MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#23276 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 20:58

#23273: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Zeptejte se na to snoubenky,nebo manzelky a nebo milenky.Pyca ma byt vsdycky s tvrdym.

Martin Z.

#23277 Víc se bojím, co udělá zasra.á USA

2014-12-08 21:12

 Radši si přečtěte toto

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5188-usa-kongres-prinasi-sokujici-usneseni

Už mě ti Američani serou!!!!!!

A pak, že za všechno můžou rusáci.

Jen stávkujte proti Zemanovi, ale pak se vy vypatlanci postavte do první linie proti Rusku!!!


Nepřihlášený uživatel

#23278 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 21:13

#23263: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ty si ten čobol, šašo počmáraný?


Nepřihlášený uživatel

#23279 Proč byl volen Miloš Zeman, aneb blbá blondýna v akci.

2014-12-08 21:15

Voliči Miloše Zemana nejsou schopni říci, proč jej volili, dnes už to možná ani nechápou, stejně nechápou, proč si vzali kdysi ten spotřebitelský uvěr, který je následně uvrhl do těžkých životních situací, ale když někdo oblepí zemi za stovky milionů korun sliby na úžasné věci, proč si ten "spotřebitelský úvěr nevzít". To, že je potřeba nyní ony stovky milionů jeho sponzorům splatit a přidat k tomu desetinásobky, to jeho voličům nedošlo, stejně jako jim nedošlo, že budou muset zaplatit ony krvavé úroky ze spotřebitelského úvěru. Prostě blbá blodnýna

To je také důvod, proč Zákon o volbě prezidenta přikazuje transparetní účty, max. objem prostředků a délku kampaně. Jak tedy vlastně korelují ony stovky milionů o kterých Miloš Zeman tak "elegantně mlčí" a které utratil za ty jeho retro komunistické bilbordy a big boardy se Zákonem o volbě prezidenta? Nijak? Ano nijak s tím nekorelují, bylo to přesně to, co bylo nepřípustné, ale blbá blondýna volčika Zemana, co s tím člověk nadělá. 


Nepřihlášený uživatel

#23280 Re: Víc se bojím, co udělá zasra.á USA

2014-12-08 21:16

#23277: Martin Z. - Víc se bojím, co udělá zasra.á USA 

 Nečtěte parlamentní listy a pak vám nebude hrabat, podívejte na Zemana a jeho povedenou rodinku, jejich nejoblíbenějším zdrojem lži jsou právě parlamentní lista a jak jim panečku hrabe. 

Martin Z.

#23281 Re: Re: Víc se bojím, co udělá zasra.á USA

2014-12-08 21:22

#23280: - Re: Víc se bojím, co udělá zasra.á USA 

 Aha, takže amíci něco schválí, co může vyvolat světovou válku, ale protože zdroj je parlamentní list, tak mi hrabe. Jste ještě blbější než jsme doufali. Raději pořádně čtěte, ať víte, proč se postavíte do první linie!!!


Nepřihlášený uživatel

#23282 Re: Víc se bojím, co udělá zasra.á USA

2014-12-08 21:28

#23277: Martin Z. - Víc se bojím, co udělá zasra.á USA 

 Zaručeně důvěryhodný zdroj... :D

Martin Z.

#23283 Re: Re: Víc se bojím, co udělá zasra.á USA

2014-12-08 21:49

#23282: - Re: Víc se bojím, co udělá zasra.á USA 

 Rozhodně důvěryhodnější, než jsou lidé, co v čele s panem Němcem sepsali tuto petici

Dabač

#23284 Už to nehulte, pitomci!

2014-12-08 21:52

Změňte dealera! 


Nepřihlášený uživatel

#23285

2014-12-08 22:01

 V socíku Havel vystupoval ako osobnost ktora vie čo chce a za čo bojuje. Odvtedy čo schválil a posvätil humanitárne bombardovanie Srbska aby USA i NATO nasilne odtrhli Kosovo,dalej havloidní pravdoláskari posvätili vojny a zabíjanie v Iraku,lýbii,Sýrii a tým podporili vznik Islámskeho štátu, i krvavé udalosti na UA. Je ctou že na Slovensku Havel jeho havloidní pravdolaskari skoncili s hanbou ako vojnoví štváči.Havel je v terajšej dobe využívaný hlavne pro USA i NATO propagandou na vojnové štvanie a propagandu proti ludom ktorí USA i NATO nevyhovuju. Ako češi hovoria. Jsme rádi že od nás odtáhl / myslím Havel a jeho fanatičtí havloidi / ze Slovenska.


Nepřihlášený uživatel

#23286 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 22:18

#23261: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ale Vy vůbec nepíšete, co si myslíte, Vy si totiž nemyslíte vůbec nic, protože na myšlení je třeba mozek a alespoň základní vzdělání. Kopírovat útržky odjinud, to umí i můj vnuk. Já vůbec nejsem v koncích. Na Vás mám kdykoli, s jedním prstem v nose a druhým v prdeli. Já mám totiž vzdělání, o kterém se Vám ani nesní, i když to z některých mých jadrnějších slov není patrné. Ale to mne život v této zemi bohužel naučil. Takže, já jsem Vás již pochopil. Bohužel pozdě.  Místo toho jsem si měl jít naleštit své nové GM, které jsem dostal darem z US ambasády a vyzvednout v bance nějaké "ďolíky", abych měl zítra na útratu v kavárně, kde se sejdu se svými bratry ve zbrani. Také jsem kvůli tomu prošvihl pravidelnou schůzku v Mense (to není vysokoškolská jídelna), takže se zítra budu muset vymluvit na neodbytnou rozsáhlou konverzaci s jedním předním slovenským vzdělancem, který ani neví jak dlouho bude spát, když si v v šest večer nařídí budíka na osmou ráno. Leda, že by si to někde přečetl.

Také jsem zde nemluvil o tabletkách, ale o tom, že autor je nejspíš schizofrenik, nebo že to píší dva lidé dohromady bez vzájemné koordinace. Konkrétně: zde mne obviňujete z útočení a o dva řádky níže útočíte také - na madam, která "ulovila chudáka Slováka na vojně". Jak to mám tedy nazvat? Vždyť si to tu celé od začátku po sobě přečtěte. To je peklo, co z Vás teče za naprosto nekonzistentní sračky. Navíc vůbec nečtete názory, na které pak naprosto nesmyslně odpovídáte, protože logickou odpověď nebylo v tu chvíli odkud zkopírovat.

A to je celé. Takže si tu "konverzujte" s nějakým jiným blbem, který to ještě neprokoukl. Já už jsem vůči Vám a Vaší "inteligenci" opravdu bezmocný a proti Vašim nesmyslným blábolům opravdu nemohu najít žádný protiargument. Je mi líto, že jsem Vás zklamal. 

 

Sbohem. 


Nepřihlášený uživatel

#23287 Re: Re:

2014-12-08 22:32

#23269: - Re:  

 Já ale žiju tady a do uruguajského prezidenta je mi momentálně poměrně hovno.

"Sú ľudia, ktorí sú zrejme dedične tak vybavení, že závislosti na alkohole nepodľahnú, i keď - a hojne - konzumujú alkohol celý život" - možná ve své rodině takové máte, ale já osobně nikoho neznám. Každý nakonec podlehl. A kombinace s cukrovkou - to je naprosto neodvratné. A Vy znáte nějakého člověka, který má odolnost bez hranic? Já ne. Asi jsem ještě moc mladý a nezkušený.

"všetci prišli na tie diskusie v TV, do divadiel a aj do parlamentu v pulóvroch" - ano, ale žádný z nich nebyl v té době presidentem. Vy byste šel (šla) do Státní opery v teplákách, gumačkách a s rádiovkou na hlavě? Pokud mi odepíšete, že ano, tak se s Vámi už nemám o čem bavit. I když, to asi nemám ani tak.


Nepřihlášený uživatel

#23288 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 22:50

#23286: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Pan musi byt opravdu chytry. Skoro jako Salamounovi hovno. Kdyz mate ten vas druhy prst v prdeli a nahmate tam neco mekeho  tak to bude zarucene Vas mozek.

 


Nepřihlášený uživatel

#23289 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-08 23:38

#23286: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 To usmernenie k Mense, Vy génius s prstom v zadku, malo byť akože dôkazom Vášho zmyslu pre humor? Biedny pokus o sarkazmus:-).

Zato v tejto pasáži ( to nie je podchod, dúfart, ak mám sršať vtipom podobne ako Vy :-)) ste nechtiac trafili klinec po hlavičke - citujem: Takže si tu "konverzujte" s nějakým jiným blbem. 

Jiný blb tu už v túto pokročilú hod. nebude a Vy ste zrejme po svojom výkone už odpadli:-). Tak sladké sny!

RAMMSTEIN

#23290 Mám tu pro vás písničku na dobrou noc kočičky, tedy pussinky :D

2014-12-08 23:38

You've got a pussy,
I have a dick ah,
So what's the problem?
Let's do it quick!


Nepřihlášený uživatel

#23291 Re: Re: Re:

2014-12-08 23:42

#23287: - Re: Re:  

 do Státní opery v teplákách, gumačkách a s rádiovkou na hlavě

Myslíte na ples v opere? A just hej! :-))


Nepřihlášený uživatel

#23292 Re: Re: Re: Re: Tom z Nebrasky

2014-12-08 23:53

#23223: Pravdoláskový fašismus - Re: Re: Re: Tom z Nebrasky 

 Zase nějaký rudý fašounek, chudáček blbeček.


Nepřihlášený uživatel

#23293 Re: Re: Re:

2014-12-08 23:58

#23236: Smrt nacistům a vlastizrádcům - Re: Re:  

 Ale, ale rudý fašounku že ty už se těšíš na rusácké kamarády o dady putina.


Nepřihlášený uživatel

#23294 Vy máte dost, fakani

2014-12-09 00:12

Co to tady blábolíte, ukrajinští náckové? Už jste viděli rudého nácka? To je takový oxymoron, že? :D


Nepřihlášený uživatel

#23295 Byli jste odhaleni

2014-12-09 00:13


Nepřihlášený uživatel

#23296 Re: Vy máte dost, fakani

2014-12-09 00:15


Nepřihlášený uživatel

#23297 Re: Re: Re:

2014-12-09 00:18

#23244: - Re: Re:  

 Na plagiáty sú súdruhovia "analytici" Putna a Joch, dokonca prišli strašiť s tými svojimi politologickými analýzami aj do RTVS a získali si tým značnú "popularitu" u slovenských divákov novodobého riťozelectva časti českého národa, ktorá tu komentuje údajnú Zemanovu nespôsobilosť byť jej prezidentom. Pravda je skôr taká, že ako vás tak čítam, zisťujem, že ste nespôsobilí mať za prezidenta pána Zemana. :-). 


Nepřihlášený uživatel

#23298 Re: Re: Vy máte dost, fakani komunisticky

2014-12-09 00:18

#23296: - Re: Vy máte dost, komunisticky pablbove.

 


Nepřihlášený uživatel

#23299 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-09 00:22

#23286: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Já mám totiž vzdělání, o kterém se Vám ani nesní

VUML

Pravdoláskový fašismus

#23300 Nazdar nuly

2014-12-09 00:35

Je tu někdo, kdo se zúčastňoval před listopadem 89 NEPOVOLENÝCH demonstrací proti bolševikům? Asi těžko, co?