MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#4251

2014-11-05 15:40

Miloši vrať se na Vysočinu !!!

Nepřihlášený uživatel

#4252

2014-11-05 15:40

Prezident Zeman je ostudou národa.nechová se jako hlava státu.viz.arogance spojená s vulgaritou ,nemyslím si že by měl prezentovat náš český národ ..Měl by rezignovat na svůj Úřad a jeho nástupce by měl dělat čest své vlasti, tak jako pan Prezident Havel...

Nepřihlášený uživatel

#4253 Joe S.

2014-11-05 15:40

Celý parlament, stojí za pr, nejen Zeman, který škodí od r. 1968,kdy přísahal věrnost NSDAP,totiž KSČ. B. Sobotka na dotaz proč krade (proplácení neexistujících cesťáků) se obhajoval tím,že to dělají všichni. Čili jinými slovy přiznal,že se celý parlament dopuští soustavně nepřetržité a pokračující tr. činnosti. K čemu máme Senát? Ty miliardy conás zbytečně stojí, by šly využít třeba na operace nemocných, kteří musejí dnes potupně shánět sponzory. Není pravdou, že tady máme 25 let svobodu, která může za to, že je republika vytunelovaná a rozkradená. Rozkradli ji zase jen a pouze komunisti.Především je za to odpovědné duo komunistických zlodějů Klaus-Zeman.Když se podíváte na všechny milirdáře tuneláře,pak zjistíte že všichni byli v KSČ,nebo agenty StB:, Babiše nevyjímaje. Přesto tyhle lidi mez morálky, budete volit a volit a volit.......a své děti a vnoučatatím odsuzovat k žití v ještě větším marasmu, než jsme teď.


Nepřihlášený uživatel

#4254

2014-11-05 15:40

Jsem rád,že nejsem sám,komu se nelíbí chování a vystupování Miloše Zemana ve funkci prezidenta ČR.Už tenkrát hned po prezidentských volbách vznikla petice,,pane Zemane,nejste mým prezidentem a nikdy jím nebudete".Rozhodl jsem se ji podepsat,ale teď už ani nevím,jestli jsem to udělal nebo jsem na to zapoměl.Vyhledám ji na netu a podepíšu teď.Případně lepší dvakrát než vůbec.

Nepřihlášený uživatel

#4255

2014-11-05 15:40

Nechci mít presidenta burana,co škodí zemi doma i v zahraničí.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 15:41


ZEMAN KUNDOMET

#4257

2014-11-05 15:41

POLIBTE MI KUNDU !


Nepřihlášený uživatel

#4258 Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 15:41

#4236: vlavuci - Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Ti co rozkradli republiku, jsou Zeman, Klaus a spousta dalších komunistů, či agentů StB., kteří byli a jsou, Zemanovi s Klausem pravou rukou.

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 15:42



Nepřihlášený uživatel

#4260

2014-11-05 15:42

17.listopad ukáže. J.CH.
kytka

#4261 Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 15:43


Nepřihlášený uživatel

#4262 Re: Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta

2014-11-05 15:43

#4258: - Re: Re: Re: Podporuji pana prezidenta 

 Zlodějem par excellence nr. 1 je Kalousek, toť všech lumpů futrál...

Václav

#4263 Po letech někdo natvrdo říká pravdu, mluví jako my obyčejní lidé !

2014-11-05 15:44

#9: -  

 

Rozumím prvním reakcím, ale já to vnímám takto :  po letech někdo natvrdo říká pravdu, mluví jako my obyčejní lidé ! Díky Zemanovi nyní např. já naivka vím co znamená PUSSY (název těch pronásledovaných holek panku v Rusku) a nyní již za těmito holkami nestojím, a neobhajuji je. Už chápu, co asi prováděli v tom kostele.....
Jsme prostě manipulovaní šlechtou, miliardáři, podnikateli a obyč chlap, který např. z Hradu vymetl německé depresivní vozy Audi (typické pro lidské šmejdy) a vidím již Škodovky nebo v této rozkradené zemi odložil zlaté péro na charitu, je stále pomlouván.
Vzpománím na neděli u nás v kostele po volbách, kdy mě jedna stará paní napadla, že jsem nevolil Švancenberga ! Ona s tímto tématem drze začala a pak mě napadla ! A že mi již nebude s ničím pomáhat v kavárně (ona ale navíc nikdy nepomáhala) !  V následném kázání uznávaný farář č.1 ocenil prezidenta, že je první v tomto státě, který zmínil Boha a k němu se obrátil se svým dobře zformulovaným přáním. Je fajn, že Zeman řekne stejně jako my (tedy jsme také odpad ?), že něco Kalousek zkurvil. Kalouskové apod. týpci na jachtách a vilách jsou zlem proti nám a národu a toto slovo je tvrdé, ale výstižné. Naštestí skončili a je na nás, abychom podpořili konečně lidské projevy a nestyděli se za ně. A nenechali se vést tou starou oligarchií, celý svět se totiž mění.
Jak je možné, že nikdo nenapsal petici za zničení Kalouska za ty nahrané jeho sprosťárny v sněmovně ? 
Václav
 

Nepřihlášený uživatel

#4264

2014-11-05 15:44

Náš prezident je Karel!

My, níže podepsaní, požadujeme okamžité odstoupení Miloše Zemana z funkce prezidenta a jeho nahrazení Karlem Schwarzenbergem, reprezentantem slušných a vzdělaných občanů.

Miloš Zeman svým konáním znesvěcuje důstojnost prezidentského úřadu, proto jej odmítáme jako hlavu státu nadále akceptovat. Naším prezidentem Miloš Zeman není!

I kdyby se ale nepodařilo přinutit Miloše Zemana k odstoupení z funkce, dáváme toouto peticí alespoň symbolicky najevo, že bez ohledu na skutečnou osobu na Hradě je pro nás prezidentem tak jako tak Karel - prezident všech slušných a vzdělaných lidí. 

Podepisujte se zde:

http://www.petice24.com/nas_prezident_je_karel

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 15:45



Nepřihlášený uživatel

#4266

2014-11-05 15:46

Absolutně souhlasí s odvoláním "prezidenta " Zemana

Nepřihlášený uživatel

#4267

2014-11-05 15:46

Osobně nevěřím v odstoupení tohoto sociopata, ale vyjadřuji podpisem zásadní nesouhlas s jeho skutky.

Nepřihlášený uživatel

#4268

2014-11-05 15:47

Je legrace číst zde pokrytecké spílání Zemanovi ze strany těch, jejichž slovník je daleko větší fekál, než jeho. Jak jen se to říká o té třísce v oku sousedově a trámu v oku vlastním?


Nepřihlášený uživatel

#4269

2014-11-05 15:48

Prošel jsem pár stránek komentářů a souhlasím s těmi, kteří považuji vystupování Miloše Zemana v roli prezidenta republiky za naprosto nevhodné až skandální a věřím, že je spousta těch, kteří Miloše Zemana do funkce prezidenta volili, že by dnes
konali jinak. Jsem pro odstoupení.

Nepřihlášený uživatel

#4270 Lord RIANN

2014-11-05 15:49

Tahle petice je úplně k ničemu.. Kdybyste radši podepsali petici o zabásnutí všech politiků a těhlech lidí, z důvodu jednání proti blaha státu a lidí...


Nepřihlášený uživatel

#4271

2014-11-05 15:49

Skrze MZ se projevila lůza této země,kterou on sám reprezentuje.Hovořil jsem s člověkem,který narozdíl ode mne MZ volil.Pravil,že to prezident skutečně trochu přehnal,že se to nehodí.Prý to mohl říct jinak,třeba - cituji: " Kalousek je hajzl nebo že Schwarzenberg je neschopný blbec ".To mluví za vše.

Nepřihlášený uživatel

#4272

2014-11-05 15:49

Všechno má své meze.

Nepřihlášený uživatel

#4273

2014-11-05 15:51

BEZ KOMENTARE nebo by me asi za to zavrel za to co mam na srdci.!!!!

Nepřihlášený uživatel

#4274

2014-11-05 15:53

S peticí nesouhlasím

Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem webu (Zobrazit podrobnosti)

2014-11-05 15:53