MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#25551 Re: Re: Zatím to ještě není evidentní, zatím si ještě místní blbečkové myslí....

2014-12-17 20:34


Nepřihlášený uživatel

#25552 Cítit rovnoprávně? S Milošem Zemanem?

2014-12-17 20:34

#25549: -  

 Nebylo by snad lepší necítít Miloše Zemana vůbec? K čemu je vám ten smrad z chlastu a cigaret? Nebo je to váš oblíbený hospodský "parfém"?


Nepřihlášený uživatel

#25553 Re: Cítit rovnoprávně? S Milošem Zemanem?

2014-12-17 20:37

#25552: - Cítit rovnoprávně? S Milošem Zemanem?  

 zalez pod stůl a čekej na kostičku...:)

Demokrat

#25554

2014-12-17 20:40

*** DNES POUZE 7 PRAVDOLÁSKOVÝCH KRETÉNŮ !!! :D ***


Nepřihlášený uživatel

#25555 Re: Re: Re: Re: Zatím to ještě není evidentní, zatím si ještě místní blbečkové myslí....

2014-12-17 20:40

#25548: - Re: Re: Re: Zatím to ještě není evidentní, zatím si ještě místní blbečkové myslí.... 

 Děkuji, mohl jsem vynechat ty "blbečky"  :-) ale jak jinak nazvat voliče, který jde k volbám a nepřečte si Ústavu a volební zákon, tedy neví, jaká kriteria má splnit kandidát na danou funkci? Dokonce neví, jestli jeho kampaň byla v souladu se zákonem či nikoliv, přitom je zkušenost např. s komunisty a nacisty, kteří právě porušováním volebního se dostávají "legálně" k politické moci, aby následně tuto použili nejen proti oponentům, ale i proti občanům (asi blbečkům) kteří je k moci dostali. 

Je to prostě takové komplikované, jak slušně a přitom výstižně takové "voliče" nazvat, blbá blondána místním také moc nevyhovovala. 


Nepřihlášený uživatel

#25556 Re: Re: Cítit rovnoprávně? S Milošem Zemanem?

2014-12-17 20:42

#25553: - Re: Cítit rovnoprávně? S Milošem Zemanem?  

 To se navíc vy "rovnoprávný" s Milošem Ubu nezmůžete? 

Anonym

#25557

2014-12-17 20:42

V Evropě se šíří tichá revoluce. Bunt proti diktátu bruselských pánů, tak zvaným liberálním pořádkům a pošlapávání tradičních hodnot. Odmítání pseudotolerance v jménu menšiny a falešného idealismu se šíří z Východu na Západ. Tento kurz má svou logiku. Právě státy východní a střední Evropy, jako mladí členové EU, si uvědomily zhoubnost unijní nepřirozenosti.

Maďarsko, Česko, Slovensko a částečně také Polsko se z poslušných psíků, jež Brusel vodil na vodítku, mění na důstojné partnery Německa a Francie. Už se nebojí nekompromisně hájit své přirozené národní zájmy.

Praha se po dvou desetiletích naučila vzdorovat bruselskému diktátu. Zasloužil se o to experezident Václav Klaus a jeho nástupce Miloš Zeman. Díky nim se Česká republika může pyšnit nezávislým hlasem na mezinárodní politické scéně.

Revanšisté ale nespí. Některým politickým silám napojeným na zahraniční struktury je proti srsti naše nezávislost, svobodná pozice a vlastní rozum. Odtud pochází i tlak, kterému čelí Zeman. Obvinění z hrubosti a vulgarit je jen levná záminka – krátká paměť havlistů zapomněla na sprostá gesta a výroky některých ministrů předchozích vlád. Nařčení z opilosti jsou nízkým pokusem dehonestovat hlavu státu.

Operace „Pryč se Zemanem“ ne náhodou vyvrcholila 17. listopadu. Kavárenský majdan proti prezidentovi měl navodit dojem, že společnost znovu čelí totalitnímu režimu, který je nutné svrhnout. Když po ruce nejsou argumenty, tak alespoň vajíčky a zeleninou.

 


Nepřihlášený uživatel

#25558 Re:

2014-12-17 20:43

#25554: Demokrat -  

Neřekl bych, že víte kdo je to kretén :-/.


Nepřihlášený uživatel

#25559 :-) A co si pod pojmem bruselští pánové představujete? :-)

2014-12-17 20:48

#25557: Anonym -  

 Je to snad Evropská rada, v které zasedají přemíéři a případně prezidenti národních států, podle kdo má v daném národním státě výkonnou moc? 

Nebo to snad jsou členové Rad ministrů - tedy ministři národních vlád podle daných kompetencí?

Nebo je to snad přímo volený Evropský parlament? 

Nebo tím snad myslíte Evropskou komunisi kterou nominují národní vlády a schvaluje EP a úkoluje Evropská rada a Rady ministrů? 

Nebo je to snad Evropský soud pro lidská práva? 

Koho tím máte na mysli, mluvíte jak soudruh Klaus a ten opravdu vůbec neví o čem mluví. 


Nepřihlášený uživatel

#25560 Re: Re: Re: Re: Re: Nikdo netouží válčit a tím spíše jakýkoliv americký prezident a to mimo jiné pro

2014-12-17 20:54

#25518: - Re: Re: Re: Re: Nikdo netouží válčit a tím spíše jakýkoliv americký prezident a to mimo jiné proto.. 

 Já kdybych psal česky, nedělám takové chyby jako "realne", "ich" nebo "kto".  Píši též, pokud jsi si nevšiml, jiným stylem. Nemáš patrně cit pro to, abys to rozeznal. Já Ti to nezazlívám, jsi jen obyčejná bakterie, požírající hovna v této žumpě. Taky Ti přeju klidné svátky - určitě Ti moc pomůže, když se před nima vyřveš na nádvoří Pražského hradu, ruských turistů bude letos v Praze o hodně méně, v Karlových Varech na kolonádě prý dnes brouzdalo namísto stovek jen kolem 15 lidí, takže možná nebudeš mít ani obecenstvo. Měj se a napiš, jak se Ti líbila moje čeština:-). 

P. S. Jo, a zapomněl jsem se podepsat. Já jsem ten slovenský kretén, víš, ten jak vznikl díky zoofilii bači a ovce (s tím bačem si  nejsem jist, jak se to skloňuje:-)), taky mi říkáš Čobol, Ty Terazky kokote. :-)))


Nepřihlášený uživatel

#25561 Re:

2014-12-17 20:55

#25549: -  

 Jak se cítíš ty?Určitě jako podvedený volič ruského švába


Nepřihlášený uživatel

#25562 Re:

2014-12-17 20:55

#25554: Demokrat -  

Á rudohnědka zase kváká, jak rozkošné.


Nepřihlášený uživatel

#25563 Zve-li člověk v pozici prezidenta do země post bolševické diktátory....

2014-12-17 20:56

#25557: Anonym -  

 ....tak tu nikdo dojem, že se znovu čelí totalitnímu režimu vytvářet nemusí, to je bohužel naprostá realita. 


Nepřihlášený uživatel

#25564 Re:

2014-12-17 20:57

#25557: Anonym -  

 To jim poradila FSB?


Nepřihlášený uživatel

#25565 Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci.

2014-12-17 21:04

Voliči Miloše Zemana nejsou schopni říci, proč jej volili, dnes už to možná ani nechápou, stejně nechápou, proč si vzali kdysi ten spotřebitelský uvěr, který je následně uvrhl do těžkých životních situací, ale když někdo oblepí zemi za stovky milionů korun sliby na úžasné věci, proč si ten "spotřebitelský úvěr nevzít". To, že je potřeba nyní ony stovky milionů jeho sponzorům splatit a přidat k tomu desetinásobky či spíše stonásobky, to jeho voličům nedošlo, stejně jako jim nedošlo, že budou muset zaplatit ony krvavé úroky ze spotřebitelského úvěru. Prostě blbá blondána v akci. 

To je také důvod, proč Zákon o volbě prezidenta přikazuje transparetní účty, max. objem prostředků a délku kampaně. Jak tedy vlastně korelují ony stovky milionů o kterých Miloš Zeman tak "elegantně mlčí" a které utratil za ty jeho retro komunistické bilbordy a big boardy se Zákonem o volbě prezidenta? Nijak? Ano nijak s tím nekorelují, bylo to přesně to, co bylo nepřípustné, ale blbá blondýna volčika Zemana, co s tím člověk nadělá. 


Nepřihlášený uživatel

#25566 Re: Re: Re: Re: Pry americani piji sracky

2014-12-17 21:07

#25530: - Re: Re: Re: Pry americani piji sracky 

 zdevastoval se chlastem, jako většina komančů


Nepřihlášený uživatel

#25567

2014-12-17 21:09

Ej, ale ste tu zase nasrali:-)). Český priateľ, ktorému tak chýbam, zatiaľ neodpovedá, dúfam, že kým ho zase vypnem, zmôže sa na nejakú duchaplnú odpoveď, hodnú člena Mensy:-)). 

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-12-17 21:15



Nepřihlášený uživatel

#25569 Re:

2014-12-17 21:16

#25567: -  

 Ono je lepší mluvit s chytrým člověkem o něčem hloupém než s hlupákem o něčem chytrém


Nepřihlášený uživatel

#25570 Re: Re:

2014-12-17 21:19

#25568: - Re:  

 A lide kteri ho opravdu nenavidi


Nepřihlášený uživatel

#25571 Re:

2014-12-17 21:22

#25567: -  

 Moudřejší prý vždy ustoupí. Možná proto hlupáci tak rychle postupují.

 
Roman Skácel
Hodonín

#25572 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy kovaný komunista něco "vidíte"? Máte alespoň špetku soudn

2014-12-17 21:23

#25289: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy kovaný komunista něco "vidíte"? Máte alespoň špetku soudnosti 

Hlavně neublížím Vám. A podle mě ani nikdo jiný...

A co Vy, kromě názoru na mě, co i názor na Zemana, když já osobně vlastně vůbec důležitý nejsem...


Nepřihlášený uživatel

#25573 Re: Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % místo dvou :-)...

2014-12-17 21:31

#25525: - Re: Tržní mechanismy po rusku :-) , prostě nařídí, aby úroky z vkladů byly 3 % místo dvou :-)..... 

 Aby si sa neposral od radosti, ako Rusi krachujú:-). V prvom rade asi krachnú české firmy, ktoré vyvážajú do Ruska. Už teraz sú škodné o 2 miliardy. Rusi to ustoja. Možno sa budú musieť uskromniť, ale oni to už neraz vydržali. Koncom 90. rokov boli na tom mizerne a zmohli sa tak, že začali byť USA tŕňom v oku. A tak sa "západní demokrati" rozhodli, že skúsia eliminovať Putina, za ktorého v Rusku vznikla silná a početná stredná vrstva. Skús pouvažovať, ako je to v ostatných postkomunistických krajinách a na tom Západe, ktorý je pre Putinovo Rusko nedostižným vzorom demokracie a dodržiavania ľudských práv - tam sa stredná vrstva naopak scvrkáva. 

Im obmedzenie dovozu pomôže oživiť poľnohospodárstvo a priemyselné odvetvia, z útlmu ktorých profitovali zahraniční dovozcovia. Vyriešia si aj problémy s nezamestnanosťou - kým v Česku naopak v dôsledku straty ruského trhu porastie. A nebojte sa, že by ste sa museli na ruský trh vrátiť, tam Vás radi nahradia Nemci. 

Vďaka Vám opäť cítim k Rusom, ktorí boli po 68. pre nás synonymom "okupantov", ako k národu sympatie. A držím im palce!

Roman Skácel
Hodonín

#25574 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy kovaný komunista něco "vidíte"? Máte alespoň špetku soudn

2014-12-17 21:32

#25291: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vy kovaný komunista něco "vidíte"? Máte alespoň špetku soudnosti 

Plně souhlasím, opravdu.

Kdo ale bude schopen rozhodovat o tom, "ktorá spoločnosť je chorá a ktorá nie"? nebo jen její, řekněme, "kavárenská část", "protizemanovských Hysteriků", respektive "vajcometačov"?

Zeman?

P.S. Tak to plně nesouhlasím, opravdu.

P.P.S. Protože ho považuji za více chorého, než naši demokratickou společnost, v níž je více svobodných občanů, než ideově popletených "Zemanů", kteří se ztratili i co do politického azimutu a znalosti světových stran, ...a v tom je ten problém.

Ergo: A v tom je i ten nejzásadnější rozdíl mezi námi. Mnou a Vámi...

No a co kdyby o tom, kdo je tu vlastně chorý rozhodla demokratická většina, řekněme při příštích volbách, nebylo by to rozumné řešení, jak z pytle trablí ven...?

P.P.P.S. A to mi věřte, ať dále napíšete Vy i já cokoli, tak přesně takto to bude. :-)

A do té doby se můžete snažit Vy i já pouze lidem vysvětlit proč Zemana vůbec ano a proč ne...,

...a právě o tom to tady aktuálně je a už zůstane, až do posledního příspěvku.

Kéž by tím posledním příspěvkem byl ten Váš, kde napíšete už konečně proč lháře, opilce a stupidního a bezcharakterního politika, vůbec jakkoli ještě pořád a tak tvrdohlavě podporujete...

Tento příspěvek byl odstraněn jeho autorem (Zobrazit podrobnosti)

2014-12-17 21:40