MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#23101 Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 10:37

#23095: - Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 S největší pravděpodobností máte adresu vnitřní, která je překládána na adresu vnější a ta se eviduje. 


Nepřihlášený uživatel

#23102

2014-12-08 10:39

Neustále zde čtu, že odpor proti Zemanovi je financován z USA. Proboha, proč by to dělali? Proč by vyhazovali peníze za likvidaci "nepohodlné osoby", která se dobrovolně a za české peníze zlikviduje sama? Copak nevidí, jak se plouží a bez cizí pomoci už neujde ani metr? Vždyť se rozkládá sám. Na to není žádných dolarů zapotřebí. To chce jen čas. A toho oni mají dost. Určitým nebezpečím by mohlo být vyhlášení prohibice na Hradě, ale k tromu určitě nedodje.


Nepřihlášený uživatel

#23103 Re: Re: Re:

2014-12-08 10:51

#23094: - Re: Re:  

 NEBOJ, SEJDE SE ZATÍM NEJVÍC, VIZ ORGANIZACE NA FB!


Nepřihlášený uživatel

#23104

2014-12-08 11:21

Koncem týdne jsem zaslechl, že Putin připustil přítomnost "několika" ruských vojáků na Ukrajině, ale prý tam jsou o své vlastní vůli. Proboha, co to má vrchní velitel ozbrojených sil za bordel v armádě, když se mu můžou ozbrojení vojáci "o své vlastní vůli" toulat po Evropě?


Nepřihlášený uživatel

#23105 Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 11:38

#23101: - Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 Děkuji. Víte, musíte počítat s tím, že hodně starších lidí, kteří se naučili s počítačem zacházet, zvládají jenom to, co potřebují pro běžné užívání, a to pouze prakticky. Až příště narazíte na nějaký pro Vás evidentní nesmysl, zkuste si představit třeba Vaši babičku, které byste to měl vysvětlit.


Nepřihlášený uživatel

#23106

2014-12-08 11:46

10.prosince v 19 hod. se koná demonstrace na nám.Jiřího z Poděbrad v Praze!!!! Promluví zde P.Placák,J.Ruml, Martin Přikryl (akce Červené karty) !!!!!!

Koná se demonstrace v Den lidských práv při příležitosi 26.výročí manifestace opozičních skupin z 10.12.1988-proslov zde měli V.Havel, P.Placák a další.Akce se tenkrát zúčastnily 3 tis.lidí.

čtěte: Echo24.cz !!!!!

 


Nepřihlášený uživatel

#23107

2014-12-08 11:49

Jeden starej známej z dob bojů na Dukle:

Jeden den vyhnali jsme Němce. Druhý den vyhnali Němci nás. Třetí den přišel bača a vyhnal nás všechny.

Takhle nějak to tady skončí.


Nepřihlášený uživatel

#23108 Re:

2014-12-08 11:51

#23106: -  

 A hned 12.12.2014 ve 12h Václavák na novo a pořádně. Binec je potřeba uklidit a vyméct!!!


Nepřihlášený uživatel

#23109

2014-12-08 11:57

10.prosince v 19 hod.se koná demonstrace na nám.Jiřího z Poděbrad v Praze!!!

čtěte Echo24.cz

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#23110 Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 12:28

#23105: - Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  Moji babičku už několikrát nepustili hlasovat jenom proto,že píše na můj email a sama si ho udělat nechce!Abych jí nenahněvala,raději to nechávám tak!Velice zanevřela na Zemana,když jí jeho ministr dal do základního důchodu místo 60-ti korun deset!Nechtěla mně při tom slyšet dříve!Vierus

 


Nepřihlášený uživatel

#23111

2014-12-08 13:26

Aktuálně.cz: M.Pošvářová: Babiš chce ohromit kilometry dálnic, čtěte o mafii na ŘSD!


Nepřihlášený uživatel

#23112

2014-12-08 13:33

Člověk se může někdy naštvat,ale rozumného to po krátkem čase přejde.Důležité je zjistit si pravdivé udaje,neposlouchat kde koho,jenom proto že mi to zapadá do mého pomýleného myšlení.Zeman nechce nic jiného,jenom obchodovat s celým světem.Ostatní pomluvy jsou jenom mlýn pro nechápající,kteří mají touhu řvát,nadávat bez důvodu.


Nepřihlášený uživatel

#23113

2014-12-08 13:33

10.prosince na Den lidských práv v  19 hod. se koná demonstrace za odstoupení Zemana na nám.Jiřího z Poděbrad v Praze!!!!

Promluví P.Placák, J.Ruml, a další. Kromě jiných se účastní také autor této petice J.Němec, M.Přikryl-akce Červené karty.

čtěte Echo24.cz a úvodní stranu této petice!!!

Před 26 lety dne 10.12.1988 měl proslov Václav Havel.

 


Nepřihlášený uživatel

#23114 Re:

2014-12-08 13:38

#23102: -  

 A že ti imperialističtí agresoři z USA mají zrovna zájem o tu naši malou a, jak jsem se zde dočetl, totálně rozkradenou zemičku, kde není ani gram a ani litr strategických nerostných surovin. Co je sem tak asi táhne? Že by uhlí?


Nepřihlášený uživatel

#23115 Re:

2014-12-08 13:43

#23113: -  

 Promluví P.Placák, J.Ruml,to jsou totiž lidé,kteří jsou rození štváči.Přece není možné aby se u nás žilo v klidu a pokoji a my se o to postaráme.


Nepřihlášený uživatel

#23116

2014-12-08 13:47

10.prosince na Den lidských práv v  19 hod. se koná demonstrace za odstoupení Zemana na nám.Jiřího z Poděbrad v Praze!!!!Důležité je podotknou že jde o naše práva,my jsme pořád nespokojeni a chceme i nadále lhát,krást,podvádět.Přijdte at nám to ten prezident náhodou nezatrhne.


Nepřihlášený uživatel

#23117 Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 13:51

#23105: - Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 Ten člověk, co psal napsal manipulativní příspěvek s počtem adres ale není babičkou či dedečkem, je to prostě Zemanův přiblblý pisálek. 

 


Nepřihlášený uživatel

#23118 Re: Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 13:52

#23110: - Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 No, mně spíš vadí u Zemana jeho proruská orientace, lhostejnost k lidským právům, jeho lhaní při volební kampani,  urážení oponentů, manipulace s fakty i ta jeho vulgární mluva, která není bezprostřední jako u jiných lidí, ale předem promyšlená.  A ty IP adresy už jsem asi jakž takž pochopila. Pozdravujte babičku, a pokud je jí míň než 70, zkuste ji ještě přesvědčit (mně je 65 a počítače mě docela zajímají, i když jenom uživatelsky). Mějte se hezky.


Nepřihlášený uživatel

#23119 Re: rozumný....

2014-12-08 13:53

#23112: -  

Rozumný soudruh, toužící po "zlatých časech za Husáka?" Zase se máme vrátit do náručí Velkého rudého bratra?

Uvědomujete si vůbec vážnost situace, kdy nám vládnou nejen bývalí estébáci, ale zároveň oligarchové a mafie? Kdy se fašista Putin snaží rozvrátit Evropu, kupuje si v celé Evropě představitele nácků? Ruské tajné služby pronikají do evropských médií, šíří dezinformaci. Fašistický vůdce Putin touží po opětovném vybudování ruského imperia, Zeman a podobní patolízalové mu v tom pomáhají a vy občany, kterým toto není jedno, není jim jedno, jak a kde budou vyrůstat jejich děti a vnuci- vy to nazýváte pomýlením, mlýnem pro nechápající????

Vy jste naprosto pomýlený, nečtěte plátky, které skoupil Babiš před volbami, aby ovlivnil veřejnost se svým mafiánským hnutím ANO!!! Zejména zadarmo rozdávaný plátek Metro- ten také patří Babišovi!!! Patří  mu rozhlasové stanice, zemědělské podniky-proto tolik řepky na našich polích, patří mu zpracovatelé biopaliva,výrobci plast.hmot, patří mu kliniky na "výrobu dětí", pekárny, mlékárny, má mu patřit celá ČR za pomoci estébáka Zemana a dalších???

Člověče, vy se musíte správně informovat, takoví, jako vy, volili Zemana a dali průchod zlobě,vulgárnosti,zelenou oligarchům a mafiím, lidé, co volili Zemana už se naštěstí vzpamatovali, jenom nenapravitelní pomýlenci jako vy, můžou takto reagovat.

 

 


Nepřihlášený uživatel

#23120

2014-12-08 13:57

10.prosince v 19 hod. se koná demonstrace za odstoupení Zemana na nám.Jiřího z Poděbrad v Praze!!!!

Je to na Den lidských práv.

čtěte Echo24.cz a úvodní stranu této petice.


Nepřihlášený uživatel

#23121 Re: Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 13:57

#23117: - Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 Samozřejmě, ale když někdo nerozumí, jak to s těmi adresami je, tak mu uvěří. A myslím, že hodně uživatelů, kteří nestudovali ani základy IT,  to opravdu neví.


Nepřihlášený uživatel

#23122 Re:

2014-12-08 14:01

#23116: -  

 Škoda, že nebydlím v Praze- jinak bych přišla podpořit. Jsem z Moravy, Zemana jsem nevolila - dala jsem hlas Karlovi, protože pro mě představoval menší zlo. Budu na vás myslet a držet palečky - všechny čtyři.


Nepřihlášený uživatel

#23123 Re: lhát...

2014-12-08 14:02

#23116: -  

Nemusíte se soudruzi bát, že Zeman by mafiánům zatrhl krást!!!

Jelikož lže on sám, schvaluje to i u svých estébáckých poskoků na Hradě,jde na ruku ruským tajným službám, ignoruje, že jeho poskok Mynář ještě ani po roce nemá bezpečnostní prověrku, tolik se soudruzi stará o tento stát!!!

Tak se o tento stát stará, že pro samé pití slivovičky zapomíná, že je prezident, hlavně, že nezapomíná, že je estébák a komouš a že musí přisluhovat fašistovi Putinovi!!!!


Nepřihlášený uživatel

#23124

2014-12-08 14:08

Soudruzi zuří? To jste takoví fanatici, že je vám jedno, co Zeman dělá? Že leze do zadku Putinovi, že nás opět táhne za pomoci mafiánů na východ?

Estébákovi a oligarchovi Babišovi, Křetínskému, Tkáčovi, Kellnerovi a dalším jde pouze o miliardy ze státního rozpočtu a z dotací EU. Opilec Zeman jim proto na Hradě velmi vyhovuje, voliči Zemana jim to podstatně ulehčili, bohužel!!!


Nepřihlášený uživatel

#23125 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.

2014-12-08 14:10

#23118: - Re: Re: Re: Re: Re: Znovu už po několikáté, pro blbečky co nerozumí IP adresaci.  

 Je to sice trochu od tématu ale když už jste tady nakousla věk tak mám zkušenost že i lidé přez 70  běžně používají počítač viz moje maminka které už táhne na 73 nebo matka máhon švagra které je přez 80. Pokud ti lidé mají chuť do života tak doporučuji všem dětem, vnoučatům, pravnoučatům a ostatním, naučte je s počítačem investujte do nich a zkvalitněte jim život.