MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Patriot

#66251

2015-11-26 12:10

"Parlamentní listy lžou jako když Rudé Právo tiskne"


Nepřihlášený uživatel

#66252

2015-11-26 12:20

"Česká televize lže, jako když MF Dnes tiskne!"


Nepřihlášený uživatel

#66253 Re:

2015-11-26 12:21

#66238: -  

 

80 procent migrantů jsou muži. Zastavte to stěhování národů. Maďarský činitel v Praze jasně promluvil


Nepřihlášený uživatel

#66254

2015-11-26 12:22

Tak havloidi, už je Zeman v  té politické izolaci i se švédskem, francií.... no skoro to už ani na izolaci nevypadá, spíše, že byl Zeman, prognostik, zase popředu :-)))

 

uz-dost-uprchlikum-privreme-dvere-oznamila-svedska-vicepremierka


Nepřihlášený uživatel

#66255 Re:

2015-11-26 12:26

#66238: -  

 

Už dost. Uprchlíkům přivřeme dveře, oznámila švédská vicepremiérka a rozplakala se

Švédsko je kvůli uprchlické krizi po desítkách let nuceno upustit od své politiky otevřených dveří, na kterou byla tato skandinávská země tradičně hrdá. Vláda se rozhodla, že omezí přijímání imigrantů. S takovým oznámením předstoupila před novináře švédská vicepremiérka Asa Romsonová a rozplakala se.


Nepřihlášený uživatel

#66256

2015-11-26 12:30

Ohromující. Uprchlíci mohou Německo přijít až na bilion eur

 

 


Nepřihlášený uživatel

#66257 Re:

2015-11-26 12:36

#66254: -  

 Co to tu pleteš, jsem havloid, ale nikdy jsem nebyl zastáncem této "šílené migrační vlny". Proč házíš všechny do jednoho pytle. Je to také asi jedna jediná věc, na kterou mám stejný názor se Zemanem.

Nechápu tvé myšlení. Proč by měli být automaticky všichni havlisté pro migranty.  Ach vy komunisté -  IQ většinou tykve.


Nepřihlášený uživatel

#66258 Re: Re:

2015-11-26 12:40

#66257: - Re:  

 odpověděl sis sám


Nepřihlášený uživatel

#66259 Re: Re:

2015-11-26 12:41

#66257: - Re:  

 Havloidi přijímají imigranty a tečka! Zeptej se Kchárla, ten by jich přijmul půl miliónu.

Asenad

#66260

2015-11-26 12:41

Zlatá normalizace!!! To tu byl klid, žádní muslimáci, žádní teroristi a podobné věci! Všichni se měli skvěle, jezdilo se na dovolenou k nám, lidi nemuseli utrácet své peníze v cizině, ale doma!


Nepřihlášený uživatel

#66261 Sobotka by měl Zemanovi líbat boty

2015-11-26 12:47

Jste přítel našeho lidu, vítal čínský prezident Sobotku v Pekingu

 

Si Ťin-pching hned na úvod jednání označil Sobotku za přítele čínského lidu. Uvedl, že bilaterální vztahy mezi oběma zeměmi sice v minulosti zažily horší časy, nicméně nyní jsou opět dynamické a neustále se rozšiřují.

Český premiér následně označil čtvrteční setkání za „potvrzení dynamického vývoje česko-čínských vztahů“. Hned na úvod rovněž čínskému vůdci tlumočil pozdrav od českého prezidenta s tím, že Miloš Zeman „velice rád vzpomíná na vaše poslední setkání“. Zeman byl v Číně letos i loni.


Nepřihlášený uživatel

#66262 Re: Re: Re:

2015-11-26 12:47

#66259: - Re: Re:  

 já bych také přijal a pomohl, ale pouze a jen  : zbídačené a zubožené lidi z války, děti a staré lidi.

NE MLADÍKY V PLNÉ KONDICI, V ZNAČKOVÉM OBLEČENÍ  A NEJNOVĚJŠÍM MOBILEM !!!! 


Nepřihlášený uživatel

#66263 Re:

2015-11-26 12:48

#66260: Asenad -  

 Asenad nás poctil soudružskou návštěvou


Nepřihlášený uživatel

#66264

2015-11-26 13:03

 

 

Kurdská strana pracujících?? To je ta organizace, díky jejímuž boji mají Turci o cca polovinu vyšší minimální mzdu než my?


Nepřihlášený uživatel

#66265 Re: Re: Re: Re:

2015-11-26 13:05

#66262: - Re: Re: Re:  

 tak popros turky ať nám pošlou takové a ne ty bojové plemena

 

 


Nepřihlášený uživatel

#66266

2015-11-26 13:09

USA stojí za vzestupem islámského extrémismu a tedy i za genocidami náboženských menšin v muslimských zemích v posledních letech.

USA V Jugoslávii = muslimská Bosna a Kosovo, podpora UCK

USA v Afghanistánu = zprvu podpora Talibanu, nyní mizivé výsledky boje proti němu, ten expandoval i do sousedního Pákistánu

USA v Iráku = expanze IS

USA v Sýrii = podpora islámských radikálů, expanze IS

USA v Libyi = podpora radikálů napojených na Al-Kajdu

USA ve svým důsledku posilují a radikalizují islám - proto se právem táži, kde jsou výsledky oné tak proklamované války proti terorismu?


Nepřihlášený uživatel

#66267 Re: Re: Re: Re: Extrémista Zeman ještě neabdikoval? Podivné.

2015-11-26 13:11

#66237: - Re: Re: Re: Extrémista Zeman ještě neabdikoval? Podivné.  

 Je jich vskutku jen "pár" obzvláště proti Zemanovcům :-)


Nepřihlášený uživatel

#66268 Zemane, ty hajzle,hnusis se mi.

2015-11-26 13:13

Zemane ,ty bolsevicka,prokremelska svine nekdo ti to musi rict ze jsi zradce.


Nepřihlášený uživatel

#66269 Líbí se mi naše Ústava a velmi se mi nelíbí extrémist Miloš Zeman v pozici správce úřadu prezidentaí

2015-11-26 13:17

Libí se mi současná Ústava ČR, která deklaruje, že jsme zemí demokratickou a jsme součásti rodiny demokratických zemí. Líbí se mi, že ústava je postavena na Všeobecné deklaraci lidských práva a tato práva zaručuje. 

Velmi se mi líbí, že máme Ústavní soud, že konečně po 25 letech od revoluce máme základní zákon demokracie - zákon o státní službě. Libí se mi, že politici alespoň jezdí na jednání Evropské rady a na Rady ministrů, líbí se mi, že máme komisaře v EK, byť paní Jourovou za přiliš chytrou nepovažuji, jeji poslední vyjádření o jednání Zemana bylo správné. Libí se že přímo volíme EP a že je ustaven a funguje. 

Jsem skutečně velmi rád, že jsme členy NATO a EU, neboť kdyby tomu tak nebylo, je docela dobře možné, že by extrémista Miloš Zeman již skutečně zvací dopis do Ruska zeleným mužíčkům na "dovolené" napsal.

Velmi se mi nelíbí současná sestava na Hradě to především proto, že diky absenci prověrek nemá stát žádnou možnost na Nejedlého, Augustina, Mynáře, Ovčáčka, Buriánovou dohlížet. Že nemají žádnou povinnost o sobě nic zveřejňovat a že Nejedlému vystavil diplomatický pas bývalý komunista Kohout, aniž by měl jako člen vlády důvěru Sněmonvy, neboť celá Rusnokova vláda neměla důvěru Sněmovny. 

Velmi se mi nelibí, že se Zeman dostal k moci na základě toho, že masivně porušoval všecha tři základní pravidla zákona o volbě prezidenta republiky, neboť v tom spatřuji komunisticko - nacistický způsob získávání moci v demokracii. Tedy se logicky obávám, že selhaly demokratické instituce, které měly takovou osobu vyřadit z voleb. Velmi se mi nelíbí, že Miloš Zeman svůj komunistický náhled na demokracii a obecně život aplikuje pri správě úřadu prezidenta republiky, přestože mu to ústava zapovídá a on podpisem ustavního slibu slibil, že tak činit nebude.

Co se libí vám místní zemanoti? Proč vlastně diskutujete tady, proč se ve své hlouposti neutvrzujete na potici pro podporu extrémisty Zemana? 


Nepřihlášený uživatel

#66270 Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupují, je to jejich úkol...

2015-11-26 13:19

Vážení senátoři, poslanci, vážená vládo,

 

Miloš Zemana v době volební kampaně lhal nejen o oponentech, ale i o svém týmu. Jeho výroky o jeho působení v pozici premiéra byly minimálně zavádějící.  O privatizaci Mostecké uhelné společnosti lhal přímo. 

Zákon o volbě  prezidenta republiky obsahuje zásadní limitu, požaduje po kandidátech, aby mluvili pravdu. 

Z posledních průzkumů (např.  CVVM) vyplývá, že Miloši Zemanovi důvěřovalo v prosinci 34 % občanů. Miloš Zeman měl důvěru nad 50 % pouze ve třech měsících z celého jeho dosavadního mandátu, tedy se dá říci, že mu občané již nedůvěřují dlouhodobě. 

Aktuálně se již ovšem jedná o oborskou disproporci mezi důvěrou v době volby prezidenta a aktuálním stavem. Je tedy možné, že voliči byli lhaním Miloše Zemana v době jeho kampaně podvedeni, což by bylo v přímém rozporu se smyslem Zákona o volbě prezidenta republiky.

Miloš Zeman sestavením svého týmu, volbou kancléře, poradního sboru, dokazuje, že je mu porušování demokratických pravidel a dokonce i obecné slušnosti vlastní a bylo mu vlastní již v době volební kampaně. Pokud by tomu tak bylo, je to v přímém rozporu nejen se Ústavním slibem prezidenta republiky, ale také i s Ústavou České republiky. 

Vyzýváme Vás tedy k řešení tohoto stavu. Jsme přesvědčeni, že je nutné znovu zkoumat volební kampaň Miloše Zemana a její financování.  Je nutné také zkoumat veškeré jeho kroky od uvedení do Úřady, neboť mnohé se s odstupem času jeví minimálně na hraně ústavnosti, což se logicky projevuje i v průzkumech důvěry v Miloše Zemana. 

 

Prvním krokem k řešení situace by měla být společná schůze Senátu a Sněmovny, která by nad výše uvedeným diskutovala a vyzvala Miloše Zemana k abdikaci, čímž by přesně ve smyslu zastupitelské demokracie obě komory občany zastoupily v této věci. 


Nepřihlášený uživatel

#66271 Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupují, je to jejich úkol...

2015-11-26 13:22

#66270: - Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupují, je to jejich úkol... 

 Havloid si myslí, že když vymění žlutou za modrou, tak ty jeho bláboly bude někdo číst.


Nepřihlášený uživatel

#66272 Re:

2015-11-26 13:22

#66252: -  

 Jak prosté, dokažte to jediným lživým textem či pořadem v TV. 

Nepochybuji o tom, že Partiot vám snese kdykoliv si vzpomenete celou hromadu lží z Parlamentních listů, nejen ty, za které se musel omlouvat extrémista Miloš Zeman. 

Nepochybuji o tom proto, neb ruská trollí propaganda funguje tak, že vrší jednu lež na druhou a jednu lež si dokoce sami vyvrací lží další, neboť smyslel jejich propagandy je vytvořit zmatek v kterém Putin s Lavrovem se kdykoliv budou moci na libovolnou jejich lež odkázat, když budou tvrdit o ostatních, že lžou. 


Nepřihlášený uživatel

#66273 Re: Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupují, je to jejich úkol...

2015-11-26 13:23

#66271: - Re: Požádejme poslance, senátory a vládu, ať nás zastupují, je to jejich úkol... 

 Já si dokonce troufale myslím, že je tento text rozesilám občany poslancům a senátorům a členům vlády :-). 


Nepřihlášený uživatel

#66274 Re: Re:

2015-11-26 13:24

#66263: - Re:  

 A zase tě přistihl s trenkama na půl žerdi, onanisto.


Nepřihlášený uživatel

#66275 Re:

2015-11-26 13:28

#66264: -  

 PKK už evidentně Kurdům leze hodně na nervy. Komunisti, plná huba keců, ale samopalů se musely chopit ženy.