MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#2376

2014-11-04 17:16

Zeman se neměl nikdy stát prezidentem,je to výsměch všem slušným lidem.

Nepřihlášený uživatel

#2377 Re:

2014-11-04 17:16

#2: -  

Nepřetvářoval se a co měl na srdci, měl i na jazyku no. To si dá v dnešní době málokterej politik  Karel mluví hůř a na něj si nikdo nestěžuje, jen Miloš :D

Tohle podepíšu, jen když bude i za odstoupeni Kalouska, Hrabátka Karla a Nahrabátka Babiše. Ty maj klid když po nich nejdou média jak mouchy, aby ne když je ovládaj že? Vážně se proberte...


Nepřihlášený uživatel

#2378 Re:

2014-11-04 17:16

#2: -  

 Nechápu vás petičmenty.

abcdef

Je to všechno právě naopak než jak to vidíte vy. Já zas vidím pana prezidenta Zemana jako velmi silnou osobnost, rozeného analytika, majícího vysokou míru předvídavosti, oplývajícího vytříbeným logickým myšlením, jako člověka který dokáže vystihnout během několika vteřin problém, okomentovat jej a navrhnout řešení. Je to tedy člověk, kterého si vážím ne proto, že je to prezident, ale právě kvůli těmto vlastnostem. Má řadu znalostí z řady oborů, má prostě velkou autoritu. Samozřejmě že umí být sžíravě kritický. Když reaguje na nesmysly, umí to přesně vystihnout – a to se mi na něm líbí. Samozřejmě, že má i nějaké chyby, ale kdo je nemá?

ve 30-ti znechucen

#2379 ČR v NATO? Tu Zemák na hradě?

2014-11-04 17:17

Je mi blbě a nejsem sám..

Vychlastany prasata nad hlavou nás všech, maj z nás prdel jak jim všechno sype a my dřem hubou zem. 

Že je Zemák sprostej mi je ukradený, má to z chlastu a ani elektrošoky by ho nenakoply do normálu, ale že uznává politiku mocnosti, která Nás prodala a my se bez boje vzdali, to je to co mi mé ČESKÉ SDRCE rve na kusy. Pan Masaryk by koukal.. Pane Zeman, Vy jste vlastenec? Vy že jste Náš prezident? Hlava státu? Díky Vám nemusí televize hledat nejvožralejšího občana ČR, všichni o Vás víme.. 

Ps: zeptejte se své dcery jestli je na Vás pyšna..

Jsem hrdý, že jsem se zde narodil, ale nasranej, že tu žijou takové .. Pussy ;)


Nepřihlášený uživatel

#2380

2014-11-04 17:17

Doufám,že Náš národ konečně pochopí,co si to zvolil.....(tedy ta část co ho volila),nebo snad pořád ještě ne?
Petr

#2381 Komu to vadi???

2014-11-04 17:17

Proboha vulgarita prezidenta vadi ale spiciho knizete nebo zlodejskeho chemika nikoliv?
Ano mame to co zasluhujeme - upadek snad vseho jen se honba za mamonem stala cilem
Mas penize jsi jednicka
Jsi sprosty arogantni jsi jednicka
Mas ostre lokty jsi jednicka
Jsi slusny jsi slaboch
Chovas se slusne jsi slaboch
Vazis si prace jineho jsi slaboch

Podivejte se na akci skoro hercu vuci duchodcum - jak dopadla Dnes je duchodce na obtiz
Padesatnik k nepotrebe ale nagelovane mlade co se nevycura rovne je TOP.

Tak proc tolik poviku pro par ku..... ????

Jste jen a jen OVCE bez NAZORU zacneme kazdy u sebe NE u tech okolo!!!!

Pája

#2382

2014-11-04 17:18

Proboha Lidi. Jste normální. Máte asi vymytý mozky co? Proberte se. Kvůli takové prkotině děláte petici ?. Jsou v tomto státě mnohem závažnější věci proč ty neřešíme ? . Kdo pak za tím vším tady stojí kdo? :-)


Nepřihlášený uživatel

#2383

2014-11-04 17:18

Zemana je potřeba za každou cenu zastavit, tj. zbavit ho úřadu. On přestal respektovat psané a nepsané zákony a pošlapal odkaz mj. Masaryka. Takže podle mě, ostatní se řídit zákony momentálně také nemusí. Takže otázka zní: "Necháme ho to dělat dál ? ".


Nepřihlášený uživatel

#2384

2014-11-04 17:19

jen se vlastne divim,ze az ted.....a bohuzel volba prezidenta byla demokraticka a svedci to cosi o čr

Nepřihlášený uživatel

#2385 Re: Re:

2014-11-04 17:19

#2378: - Re:  

 Kvalitní růžové brýle? Nějaká známá značka? Italský výrobce...


Nepřihlášený uživatel

#2386 Re:

2014-11-04 17:20

#2371: Ing. -  

 Člověk, který nemá argument uráží jako Vy. Ještě jste mohl dodat jak to říkali komunisti. On má sice pravdu, ale my víme proč to říká, říká to se zlým úmyslem. Hodnoťte vyjádření a ne toho kdo se vyjadřuje. Pokud jste opravdu ing. tak doufám, že stejně neřešíte problémy ve svém oboru.

Jana

#2387 Re:

2014-11-04 17:21

#1993: -  

 Děti ve školce zajímá Václav Havel?

 

a ptají se i na Zemana?

 

Máte uvědomělé děti ve Vaší školce...

 

 

Když se mě děti ve školce zeptají, kdo byl V. Havel? Je toho tolik co říci. Když se zeptají kdo je M.Zeman...nevím co říci. Mám jim pustit úryvek z jeho proslovů? Má jít příkladem všem, ale co tady pak bude za zvěrstvo?

Nepřihlášený uživatel

#2388

2014-11-04 17:21

yhhs dhkkfk k


Nepřihlášený uživatel

#2389

2014-11-04 17:23

soudruh Zeman se chová jako prase oranžové.Jediným jeho cílem je pomstychtivost a
destabilizace české společnosti,navíc
jenom úplné tele si myslí,že jeho virosY nejsou opilství.

Nepřihlášený uživatel

#2390

2014-11-04 17:23

Komentář zbytečný, každý vidí co vidí a to snad stačí! lejsal

Nepřihlášený uživatel

#2391 Re: Re:

2014-11-04 17:23

#2378: - Re:  

 je to starej hulvát


Nepřihlášený uživatel

#2392

2014-11-04 17:23

No comment.

Nepřihlášený uživatel

#2393

2014-11-04 17:24

Je zcela zřejmé, že informace o vyhynutí Blbouna Nejapného se nezakládá na pravdě. V ČR prokazatelně ještě jednoho máme a dotáhl to pěkně vysoko.


Nepřihlášený uživatel

#2394

2014-11-04 17:25

chceme presidenta který bude reprezentovat tento stát a ne ožralý prase který je sprostý jako dlaždič

Nepřihlášený uživatel

#2395 Re:

2014-11-04 17:25

#2382: Pája -  

 za tím stojí zeman on dělá kraviny nebo to chcete rudý komouši zase někomu podsunout jako to vy děláte bolševický kundy rudý

Martin

#2396 lokajové

2014-11-04 17:25

Všichni tu podepsaný jste zradcové slovanského naroda, zaprodanci. T.G.Masarik rikal dobre, ze cesky narod je narodem lokaju!!!


Nepřihlášený uživatel

#2397

2014-11-04 17:26

Snad při příští volbě pana prezidenta budou mít občané všech pět pohromadě a budou vybírat hlavou a srdcem. Osobně jsem očekávala nějaký velký problém z hradu dříve. Ta kostkovaná košile vše jen podtrhuje.
udivená...

#2398

2014-11-04 17:26

jako ale chtěla bych vědět  kdo na Zemanovo místo ...koli tu bylo prezidentu a jak to tu dopadlo

prostě nejsou tu slušny a poctivý lidi  na tento post...


Nepřihlášený uživatel

#2399 Re: Re:

2014-11-04 17:26

#2378: - Re:  

 Když nechápete co na vyjádření ing. Zemana vadí, tak to Vám nikdo nepomůže. Je to čistě Váš problém. Jen doufejte, že se s něčím podobným nepotkáte v osobním životě. Protože se Vám líbí tak se může vyjadřovat jak chce. Nejste v této republice sám. Také se neřeší zda něco vymyslí nebo ne, ale jeho vystupování jako hlavy státu-symbol státu. Možná je to pro Vás normální takto se vyjadřovat. Smiřte se s tím, že jsou lidé, kteří tento slovník ještě nepřevzali.


Nepřihlášený uživatel

#2400

2014-11-04 17:26

Z pana prezidenta se mi chce plakat a poprvé od revoluce se stydím za svého prezidenta. Myslela jsem si, že se za své prezidenty, jako tomu bylo v době totality, už nikdy stydět nebudu. Bohužel realita je zcela jiná. Nevím, jak máme vychovávat ke slušnosti děti, když pan prezident mluví jako dlaždič. V komentáři na jeho osobu se nechci uchylovat k vulgárnostem jako pan prezident.