MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#70376

2016-01-06 22:47

Ty svine zmrsila v 68 zadni Havlisti neexistovali.......

Jsem stále voják Československé lidové armády!!!
Nepřihlášený uživatel

#70377 Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-06 22:49

Já, občan Československé socialistické republiky, vědom si své čestné vlastenecké povinnosti, přísahám před bojovou zástavou věrnost pracujícímu lidu vedenému Komunistickou stranou Československa.

Slibuji, že budu vojákem statečným a ukázněným, že budu důsledně a iniciativně plnit ustanovení vojenských řádů, rozkazy velitelů a zachovávat vojenské tajemství.

Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně, svěřené mi pracujícím lidem a připravovat se na boj, abych mohl na rozkaz prezidenta a vlády Československé socialistické republiky co nejlépe bránit svou vlast a její socialistický řád proti každému nepříteli.

Pro obranu socialismu jsem vždy připraven stát pevně v řadách ozbrojených sil Československé socialistické republiky po boku Sovětské armády i armád ostatních socialistických zemí v boji proti jeho nepřátelům a nasadit i svůj život k dosažení vítězství.

Tak přísahám!

 
 

Nepřihlášený uživatel

#70378 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-06 22:50

#70375: Marta Semelová - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Jsi jedna z nich ty kurvo komunisticka a ten bolsevicky soudce se muze treba muze posrat. To ze jste vrazi a ze vam stale kape z vasich hnatu krev popravenych to ten chcipak v talaru nezatluce. 


Nepřihlášený uživatel

#70379 Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-06 22:52

#70377: Tak přísahám! - Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Pokavad se nemylim, tak ten hnojnik nyni nazyvate Ceskou republikou.


Nepřihlášený uživatel

#70380 Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-06 22:54

#70379: - Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 To je jen dočasné, dokud se nezbavíme vlastizrádců! Ty odpadlé nacistické hovno bez vlastního národa!

Antihavloid

#70381 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-01-06 22:57


Nepřihlášený uživatel

#70382 Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-06 22:58

#70380: - Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Velice dekuji ale nemam zajem ty komunisticky lejno.


Nepřihlášený uživatel

#70383

2016-01-06 23:08

SOUDRUH  RANDSDORF JE NAS VZOR. Co komunista, to podvodnik.


Nepřihlášený uživatel

#70384 Re:

2016-01-06 23:11

Zasranýkurvyhavlistický

#70385

2016-01-06 23:12

                          

pan Hnědý

#70386 Re: Re: Re: Re:

2016-01-06 23:25

#70361: Marta Semelová - Re: Re: Re:  

  jak tady brojím proti mccarthismu pražské kavárny (tedy nesmyslného označování oponentů jako komunistů, ruských švábů apod.), tak je třeba jasně říct, že Semelová je kovaná komunistka (jako byl Štětina -dnes TOP09) tvrdé linie a její výroky jsou evidentní lží a hnusným zlehčováním totality, za které by si měla sednout a nebo nést nějakou odpovědnost. Pokud soud uznal (-á), že tyto její výroky nejsou trestné, je třeba změnit zákon !

Milada Horáková, ty k...o, hrdě nesla prapor  pravdy a svobody na svých rtech a položila za ně svůj život, čímž ji je možné přirovnat k takovým osobnostem českých dějin, jako byl Jan Hus.

Bohužel je zde na místě označit Martu Semelovou jako zkurvenou, zasranou komunistku, čímž jsem se dostal na úroveň slovníku Miloše Zemana, ale pro osobnost a to co představuje Milada Horáková, to udělám rád.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#70387 Re: Re: Re: Re: Re: Pokud to kolínská policie skutečně tweetovala.....

2016-01-06 23:28

#70353: - Re: Re: Re: Re: Pokud to kolínská policie skutečně tweetovala..... 

 Stále neni zrejme, jestli alespon některé oběti hlásili ciny v minutách potom c se pdehraly. Zetim to vypadá, ze nikoliv a ze policii tedy nikdo neprivola, resp. nebyl jasny rozsah.


Nepřihlášený uživatel

#70388 Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-06 23:30

#70377: Jsem stále voják ČSLA! - Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Vy jste přísahal dobrovolne a z přesvědčení, jamyslel ze se takdelo z duvodu kriminalizace neprisahy.

trotl_trotlum

#70389 Re:

2016-01-06 23:39

#24: -  

Hrdi muzete byt i na Emila Hachu "havlisti", nemate ani nejmensi tuseni, jak moc jste manipulovani, ale veci jsou tak jak maji byt. :-D

Jsem stále voják Československé lidové armády!!!
Nepřihlášený uživatel

#70390 Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-06 23:42

#70388: - Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Zcela dobrovolně a hrdě, že můžu bránit svou socialistickou vlast!


Nepřihlášený uživatel

#70391

2016-01-06 23:48

MIGRACE: Sluníčko, sluníčko, popojdi maličko

 

Třeba pro začátek k porozumění pojmům, které máš tak rádo. Třeba islamofobie. Původ slova je v řeckém fobos, což je děs či hrůza. Výraz fobie pak znamená v psychiatrii chorobný, iracionální a neovladatelný strach. Strach, který vůbec neodpovídá skutečné nebezpečnosti dané situace. Znám ženu, která například trpí musofobií, což je iracionální panický strach z myší. Když uvidí malou domácí myšku, dovede vyskočit snožmo na stůl, ač nikdy nesportovala.

Fobie člověka ovládá a vypíná rozum. Vy, nemilá sluníčka, používáte často psychiatrickou diagnózu islamofobie pro každého, kdy vyjadřuje obavy z pokračující islamizace evropského kontinentu. Přesto, že tyto obavy jsou vše jiné než iracionální a chorobné. Např. ve Francii tvoří dnes muslimové přes 11 % obyvatelstva. Z novorozených dětí je podíl muslimů již 30 %. Za poslední rok dorazilo do Evropy přes 1 000 000, slovy jeden milón muslimských imigrantů. Většinou samotných mužů. Za každým z nich přijede jeho rodina, tedy dalších 5-8 lidí. To je zřejmě jen začátek, neboť muslimská invaze neslábne. Německé tajné služby upozorňují, že po Německu se již v současnosti pohybují tisíce neregistrovaných islamistů, o kterých nikdo neví, kdo jsou, kde jsou a proč přišli. V holandském Rotterdamu dnes tvoří přistěhovalci a jejich rodiny 47 % obyvatelstva, starostou je muslim Ahmed Aboutaleb z Maroka a městu vévodí čtyři obrovské mešity. Původní obyvatelé postupně Rotterdam opouštějí...

Ve velkých městech ve Francii, Belgii, Holandsku, Švédsku a teď již i Německu jsou celé čtvrti, tzv. no-go zóny, které mají muslimští přistěhovalci natolik pod kontrolou, že se do nich bojí vkročit i ozbrojení policisté. V těchto ghettech již údajně vládne mnoho prvků islámského práva šaría, které pravověrný muslim považuje za součást své víry. Podívejte se, sluníčka rozmilá, humanistická, jak vypadá šaría v praxi např. v Afghánistánu: Taliban ukamenoval mladou Afghánku, která prchla s milencem.

Zřejmá a doložitelná fakta, čísla, demografické propočty, to vše zakládá jasnou racionalitu obav o další vývoj v Evropě. Co je na těchto obavách chorobného?

Další fobie, kterou ráda nálepkujete, milá a tolerantní sluníčka, je xenofobie. Chorobná hrůza z cizinců. Abych mluvil za sebe, nemám žádný problém s přistěhovalci z jiných zemí. Nemám problém s Indem, Vietnamcem, Ukrajincem nebo Číňanem. Neměl bych žádný problém, kdyby si můj syn vzal za ženu krásnou Thajku .Tihle lidé sem přicházejí, aby pracovali a jejich děti se měly lépe než oni. Nežijí ze sociálních dávek. Buddhismus, hinduismus, zoroastrismus či konfuciánství jsou mírumilovná náboženství a nemají ambice zničit evropskou civilizaci, ani její hodnoty a její způsob života. Islám tyto cíle má. Je to učení příkladně totalitní a cítí potřebu nastolit svou vládu na celém světě. Není jiného boha kromě Alláha. Proto mi invaze arabských muslimů vadí. Pud sebezáchovy není psychická porucha. Patologickou mi připadá spíše jeho absence.

Další nálepkou vámi oblíbenou, milá sluníčka, je označení fašista. Máte to zřejmě popletené s pojmem nacismus, který byl rasově nesnášenlivý a šovinistický. Původní vlastí fašismu byla Itálie ve dvacátých letech a idea fašismu byla spjata především s pojetím státu a ekonomického prostoru. Fašisté opovrhovali suverénním národním státem a jejich vizí byl jednotný evropský hospodářský prostor se silnými korporacemi propojenými se silným řídícím centrem. Poslyšte, co pravil např. Artur Seyss-Inquart, fašistický místodržící v Němci zabraném Holandsku:

„Koncepci národního státu převyšuje a překonává idea nového společenství. Ta bude transformovat životní prostor, který nám všem daly dějiny, v novou říši. Evropa solidarity a spolupráce mezi všemi svými národy, Evropa bez nezaměstnanosti, hospodářských a měnových krizí, Evropa plánování a dělby práce, která bude mít k dispozici nejmodernější techniku a kontinentální systém obchodu a komunikací, jež budou rozvinuty na společném základě. Po odstranění národních hospodářských bariér si najde pevný základ a bude v rostoucí míře prosperovat.“

A ještě něco, co se vám bude jistě líbit.

„Kolik obtíží by si evropské národy ušetřily, kdyby byly respektovány přirozené a zjevné životní podmínky v době, kdy byly přetvářeny evropský životní prostor a hospodářská spolupráce... Evropské národy představují v tomto světě rodinu. Není velmi inteligentní si představovat, že v tak přeplněném domě, jako je evropský, by mohlo společenství národů dlouho udržovat odlišné právní systémy a odlišné koncepce práva.“

Tohle, co vám, milá sluníčka evropská, bude znít jako zápis z jednání Evropské komise, to je zápis z jednání Reichstagu v r. 1936 a řekl to jistý Adolf Hitler. Tak s tím fašismem prosím opatrně.

Další vámi oblíbená floskule je šíření nenávisti. Je zvláštní, že každý, kdo s vaší „Wilkomenskultur“ nesouhlasí, je šiřitel nenávisti. Přiznám se, že bych nechtěl mít doma skupinu tučňáků, protože strašlivě smrdí. Ale z toho přece nevyplývá, že musím nenávidět tučňáky. Nechť spokojeně žijí ve své domovině, rád se na ně podívám vtelevizi, neb jsou zajímaví a legrační. Nicméně odmítám, aby mi je někdo nasadil do obýváku. Stejně tak pranic nemám proti muslimům žijícím ve své domovině podle svých zvyků. Jen bych nerad, aby hnízdili v mé zahradě, neboť já mám jiné zvyky. To je snad nenávist? Není fér, že házíte do jednoho pytle tlustokrké magory, kteří po ulicích mávají šibenicemi, s lidmi, kteří kultivovaně a fakticky polemizují s vaší neinformovaností či snílkovstvím a snaží se o věcnou debatu. Často to působí dojmem, milá sluníčka, že byste názorové odpůrce nejraději umlčela nebo postavila mimo zákon.

Pojďme, milá sluníčka, debatovat věcně a fakticky, tedy politicky nekorektně. Abychom mohli říkat, co si skutečně myslíme, aniž bychom se častovali psychiatrickými diagnózami nebo cenzurou opačných názorů.


Nepřihlášený uživatel

#70392 Re:

2016-01-07 00:21

#70326: -  

 Řekli ti při odchodu do důchodu.


Nepřihlášený uživatel

#70393 Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-07 00:40

#70390: Jsem stále voják Československé lidové armády!!! - Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Ty jsi vojak tak jako Zeman vrchni velitel ozbrojenych sil. Ceskoslovenska armada vzdycky byla pripravena odevzdat zbrane. Puste blafani z tebe bojovnika neudela..... Zahrajme si na vojaky,mame pusky a bodaky.......


Nepřihlášený uživatel

#70394 Re: Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-07 01:16

#70393: - Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Co to meleš, ty zmrde odpadlickej? Hitlerovi nás darovali západní zrádci, vojáci byli připraveni bojovat.

pan Hnědý

#70395 Re:

2016-01-07 01:18

#70391: -  

 To byste chtěl po nich moc. Někteří lidé nebo možná dokonce národy (i když to je nepřesné zevšeobecnění) jsou historií zřejmě nepoučitelné.

Tohle je pořádná petice, vy kurvy havlistický!

#70396

2016-01-07 01:32


Nepřihlášený uživatel

#70397 Re: Re: Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-07 01:47

#70394: - Re: Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Posli me tvoji fotografii z vojny smoulo  . Jeste jsem nevidel kundu v uniforme.


Nepřihlášený uživatel

#70398 Re: Re: Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!!

2016-01-07 01:49

#70394: - Re: Re: Re: Re: Přísahu musí každý čestný člověk dodržet!!! 

 Bylo zvykem otroka i darovat, kdyz nebyl k nicemu. Cochtan by rekl.Na opasku mel napsano" Bud pripraven" ale on pripraven nebyl,tak jsem ho stahnul pod vodu.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-07 03:21


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2016-01-07 03:30


Placená propagace

Tuto petici nabídneme 3000 lidí.

Zjistit více...