu nás zotročují?? Bohužel, než to takoví lidé pochopí bude přílíš pozdě a nejhorší že následky té blbosti poneseme všichní.

A žil vy jste za komunistů? Já ano, tak že mohu porovnat a ať se vám to líbí nebo ne byl to spravedlivý řád a dnes je to dobré pouze pro zloděje. Já jako nestranník, jsem kolikrát obdržela pomoc od strany, a kde se dnes pracovník může dovolat pomoci, naší předkové se budou v hrobech obracet, kolik obětí i životů to stálo vybojovat práva pro obyčejného člověka, 8-hodinovou prac. dobu a pod. a lidé si to sami zkazili a strčili hlavy do jařma.

Demograt

#7918 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 20:26

#7914: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Podporujete petici, která nemá žádnou váhu, za prvé není možné takto prezidenta odvolat, za druhé petice nemá náležitosti, které mít má, za třetí se může v online petici "podepsat" jeden člověk třeba tisíckrát, za čtvrté nejde o demokratickou cestu, protože zpochybňujete výsledky demokratických voleb a snažíte se je dodatečně změnit. Hlasovat proti Zemanovi, nebo pro jeho protikandidáta, jste mohl, ve volbách. Pokud jste tak neučinil, nebo učinil, ale nebylo to nic platné, musíte, ano musíte, volbu většiny respektovat. Jinak nejste demokrat.

Místo této petice by spíše byla na místě petice, skutečná, adresovaná poslancům a senátorům, aby příslušnou pasáž v Ústavě změnili, a prezident byl odvolatelný i pro jiné důvody, než jen ty, které jsou v ní již uvedené. Jestli si ale někdo myslí, že těmi důvody někdy bude pár sporstých slov, tak bude nejspíš velmi zklamán, na to poslanci a senátoři nikdy nepřistoupí.


Nepřihlášený uživatel

#7919 Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 20:26

#7917: - Re: Re: Re:  

 Paní, když nic jiného neumíte a jen vzdycháte, pak navždy zůstanete otrokyní a je jedno jestli komunismu nebo kapitalismu


Nepřihlášený uživatel

#7920 Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:27

#7913: Demograt - Re: Re: Patetická póza a marná snaha 

 Ano, demokratické volby, a jejich výsledkem? - tento představitel. Kam směřuje? také k demokracii?


Nepřihlášený uživatel

#7921

2014-11-07 20:28

jsem tu přes anonymizer, byl jsem zablokován, takhle si soudruzi představujete demokracii :-))))



Karel Kryl zjistil, co je Havel za svini, co komouše úmyslně nechal ve svých funkcích a setrvávají tam dodnes i když si dnes říkají "pravice" či "demokraté"...končíme vy hovada rudý ...."Lumpenkavárno bolševická" !!!!!!!!!!!!!!

svině z "lumpenkavárny" můžete mě banovat jak chcete, pravdu neumlčíte, soudruzi...končíte :-)))

Nepřihlášený uživatel

#7922 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 20:28

#7914: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 když se tak pořád navážíte do USA, co myslíte, kdo se zastal Kurdů v Kobani? Rusko? A jestli si myslíte, že to dělá USA kvůli zisku, tak se koukněte, kolik na to vynakládá peněz - na tom rozhodně nevydělá.

Nejdřív si zkuste udělat trochu širší rozhled a potom odsuzujte. (Neříkám, že vše, co dělá USA je správné, ale rozhodně toho pozitivního dělá mnohonásobně víc než Rusko)

Demograt

#7923 Re: Re: Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha

2014-11-07 20:29

#7915: - Re: Re: Re: Re: Patetická póza a marná snaha 

 Možná by bylo úplně nejlepší vrátit se k feudalismu, aby lidé jako vy mohli někomu pokorně lízat boty a za piškotek od rána do večera orat šlechtě na poli.

Není rozvracení republiky nebo výzvy k tomu trestným činem? Poradím se s právníkem.


Nepřihlášený uživatel

#7924

2014-11-07 20:29

pryč s ním!
Strana Práv Občanů

#7925

2014-11-07 20:31

JSTE PRAŽTÍ KAVÁRENŠTÍ POVALEČI!