MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Roman Skácel

#7376 Re:

2014-11-07 11:13

#7325: -  

 Přesně. Máme fakt toho nejlepšího možného prezidenta, kterého si nejen zasloužíme, ale ketrý nám udá nové směry toho, jak by měla kulturnost našeho národa vypadat v dohledené budoucnosti.

P.S. A komu se to nelíbí, ať mu prcku políbí...

P.P.S. ...a odstěhuje se odtud jinam, nejlépe co nejdříve, než začnou čistky sprosťáků, proti slušným lidem... :-)


Nepřihlášený uživatel

#7377

2014-11-07 11:14

Myslím si, že prezident republiky by měl být vzor. Mít slušné vystupování a nedělat ostudu svým vystupování a vyjadřováním.
Veruš

#7378

2014-11-07 11:14

MILOUŠE A KOMOUŠE DO KOŠE! JSOU TO ČURÁCI!

Karel Moravec

#7379 Re: the prostitutes and the presstitutes :-)

2014-11-07 11:15

#7210: Démon Becherovky - the prostitutes and the presstitutes :-) 

 Já pořád nechápu, jak může nikdo tleskat tomu,že prezident používá takováto slova v přímém přenosu v pravé poledne. Už  jsem to psal, ale říkám to znovu. Co uděláte až vám doma Vaše dítě řekne kurvo což je podle Vás v pořádku když to říká prezident. Jsem moc zvědav jak ho pohladíte pohlavičce, řeknete mu žemoc šikovný a dáte mu čokoládu?

Spousta lidí mluví sporstě, sposta lidí se nikdy opije a já nejsem vyjímkou, ale je celkem dost velký rozdíl kdo, kdy a kde je použije.

medvidek

#7380 Re: Re:

2014-11-07 11:16

#7367: Roman Skácel - Re:  

 Co to tady melete pořád o Masarykovské tradici. Ožrala, který si taky rád přihnul Venca Veškrna, prominent - konfident komunistů, flákač a lempl, dosazený STB do čela uměle "odpískané" semišové revoluce z Moskvy byl podobný Masarykovi? V čem? Tím, že podporoval mírové bombardování v Jugoslávii?

Kecy v kleci. Nikdo od II. světové se už Masarykovi nepodobá ani náhodou, v ničem.

Tyto argumenty bych Trautenbergovým demokratům zakázal, jelikož jsou to fiktivní bláboly.

Švancerberg by s jeho názory na naši historii, ala Benešovské dekrety/Sudety byl typický Masarykovský následovatel... Kéž by vyhrál volby a obnovil procesy omluv za vyhnání Sudeťáků ke konci války, případně zavedl jednání o odškodnění Landsmanšaftu.


Nepřihlášený uživatel

#7381

2014-11-07 11:16

 Poslechli jste si vůbec někdo celé Hovory z Lán ? Jakou v nich má p. Zeman pravdu nebo jenom řičíte nad sprostými slovy, které navíc kromě jednoho jsou odrazem jiných ?

Kolik je tady pokrytců, kteří denně sprostě láteří, a tady chtějí kamenovat ?

Sám Zeman řekl, že normálně sprostě nemluví, ale tady už musel společnosti a politikům nastavit zrcadlo.

Nebo ocenění skupiny Pussy Riot. Oceněna Cenou Václava Havla. To jako za ty satanistické protesty, za orgie v muzeu nebo za kuře ve vagíně ?

Koho chcete místo Zemana ? Toho člověka, co zaprodal naši zem, v každé větě sprostý výraz a tahal se s nějakou lehčí děvou ?

Nebo nějakou loutku, která tam bude jenom na parádu ?

Je drsná doba, takže na hrubé pytle, hrubé záplaty.

Lidé myslete a nepapouškujte, co vám předloží média nebo naše vlády a poslanci. 


Nepřihlášený uživatel

#7382

2014-11-07 11:17

Stydím se, že je naším prezidentem. Tato petice měla být již po "nevolnosti" u korunovačních klenotů.

Nepřihlášený uživatel

#7383

2014-11-07 11:18

Souhlasím se zněním petice, takového prezidenta jsem nevolil a nechci ho

Nepřihlášený uživatel

#7384

2014-11-07 11:18

Nač slov, činy a jednání pana Miloše Zemana hovoří samy za sebe...

Nepřihlášený uživatel

#7385

2014-11-07 11:19

nechci prezidenta burana ani jeho suitu
Karel Moravec

#7386 Re: Re: Re:

2014-11-07 11:21

#7380: medvidek - Re: Re:  

 Koho jinýho??

třeba nikoho kdo se umí aspoň trochu chovat. Volil jsem Karla, protože z mého pohledu tam nikdo jiný nebyl. Prvotně jsem chtěl volit paní Němcvou ale ta odstoupila.

Zkuste sipustit nějaký rozhovor s ní, nejde o to jestli s jejím názorem budete souhlasit, nebo ne, jde o kulturu vystupování 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-07 11:21



Nepřihlášený uživatel

#7388

2014-11-07 11:21

Důrazně žádám OKAMŽITOU ABDIKACI současného prezidenta České republiky, pana Miloše Zemana.

Nepřihlášený uživatel

#7389

2014-11-07 11:22

Prezident ČR není osobou, která důstojně reprezentuje naší vlast. Takovéto fópá, byť je založeno na sebevětší pravdě, si prezident nemá a nesmí dovolit. Pokud se neomluví za ostudu, kterou udělal ČR před světem, jsem pro odstoupení prezidenta.

Pozn.: Ani jsem jej nevolil a věděl jsem proč.


Nepřihlášený uživatel

#7390

2014-11-07 11:23

Lháře,podvodníka a hulváta nemusím, a stydím se za lidi co ho volili. Je to rusofil.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-07 11:24



Nepřihlášený uživatel

#7392

2014-11-07 11:24

Stydím se za to, že takto vystupuje prezident naší republiky a šíří tím nehezký obraz o nás všech.

Nepřihlášený uživatel

#7393 Re:

2014-11-07 11:24

#7381: -  

 Ano, slyšel jsem celý pořad, na hulvátsví té osoby jsem už rezignoval ale nechci skončit v područí putinovského fašistického ruska kam se nás tato osoba snaží směrovat.

Milan Skoupý,Ostrava

#7394

2014-11-07 11:26

Zeman na hradě je horší než kurva drátem do voka ne aha vlastně kunda drátem do voka! Zemane vypadni než tě vyženem z hradu a s tebou ty všechny tupé sockomouše co tě volily !!!!!!


Nepřihlášený uživatel

#7395

2014-11-07 11:26

Karel Kryl zjistil, co je Havel za svini, co komouše úmyslně nechal ve svých funkcích a setrvávají tam dodnes i když si dnes říkají "pravice" či "demokraté"...končíme vy hovada rudý  ...."Lumpenkavárno bolševická"..........

důchodce

#7396 Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-07 11:27

#502: slv - Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 dnes 07,11.2014 ve 12,00 vás bylo 20 kousků slovy dvacet .Jestli ti něco říká matematika tak zmlkni

SPÁSA

#7397 PROČ ZEMAN

2014-11-07 11:28

 Jsem podnikatel 40 let.  A volil jsem Zemana, protože slíbil, že Nečasova vláda, KTERÁ ANI NEUMĚLA NASTAVIT DANĚ,  skončí. A to splnil.

VLÁDA, KTERÉ VRCHOLNÝ PŘEDSTAVITEL KALOUSEK TVRDIL, ŽE SE NÁM KRIZE VYHNE.

VLÁDA, KTERÁ SUVERÉNĚ NASEKALA NEJVĚTŠÍ DLUHY VIZ CCA 200 MILARDOVÉ SCHODKY KALOUSKA.

VLÁDA, JEJÍŽ PŘEDSTAVITELÉ MILOVALI PORCOVÁNÍ MEDVĚDA A PŘÍLEPKY KE TVORBĚ ZKORUMPOVANÝCH ZÁKONŮ.

VLÁDA, KTERÁ NEUDĚLALA ŽÁDNÉ OPATŘENÍ K NASTARTOVÁNÍ EKONOMIKY NAOPAK JI ZAŘÍZLA.

VLÁDA, KTERÁ POSRALA (SLUŠNĚ SE TO ŘÍCT NEDÁ)  EURODOTACE.

 

VLÁDA, KTERÁ  VZALA VŠEM SOCIÁLNĚ SLABÝM A ZVLÁŠTĚ SI NEVÁŽILA POSTIŽENÝCH SPOLUOBČANŮ.

VLÁDA,  ČÁSTEČNĚ BEZ MANDÁTU,KTERÁ BYLA POSTAVENA NA OBSKURNÍ STRANĚ PŘEBĚHLÍKŮ LIDEM.

VLÁDA, JEŽ SE ZMÍTALA V KŘEČI A CHAOSU TRAFIKANTŮ ODS.

VLÁDA, JIŽ ŘÍDILA DOMINA ZE SÁMOŠKY.

 

KDYBY BYL PREZIDENTEM SCHWARZENBERG TAK TO VŠE POKRAČUJE.

 

tO JE PŘIPOMENUTÍ PRO NAPROSTO HLOUPOUČKÉ  BLBOUČKÉ A MOŽNÁ HLOUPĚ VYČÚRAŇOUČKÉ VOLIČE SCHWARZENBERGA ALIAS TADY VOLÍME KARLA.

VŽDYCKY MĚ ZARAZÍ, ARGUMENT NĚKTERÝCH PODNIKATELSKÝCH PARTNERŮ, KTEŘÍ VOLÍ ODS NEBO TOP 09...MÁŠ SE ŚPATNĚ ? NEMÁŠ, TAK PROČ VOLÍŠ ZEMANA ? 

A JÁ SE JÍM SNAŽÍM VYSVĚTLIT, JELIKOŽ JSEM ŽIL DLOUHO VE SKANDINÁVII, ŽE SPOLEČNOST SE MÁ TAK DOBŘE, JAKO JEJÍ NEJSLABŠÍ ČLEN... NEMŮŽU VOLIT NĚKOHO KOHO PODPORUUJE GAUNER BAKALA, KTERÝ PODVEDL DESETISÍCE LIDÍ NA OSTRAVSKU.

MNĚ ZÁLEŽÍ NA TĚLESNĚ POSTIŽENÝCH, BEZDOMOVCÍCH KTEŘÍ SE DO TOHO DOSTALI NE SVOU VINOU A POTŘEBUJÍ POMOCT, NAROZDÍL OD TOP09 A ODS.

 

KDYBY BYL PREZIDENTEM SCHWARZENBERG TAK  VŠE ZLÉ, CHOROBNÉ UVAŽOVÁNÍ POKRAČUJE !!!!


Nepřihlášený uživatel

#7398 Re:

2014-11-07 11:28

#7394: Milan Skoupý,Ostrava -  

 to zkus, ty bolševické hovado, dostanete přes držku, že se z toho poserete, nefachčenka   :-)))))))

kdemohkrad

#7399 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-07 11:28

#7375: - Re: Re: Re: Re:  

 Na konec věty patří tečka.


Nepřihlášený uživatel

#7400 Re: PROČ ZEMAN

2014-11-07 11:29

#7397: SPÁSA - PROČ ZEMAN 

 dobře napsané, souhlas