MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA

Asenad

#38701 Re:

2015-02-16 11:35

#38684: Arabela -  

 Lžeš ty kurvo, po Miloškovi nejvííííc tuožim jááá!!!


Nepřihlášený uživatel

#38702 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 11:39

#38693: - Re: Re: Re: Re:  

 Nejsem Kacenka, ale dovolim si zareagovat.  Nekolikrat jsem zde napsala svuj nazor, stejny, jako mate Vy.  Miloska vychovavaly pouze milujici zeny, maminka s babickou.  Kdyby mel otce, ktery ba mu obcas strelil vychovny pohlavek, mohl treba dopadnout jinak.  Pokud nekdo pestuje v diteti pocit, ze je stredem vesmiru, nemuzeme se divit, ze si to prenese do dospelosti.  Srdecne Vas zdravim.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-16 11:41


Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-16 11:47



Nepřihlášený uživatel

#38705 Re: Re: Re:

2015-02-16 11:52

#38694: - Re: Re:  

 Jenom pro info:

Notorický opilec Jelcin si vybral nezaměstnaného Putina a postavil ho do čela šéfa FSB.

Netuším co všechno Putin zvedl a zdvíhá, ale viděl jsem jak hraje hokej, loví medvědy a tygry, jak vyhrává duely džuda a jiných bojových technik, jak miluje své občany. To jsem viděl neboť bylo prezentováno. Je to sovětský geroj. V tom se liší od Lenina, Stalina a Hitlera. Nemyslím si, že by mu to pomohlo vyhrát válku o Ukrajinu.

Asenad

#38706 Re: Re: Re:

2015-02-16 11:56

#38703: Arabela - Re: Re:  

 Já můžu oboje ty svině ale Martu ti můžu pučit!!!


Nepřihlášený uživatel

#38707 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 11:56

#38702: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 ANO. Přesně o to mi šlo. Výchova se podílela na tom Miloškovi.

Není to nic extrémního nebo zvláštního, ale domnívám se, že jsme si to nezasloužili.

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-16 12:17



Nepřihlášený uživatel

#38709

2015-02-16 12:27

Polistopadová totalita je daleko větší než tady byla.
Například:
Chtěl někdo v 89 politiku rozeštvávání lidí a rozdělení Československa?
Chtěl někdo, aby národu byl ukraden majetek v hodnotě 8 bilionů a předán za zlomek skutečné hodnoty převážně Němcům, kteří krom jiného vlastní u nás 12 000 firem?
Chtěl někdo, aby základní potřeby pro život Havlovi komunistobijci zdražili na mnohnásobky např.
Vodu na 100 násobek
Plyn na 20 násobek
Elektřinu na 15 násobek
Uhlí na 20 násobek
Byty na 50 násobek
MHD na 15 až 30 násobek?

Názory lidí vyrábí mediokracie a propaganda. Celé to zastřešuje penězokracie. O skutečné demokracii a skutečné svobodě si můžeme nechat jenom snít. Po převratu začali Havlovi komunistobijci likvidovat inteligenci, průmysl, zemědělství i kulturu.


Nepřihlášený uživatel

#38710 Re:

2015-02-16 12:40

#38709: -  

 Tobě vyhovoval komunismus a totalita, co?


Nepřihlášený uživatel

#38711 Re: Zdražení bytů 50 násobně, to je hořká pravda a normální to není v žádném případě.

2015-02-16 12:44

#38709: -  

 Neházejte špínu na Havla.. On toto nezavinil..

Na tohle se můžete zeptat velkého ekonoma pana Zemana,

 

všech slavných ministrů financí " dědkem tunelem Klausem " počínaje,,

Oni  by k tomuto měli podat vysvětlení..

ZEMAN  JE  " ODBORNÍK "    PŘES  ČÍSLA, HODNOTY, POŘADÍ..

https://www.youtube.com/watch?v=01r2INhKZoc

 

Zdražení bytů 50 násobně, to je hořká pravda a normální to není v žádném případě!!!

Některé platy zůstávají nadále 12 - 14 tis. - výsměch.

Tak co vy na to pane Zemane, slavný ekonome ??


Nepřihlášený uživatel

#38712 Re: Re: Zdražení bytů 50 násobně, to je hořká pravda a normální to není v žádném případě.

2015-02-16 13:06

#38711: - Re: Zdražení bytů 50 násobně, to je hořká pravda a normální to není v žádném případě. 

  Ovar lhal už tenkrát na Letné, kde a jak si mohli obyčejní lidé ty údaje ověřit ? Opět kecal a ty cifry si cucal ze smradlavého palce u nohy.

Káča

#38713 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 13:14

#38683: - Re: Re: Re: Re:  

Každý naprogramovaný robot přestane dříve či později vyhovovat a musí být nahrazen novým modelem. My můžeme jen doufat,že Robotozeman bude pro své "výrobce" po technologické stránce nepotřebný dřív,než se rozpadne stářím,respektive dříve,než skončí jeho volební období.A pokud existuje nějaká naděje,která by vedla k jeho včasné(???)výměně,tak ji nesmíme přehlížet.A tato petice pro nás určitou,byť jen nepatrnou,nadějí je! Káča

Vybrat přezdívku

#38714 Zeman se do superdebila pouze stylizuje, je ideálním hercem superdebila má superdebilní zjev...

2015-02-16 13:16

Stejně tak se do superdebilů stilizují tzv. Zemanovi příznivci z "řad občanů". 

Kritici Zemana kritizují jeho superdebilitu. Ta skutečně existuje, ale není v tom, že říká superdebility. Zeman má suprdebility připraveny s největší pravděpodobností od FSB. Jeho superdebility korelují nejen s jeho superdebilním zjevem, ale především s ruskou profeionálně vedenou propagandou nejen v Parlamentních listech a tzv. jeho "příznivci" z "řad občanů", ať už je to Jelena nebo Arabela či Dáša. 

Profesionálové z Ruska přesně odhadují náladu ve společnosti a této náladě servírují zárměrně upravené informace ("názory" na názorových serverech) tak, aby západní demokracie vypadala jako proradná, zločinná, řízená odkusi ze zákulisí tajemnými silami. Do takového prostředí následně mohou pustit cokoliv jakýkoliv "názor". 

Podstatné je narušit hodnoty demokracie. Zpochybnit lidi, kteří jsou spjati s demokracií a vždy jeji principy hájily a dodržovali. Proto Miloš Zeman hovoři o Churchilovi jako o "jeho milovaném", aby mu následně přisoudil obdiv k nacismu. Proto mluví o "milovaném" Peroutkovi, aby následně zpochybnil jeho mravní integritu. 

Miloš Zeman je superdebil, ale nikoliv proto co říká veřejně, ale protože je jedním článkem ruské propagandy a to bohužel nutno říci nejen v ČR, ale v EU či dokonce ve Světe. Tato kampaň je skutečně superdebilní ve své ničitelské podstatě, lží a zločinnosti, ale bohužel není superdebilní v tom, jak je vedena, právě proto takové kampani Zeman vyhuvoje svým nejen superdebilním zjevem. 

Novináři by tedy neměli zkoumat a kritizovat jednotlivé superdebilní výroky, ale superdebilní jednání v celé jeho šíři a ukázat komplexnost superdebility Hradu, která sahá od Zemanovců, přes Mynáře, Nejedlého, Kmnoníčka, jeho tzv. "podporovatele z řad občanů" až do Ruska ke KGBákovi Remkovi...

Demokrat
Nepřihlášený uživatel

#38715 Už nechci být komunistou, já Demokrat, Asenad, Matka Tereza, Dáša...... my všichni v jedné osobě...

2015-02-16 13:19

***VČERA JSEM SE TAK DĚSNĚ OŽRAL S MARTOU, TEDY SOUDRUŽKOU MARTOU SEMELOVOU A VŮBEC NEVÍM CO SEM S NÍ PAK VYVÁDĚL, TAK UŽ NECHCI BÝT KOMUNISTOU, NECHCI, ABY MNE TLOUKLA, UŽ NECHCÍ BÝT OPLZLÝ A UŽ NECHCI, ABY MNE POŘÁD BOLELA HLAVA Z TOHO DĚSIVÉHO OPÍJENÍ. UŽ NECHCI BÝT DIKTATUROU PROLETARIÁTU.  SOUDRUZI, TEDY VLASTNĚ OBČANÉ KONČÍM S KOMUNISTICKOU MLÁDEŽÍ, KONČÍM S KOMUNISTY A KONČÍM S MARTOU SEMELOVOU. ČEST*** TEDY ČEST JAKO ČEST, ČLOVĚK MÁ PROSTĚ NĚJAKOU ČEST A TU SI MUSÍ CHRANIT.  Dobrý den očané, dobrý den sousedé, dobrý den všichni slušní lidé.  

Přesto jsme všíchni zodpovědni za své jednání.

Ani Fidel z toho není vyňat.

Ani Che, ani jeho šoféři, ani jeho rezidence.

Ani všichni ti Kubánci, kteří si nadělali do kalhot, než byli popraveni. 

Ani těch čtrnát tisíc dětí, které uletěly svým rodičům. 

Ani láska a zoufalství, jež toho byly příčinou. 


Nepřihlášený uživatel

#38716 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 13:23

#38713: Káča - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Hezké odpoledne všem dobrým lidem z Lupenkavárny, možná by bylo dobré , zeptat se nějaké dobré kartářky, jak to bude dál se Zemanem.  Jen tak pro zajímavost..

Káča

#38717 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 13:29

#38693: - Re: Re: Re: Re:  

 Dobrý den,předně Vám chci říct,že ve Vašem věku před sebou máte ještě několik prezidentských voleb a já si vážím každého,kdo nevhodí do volební urny hlasovací lístek se jménem Zeman.Musím s Vaším příspěvkem souhlasit.Přiznávám,že mě dříve vůbec nenapadla spojitost s tím,kým a jak byl vychováván.Ale za robotem si stojím.Zřejmě už první součástky tohoto monstra montovala jeho maminka. Káča


Nepřihlášený uživatel

#38718

2015-02-16 13:50

Káča

#38719 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-16 14:15

#38716: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Děkuji a také přeji krásný den všem lumpenkavárenským povalečům! Hele,já bych asi měla strach z toho,co se od kartářky dozvím.Dělá se mi zle při představě,že bych slyšela,že bude prezidentem ještě tři roky.Takhle mám pořád ještě naději,že se stane "zázrak" a že Zeman doprezidentuje co nejdřív. Doufám a věřím!!! Káča


Nepřihlášený uživatel

#38720 Re:

2015-02-16 14:41

#38709: -  

 Totalita ? O čem to píšeš broučku ?!

Asi o inflaci. Narovnání cen. A také o platech. ?

"Mediokracie, Penězokracie", likvidace inteligence, průmyslu, zemědělství a kultury ?

Jsem ročník 1945. Nehodlám reagovat na jednotlivosti.

Jsem šťastný důchodce. A ty se udav svou nenávistí. Pokud možno neotravuj studny našim vnukům a pravnukům.

Asenad

#38721

2015-02-16 14:51

Ten, kdo volil Kchárla von Landsmannschafta je kretén!!!


Nepřihlášený uživatel

#38722

2015-02-16 15:04

ČTĚTE AKTULNĚ.CZ.

"VÁLKOVÁ A BABIŠOVY METODY"

M. Zeman

#38723 Re:

2015-02-16 15:20

#38709: -  

 Koukám že zločinecká organizace ksč(m) dostala nové noty od sesterské FSB. Jak průhledné, lživé a naivní.

Arabela

#38724 Re:

2015-02-16 15:23

#38721: Asenad -  

 Tvoji debilitu předčí už jenom tvůj vůdce!!!

Ritchie

#38725 Re:

2015-02-16 15:24

#38709: -  

 Tak takhle dementní propagandu jsem ještě dlouho neviděl... Zapomněl jste dodat, kam se posunula životní úroveň a kam se posunula například průměrná mzda... Jste bolševický demagog!