MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Miloš

#4376

2014-11-05 17:14

Ano,špínu je třeba odstranit! Ovšem pozor.Tato špína je velmi,velmi zažraná.Bude třeba velkého úsilí,proto vyzívám všechny soudné občany ČR k podepsání této petice!

Děkuji.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 17:15



Nepřihlášený uživatel

#4378

2014-11-05 17:15

OFICIÁLNÍ OMLUVA PANA PREZIDENTA ZEMANA:

"Zkurvené kundy a zmrdaní čuráci,

to, že jste taková zasraná hovada, a uvěřili jste mně, dementnímu senilnímu notorickýmu prolhanýmu bolševikovi, že budu reprezentovat Vaši vlast, jejíž osud je mi zcela u mé tlusté smradlavé prdele, stejně jako mi je úplně hovno do toho, jestli jako národ vychcípete nebo ne, není moje blbost, ale vaše. To, co jsem stačil zkurvit, jsem svedl na své předchůdce a na své odpůrce. To, co jsem slíbil, a neudělal, jsem svedl na své neschopné poradce, protože ti, ač jsou také zcela dementní (svůj k svému, he he he), nemají přeci jen n ty mé sviňárny žaludek.

A abyste vy kreténi věděli, v Číně jsem byl společně s Kimem vyvolávat ducha Mao-ce-tunga, Stalina a Hitlera, ... k tomu nám dopomáhej Putin, ámen.

Ač to tak nevypadá, tuto zdravici jsem psal zcela střízlivý (ty dvě flašky becherovky jsem vychlastal včera), ale abstinenční příznaky již mám. To si nepřejte vědět, co bych dělal, kdybych se vožral. A u mě jde o opilství až od 5 promile krve v alkoholu. Ehm, tedy obráceně. He he he he (taky jste si všimli, jak jsem vtipný ?).

Tak a teď už jděte do prdele, protože na vás už nemám náladu, národe kurev a buzerantů !" 

 


Nepřihlášený uživatel

#4379

2014-11-05 17:16

Nepřípustné, STYDÍM SE ZA PREZIDENTA

Nepřihlášený uživatel

#4380 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 17:16

#8: Občan - Podporuji pana prezidenta  Jděte do háje s pražskými kavárnami. Většina naštvaných lidí jsou normální občané, a to i z vesnic.

 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 17:16


romas66

#4382

2014-11-05 17:17

NEPŘÍPUSTNÉ - STYDÍM SE ZA PREZIDENTA ČR


Nepřihlášený uživatel

#4383 Re: Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte

2014-11-05 17:17

#4367: Hugo - Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte 

Tak, vyzvracíno, čajíček a spinkat... Zítra pan Nešpor zase napíše vycházku...;.)


Nepřihlášený uživatel

#4384

2014-11-05 17:17

souhlasím s obsahem petice.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 17:18



Nepřihlášený uživatel

#4386

2014-11-05 17:19

Miloši, je konec !!.....

Nepřihlášený uživatel

#4387 Re: Re: Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte

2014-11-05 17:19


Nepřihlášený uživatel

#4388 Re: Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte

2014-11-05 17:19

#4367: Hugo - Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte 

 Ty budeš asi taky pěknej mamlas... anebo seš nemocnej,jak ten potroublej Zeman

kdemohkrad

#4389 Re: Re: Re:

2014-11-05 17:19

#3895: - Re: Re:  

 O panu knížeti byste neměl vulgárně hovořit... to by vaši loutkovodiči nemuseli rozdýchat...

...cuius regio, eiusreligio...


Nepřihlášený uživatel

#4390 Re:

2014-11-05 17:20

#4358: -  

 Ale vyšel, už tři dny se mažete hovnem a myšlenka toho očem mluvil Vám všem podepisujícím unikla. Nechali jste si zakrýt oči a uši médii a přijali jste to co Vám dovolili slyšet a co si máte myslet.

Čest Vašemu plácání, kunda.

Zuzu

#4391

2014-11-05 17:20

Prasopes Zeman musí z hradu! Tady bude vládnout Karel!


Nepřihlášený uživatel

#4392

2014-11-05 17:20

OFICIÁLNÍ OMLUVA PANA PREZIDENTA ZEMANA:

"Zkurvené kundy a zmrdaní čuráci,

to, že jste taková zasraná hovada, a uvěřili jste mně, dementnímu senilnímu notorickýmu prolhanýmu bolševikovi, že budu reprezentovat Vaši vlast, jejíž osud je mi zcela u mé tlusté smradlavé prdele, stejně jako mi je úplně hovno do toho, jestli jako národ vychcípete nebo ne, není moje blbost, ale vaše. To, co jsem stačil zkurvit, jsem svedl na své předchůdce a na své odpůrce. To, co jsem slíbil, a neudělal, jsem svedl na své neschopné poradce, protože ti, ač jsou také zcela dementní (svůj k svému, he he he), nemají přeci jen n ty mé sviňárny žaludek.

A abyste vy kreténi věděli, v Číně jsem byl společně s Kimem vyvolávat ducha Mao-ce-tunga, Stalina a Hitlera, ... k tomu nám dopomáhej Putin, ámen.

Ač to tak nevypadá, tuto zdravici jsem psal zcela střízlivý (ty dvě flašky becherovky jsem vychlastal včera), ale abstinenční příznaky již mám. To si nepřejte vědět, co bych dělal, kdybych se vožral. A u mě jde o opilství až od 5 promile krve v alkoholu. Ehm, tedy obráceně. He he he he (taky jste si všimli, jak jsem vtipný ?).

Tak a teď už jděte do prdele, protože na vás už nemám náladu, národe kurev a buzerantů !" 

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 17:20


Hugo

#4394 Re: Re: Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte

2014-11-05 17:21


Nepřihlášený uživatel

#4395 Re:

2014-11-05 17:21

#1: -  

 

OFICIÁLNÍ OMLUVA PANA PREZIDENTA ZEMANA:

"Zkurvené kundy a zmrdaní čuráci,

to, že jste taková zasraná hovada, a uvěřili jste mně, dementnímu senilnímu notorickýmu prolhanýmu bolševikovi, že budu reprezentovat Vaši vlast, jejíž osud je mi zcela u mé tlusté smradlavé prdele, stejně jako mi je úplně hovno do toho, jestli jako národ vychcípete nebo ne, není moje blbost, ale vaše. To, co jsem stačil zkurvit, jsem svedl na své předchůdce a na své odpůrce. To, co jsem slíbil, a neudělal, jsem svedl na své neschopné poradce, protože ti, ač jsou také zcela dementní (svůj k svému, he he he), nemají přeci jen n ty mé sviňárny žaludek.

A abyste vy kreténi věděli, v Číně jsem byl společně s Kimem vyvolávat ducha Mao-ce-tunga, Stalina a Hitlera, ... k tomu nám dopomáhej Putin, ámen.

Ač to tak nevypadá, tuto zdravici jsem psal zcela střízlivý (ty dvě flašky becherovky jsem vychlastal včera), ale abstinenční příznaky již mám. To si nepřejte vědět, co bych dělal, kdybych se vožral. A u mě jde o opilství až od 5 promile krve v alkoholu. Ehm, tedy obráceně. He he he he (taky jste si všimli, jak jsem vtipný ?).

Tak a teď už jděte do prdele, protože na vás už nemám náladu, národe kurev a buzerantů !" 


Nepřihlášený uživatel

#4396

2014-11-05 17:21

Od začátku nesouhlasím s tím jak se chová a jak nás reprezentuje. Není to člověk hoden takové funkce.

Nepřihlášený uživatel

#4397 Re: Re: Re: Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte

2014-11-05 17:23

#4387: - Re: Re: Všichni si ve světě z Čechů asi sednou na prdel....už se proberte 

 Bohužel nelze, sanatorium je plné podobně inteligentních zemáků vašeho typu...;-)


Nepřihlášený uživatel

#4398

2014-11-05 17:23

Obama nedávno prohlásil o premiéru židovského státu Netanjahuovi, že “Všichni víme, že Bibi Netanjahu je osina v prdeli - We all know Bibi Netanyahu is a pain in the ass. A Obamův kolega Clinton si zas nechal udělat orální sex v Oválné pracovně a tvrdil národu, že neměl s Monikou sex.

A polští politici hlásají, jak jsou hloupí, když Američanům vykouřili ču..ka, nechybí ani slova jako chuj, ku.va a další květnatá “diplomatická” mluva, zatímco náměstkyně amerického ministra zahraničí Victoria Nulandová na záznamu rozhovoru s americkým velvyslancem na Ukrajině Geoffreym Pyattem mluvila o tom, jak dosáhnout, aby USA “vyjebaly s EU”, anglicky “Fuck the EU”...

 


Nepřihlášený uživatel

#4399

2014-11-05 17:23

no comment
lolo

#4400 Schwarzenberg nebo Zeman

2014-11-05 17:24

Kolik lidí tady by na pražškém hradě radějí vidělo Scharzenberga? A jeho mluva se vám zdá vhodná? Mozna vám nevadí ze mluví sprostě, protože mu nerozumíte