MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#38576 Re:

2015-02-15 12:03

#38572: -  

Vazeny/a.  Doba temna nastala zrejme ve Vasem mozku !  Muzete mi, prosim, popsat, jakym socialnim utlakem trpite ?  Normalni lide vnimali totalitu jako dobu temna !  Asi proto se ted myslicim lidem lepe dycha.  Nechceme prazdne regaly v obchodech, nechceme se doprosovat vyjezdnich dolozek, nechceme stat fronty na nejzakladnejsi zbozi atd. atd.  Jsem zena a nikdy netapomenu na doby, kdy jsme si trpce recitovaly - Neni vata, nejsou vlozky, nemame co mezi nozky.  Toaletni papir byl podpultove zbozi, praci prostredky take a mnoho dalsich potreb.  Nevadilo mi, ze nejsou banany, ale ze nemam v cem vyprat detske pleny mi vadilo silne.  Hlavne nas nedojimejte duchodci. Zamerte se na jejich nakupni voziky. Netvrdim, ze se vsem dari dobre. Vzpominam pouze na dobu, kdy moje babicka mela duchod 320 Kcs a byl v tom zahrnut i prispevek na diabetickou dietu.


Nepřihlášený uživatel

#38577 Re: Re: Re: Re:

2015-02-15 12:03

#38574: - Re: Re: Re:  

Zeman je taky dobytek, tak se není čemu divit 

Káča

#38578 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-15 12:15

#38567: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Co to melete,Vy blábolo jeden?Víte vůbec,na co reagujete a koho napadáte?Mícháte jablka s hruškami!Ale vzhledem k tomu,že je nedělní odpoledne,tak usuzuji,že máte trojku pod kožichem(tzn. tři promile v krvi). Káča


Nepřihlášený uživatel

#38579 Re: Re:

2015-02-15 12:15

#38576: - Re:  

 Zdravím, to musel napsat nějaký pitomec,  který nezažil frontu na hajzlpapír a vložky, který nezažil to, že na dovolenou se jezdilo jen na Slapy , v obchodech nebyla jízdní kola , byly fronty na pračky, vidět Eiffelova věž - o tom se mi celé noci zdály jen pěkné sny ( mohl jsem ji vidět až v r. 93 )....

Káča

#38580 Re: Re:

2015-02-15 12:20

#38576: - Re:  

Krásně napsané!Tu dobu jsem sice zažila jen jako malá holka,ale vím naprosto přesně,o čem mluvíte!Děkuji za Vaše slova,Káča.


Nepřihlášený uživatel

#38581 Re: Re: Re:

2015-02-15 12:31

#38579: - Re: Re:  

Moc Vam dekuji za Vasi reakci. Doplnil jste muj prehled nedostatkoveho zbozi, ale kdybychom chteli vypsat vse, co v te dobe nebylo, tak zavarime klavesnici.  A to nemluvim o zpusobu, jakym jednali majitele cervene knizky s nestraniky.  Hlavne, ze meli svoje zdroje a sehnali vse, co potrebovali.  Byla to skutecna, nefalsovana mafie. Preji Vam i Vasi rodine hezky zbytek nedele a hodne stesti do dalsich dnu.


Nepřihlášený uživatel

#38582 Re: Re: Re:

2015-02-15 12:37

#38580: Káča - Re: Re:  

Kacenko, diky i za Tvoji reakci.  Kdyz se mi zacne "varit zluc", tak se neznam.  Packo D.

Káča

#38583 Re: Re: Re: Re:

2015-02-15 12:53

#38582: - Re: Re: Re:  

 Déčko,nenech se těmi jedinci vytočit!Jsou dvě varianty,buď jsou to blbečci,kteří vůbec neví,co říkají,nebo jsou to zrůdy,které byly za komančů ve vysoké politické funkci.Každopádně ani jedna z těchto variant nestojí za to,aby sis kazila neděli! Káča


Nepřihlášený uživatel

#38584 Re:

2015-02-15 13:03

#38558: Demokrat -  

 VYPADA TO, ZE NABIZITE SVOJI VLASTNI PRDEL !!!


Nepřihlášený uživatel

#38585

2015-02-15 13:04

 

Věčná sláva prezidentu Miloši Zemanovi!

Věčná sláva moudrému Vladimíru Putinovi!

Věčná a nehynoucí sláva velké matičce Rusi!

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#38586 Re: Re:

2015-02-15 13:24

#38576: - Re:  

 Útlaku, kdy většina pracujících nedosahuje průměrné mzdy, přes milion lidí žije na hranici chudoby odkázaní na hmotnou pomoc jiných, důchodového věku se většina pracujících ani nedožije, na rozdíl od papalášů, kteří za celý život na skutečnou práci ani nešáhli. většina domácností je zadlužená až po uši a podrobena útlaku exekutorských hyen, raketově stoupá spotřeba antidepresiv a množství sebevražd, bezdomovcema a žebrákama se to všude hemží, tohle jsou teda výdobytky kapitalismu, tfuj!!

Pavel

#38587 Byl jsem blb!

2015-02-15 13:39

V lednu roku 2013 jsem udělal strašnou chybu, zvolil jsem Miloše Zemana, již po pár měsících jeho prezidentování jsem si to uvědomil, zvolil jsem člověka, který byl docela jiný oproti tomu člověkovi, který před 26 lety vystupoval proti bolševikovi. Zvolil jsem člověka, který se druhému dokáže mstít za to, že má jiný názor. Dokáže i slušnému novináři, který byl 6 let v koncentračním táboře, tvrdit, že byl okouzlen nacistickou ideologií, a že o Hitlerovi tvrdil, že je gentleman! Omlouvám se všem, které Zeman urazil, omlouvám se všem, o kterých Zeman lhal, a omlouvám se všem, že jsem mou hloupostí dopustil, aby tenhle člověk byl zvolen!


Nepřihlášený uživatel

#38588 Re: Byl jsem blb!

2015-02-15 14:06

#38587: Pavel - Byl jsem blb! 

Pavle, OZRALA ZEMAN je tak na dne ze nemuze jiz nekoho urazit.Jeho fotofrafii mam pritlucenou v me kadibudce jako prostredek proti me zacpe.Staci se podivat na VIROZONOVICE a panecku to je parada hned je zacpe. 


Nepřihlášený uživatel

#38589 Baba korenarka

2015-02-15 14:17

TRAPILI TE ZACPA TUHA TAK SI VZPOMEN NA SOUDRUHA. ZAKRIC TRI KRAT ZEMANE, ZACPA V MZIKU PRESTANE.


Nepřihlášený uživatel

#38590

2015-02-15 14:30

Káča

#38591 Re: Byl jsem blb!

2015-02-15 14:36

#38587: Pavel - Byl jsem blb! 

 Milý Pavle,sedím,mlčím a mám slzy v očích.Spousta lidí na tomto fóru mě potěšila a dojala.Ale to,co se mnou udělal Váš příspěvek,je nepopsatelné.Je mi krásně u srdíčka,protože čtu příspěvek od člověka s velkým "Č"!Každý z nás dělá chyby,to je přeci lidské.Ale uvědomit si svou chybu a dokázat ji přiznat,to dokáže skutečně jen "lidský velikán".Člověka,který se za svůj omyl dokáže omluvit,je třeba si vážit.A já si Vás vážím hrozně moc,Pavle!Jsem přesvědčena o tom,že po přečtení Vašich slov není nikdo,kdo by Vám něco vyčítal.Musíte být úžasný chlap.Díky,že jste,Pavle!!! Káča


Nepřihlášený uživatel

#38592

2015-02-15 14:53

Asenad

#38593 Re: Byl jsem blb!

2015-02-15 15:16

#38587: Pavel - Byl jsem blb! 

 Spíš blbem jsi právě teď, že jsi se ty blbe proti prezidentovi spojil s krvelačnými havlisty!!!


Nepřihlášený uživatel

#38595 Re: Re:

2015-02-15 15:46

#38576: - Re:  

 To jsou obligátní řečičky tohleto. Všichni se rozplývají, že je svoboda, volnost, jsou plný obchody zboží, to je prima, ale to není všechno. Jo můžem si koupit deset druhů banánů a pomerančů, ale cizí výrobky pozvolna vytlačily domácí zemědělce a přivedly je ke krachu, potravinová soběstačnost je tutam, navíc kam se poděla ona pravda a láska, ve společnosti zvítězila jen dravost a agresitvita, zavládl tvrdý konzum a peníze jsou jediným měřítkem, které vytlačuje všechno ostatní, přátelství, lásku. Můžem jezdit do zahraničí jinam než na východ, ale o to míň si vážíme svojí vlasti, všichni vzhlíží na západ, nejlepší dovolená je stejně v tuzemsku a se svojí rodinou. V dnešní přehumanizovaný společnosti člověk všude slyší lidský práva a individualita, ale na lidský povinnosti se nějak pozapomíná a pak to nemá tak vypadat, za tohle jsem klíčema opravdu necinkal


Nepřihlášený uživatel

#38596 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-02-15 15:57

#38531: Káča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Jo najednou? Hlavně že jste v příspěvku #38284 odepisovala nicku Arabela a posteskla jste si, že holčina nedokáže vystupňovat vulgarizmy. Řek jsem si ..udělám dámě ve službě trochu radost, ať si má nad čím vyhonit frndu, když to v té policejní službě (nelze se opít, ani psát sprostě, na to máte direktivu) musí být celkem nuda. To má být vděk? :-) :-) No tak si příště hukni fízlice. 


Nepřihlášený uživatel

#38597 Re: Re: Re:

2015-02-15 16:34

#38586: - Re: Re:  

 Nejenom u nas, ale i v dalsich zemich, stoupa procento sebevrazd a uzivani antidepresiv.  To s sebou nese, bohuzel, dnesni hekticka doba.  Vratim se opet ke sve babicce.  Kdyby o ni rodina nepecovala, skoncila by take jako hladovy bezdomovec.  Pardon, vlastne ne.  Tenkrat prece bezdomovci neexistovali.  Asi by ji soudruzi odstranili do nejakeho ustavu.  Poradte mi, prosim, jak mam od sebe rozeznat zebraka potrebneho a zebraka vycuraneho ?  Cloveka, ktery skutecne nemuze pracovat a ktery pracovat nechce ?  A proc tak malo techto lidi vyhledava pomoc v krizovych centrech ?  Asi jim zpusob zivota vyhovuje.  Spousta domacnosti je zadluzena, to je pravdou.  Musite ovsem dodat, ze 99% se do teto situace dostalo vlastni vinou.  Pokud si nekdo pujcuje na dovolenou, vanocni darky atd. neni se cemu divit.  Nevim, kolik byla prumerna mzda za totality, pokud byla vubec vycislena a kolik lidi ji dosahovalo.  Za totality papalasi s cervenou knizkou nepracovali, umeli jen mlatit hubou.  A posledni poznamka.  Srovnejte prumerny vek lidi pred triceti, ctyriceti roky a dnes.  Vse co tvrdite, jsou pouze demagogicke zvasty !


Nepřihlášený uživatel

#38598 Re:

2015-02-15 18:00

#38585: -  

 Sklapni blbe z FSB!

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2015-02-15 18:02



Nepřihlášený uživatel

#38600 Re: Re: Re:

2015-02-15 18:03

#38586: - Re: Re:  

 Zajeď si do KLDR soudruhu, tam budeš oslavován jako hrdina.