MANIFESTAČNÍ PETICE ZA ODSTOUPENÍ PREZIDENTA MILOŠE ZEMANA


Nepřihlášený uživatel

#20351 Re: Re: Re:

2014-11-30 20:28

#20294: - Re: Re:  

Tričko je slovo hovorové a je odvozeno od spisovného slova triko, které se do češtiny dostalo z francouzštiny, tudíž vaše hloupá poznámka o češtině, trošku habruje.


Nepřihlášený uživatel

#20352 Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:28


Nepřihlášený uživatel

#20353 Važte slova člověče, za to se omluvil i komunsitický nácek Zeman a to je co říci....

2014-11-30 20:29


Nepřihlášený uživatel

#20354 Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:30


Nepřihlášený uživatel

#20355 Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:30

#20338: - Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin.... 

 ono tu žije dost slušných lidí, kteří nejsou na "Zemanovy kundy" zvědaví - jsem zvědavá, jak bude vystupovat na veřejnosti - cestovat má i se svou Ivanou


Nepřihlášený uživatel

#20356 Pokud je zde 100 000 podpisů, je naprosto jasné, že ....

2014-11-30 20:31

....o petici diskutovalo min. 1 mil. dospělých lidí, ocž není za 14 dní a prakticky naprosté nemedializaci úctyhodné číslo.  Věci se evidentně dávají do pohybu a je to dobře. 


Nepřihlášený uživatel

#20357 Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:32

#20343: - Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin.... 

 a to víte jak...nebo je to vaše zbožné přání?...a vůbec...,co chcete?...aby ten zfanatizovaný dav provedl to ,co lidé na Ukrajině....původně svrhli prezidenta a teď je tam občanská válka....navíc petice neběží 14 dnů...,ale od 3.11. a díky mohutné podpoře ČT a akci rudých karet masírujete lidi tady a ČT ve svých zprávách....pokud máte pocit,že se tady nudíte,jeďte bojovat na Ukrajinu....Zeman je zástupný problém,ale to vy přece víte...je mi z vás špatně...


Nepřihlášený uživatel

#20358 Re: Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:33


Nepřihlášený uživatel

#20359 Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:35


Nepřihlášený uživatel

#20360 Re:

2014-11-30 20:36

#20303: -  

 ..už asi není dobré se dívat dorazu, stát se to určitě němělo....  Chyba nastala již v 1. kole voleb... Jezevec měl zůstat každopádně dál na Vysočině


Nepřihlášený uživatel

#20361

2014-11-30 20:37

Vážení soudruzi,

dovolte,abych vám před spaním ještě pověděl svůj oblíbený bonmot: "kolik višní, tolik třešní", já mám ale raději: kolik švestek, tolik slivek!! Dobré, že? Nu, slivovička je také dobrá..glo, glo,glo,hm,ta píše.

Nu soudruzi, již musím končit, ještě si dám cigaretku a slivovičku a půjdu na kutě. Zítra mě čekají moji milující občané z Moravy, ti žádné červené kartičky nemají.Nevíte, co to pořád znamená, s těmi červenými kartičkami?

Babiš mi říkal, ať si toho nevšímám, zrovna včera mi dodal další slivovičku, je na mě moc hodný, prý mi zase zajistí, abych mohl letět někam tryskáčem,možná i do Severní Koreje? Nebo do Číny ? Už si to nepamatuju, ale hlavně, že poletím!Ovčáček mi ještě řekne pohádku na dobrou noc o Putinovi a Kmoníček mě hezky přikryje.

Tak soudruzi, dobrou a zítra nashle na Moravě.

Váš Miloš

 

 

 


Nepřihlášený uživatel

#20362 Re: Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:39


Nepřihlášený uživatel

#20363 Re:

2014-11-30 20:42

#20361: -  

 on si Miloš myslí, že jsou lidi na Moravě blbí, ale plete se.... Na návštěvu středočeského krajě si třeba vůbec netroufne


Nepřihlášený uživatel

#20364 Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:45

#20357: - Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin.... 

Vállku tam organizuje Rusko, o tom není těch nejmenších pochybností. 

Zeman je nezpůsobilý k vykonávání funkce, páchá jeden ústavní zločin za druhým, není možné, aby jeho banda StBáků, komunistů a nejspíše i agentů FSB byla nadále na Hradě a naše daně používala přímo proti občanům tohoto státu a státnosti. To je jednoznačné. Je zde Snemovna a Senát, tam jsme voliili demokraty a až na bolševiky a excesy z ANO a Úsvitu to demokraté jsou a tedy je potřeba, aby jednali jako zastuptelé a ne svévolité či obrazně strkali hlavu do písku. To již za současného stavu, kdy Zeman  skutečně potvrdil, že nebude demokratem, že bude zločincem možné není. 

Je také potřeba začít diskutovat, jak moc porušoval Zákon o volbě prezidenta, jak hodně lhal svým voličům a obecně občanů o sobě, o svém veřejném působení o svém týmu, o financování kampaně, o zlodějině MUS pod kterou se podepsal, neboť jen tato jediná jednotlivost je nejspíše největší kriminální hotovostní zločin v této zemi a má na něm podíl člověk, který se tváří jako prezident. 

Je potřeba otevřít archiv Prognostického ústavu, je potřeba dokončit digitalizace archivu StB, je potřeba obecně dále prohlubovat demokracii mít jasnou zahraniční politiku v souladu s Ústavou tohoto státu. 


Nepřihlášený uživatel

#20365 Re: Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:48


Nepřihlášený uživatel

#20366

2014-11-30 20:50

Milos Zeman je ostuda celeho naroda. Chtel bych zustat hrdym cechem. Bohuzel ale dokud bude pussydentem M.Zeman jako cech se citim zhrzen.

Nepřihlášený uživatel

#20367

2014-11-30 20:51

O tom, že nemůže být Miloš Zeman prezidentem podává on sám v pravidelných časových intervalech jeden důkaz za druhým.

Nepřihlášený uživatel

#20368 Re: Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 20:52

#20364: - Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin.... 

Mimocjodem, proč je potřeba, aby měl poslanec histori, aby strany měly komunální politiky, aby tito měli závazek vůči občanům, aby ve svých stranách jasně trvali na tom, aby jejich strana jednala demokraticky.

ANO má ze 60 000 komunállních politiků 459. Je to směšně málo, co o té straně tedy víme. kdo zná nějakého zastupitel ANO přímo, aby mohl říci to je skutečný demokrat a nepřistpustí, aby se ANO zvrhlo v neonacistickou či nobolšeivkou pakáž?

Je to věc velmi vážná, občané tu bez jakéhokoliv rozmyslu opravdu dopravili pravděpodbného StBáka až do pozice min. financí., kdy není ani ta nejmešní záruka, žetetno jenedná přímo proti zájmům občanů. Vybral neuvěřitelných 80 mld. korun a kamsi je přesunul na nějký účet, kde je úrodk 0,25 %. Proč, jak je možné, že si takový obrovský risk s tak obrovským množstvím hotovosti dovolí?

 


Nepřihlášený uživatel

#20369 Je naprosto evidentní, že Nebureš přesně ví, že bývalí voliči post-bolševické ODS byli volní....

2014-11-30 20:54

..a přesně také zná typ těchto lidí. ODS postavila svůj úspěch na bolševických dětičkách, které potřebovaly rozhřešení, že jejich pilná účast na pionýrských schůzkách, táborech míru, svazácká promenádach v modrých košilích s rudou kravatou a žádost o členství v KSČ z nich dělala obět bolševického režimu, stejně jako to, že jejich rodiče byli donašeči StB či alespon prospěchářskými členy KSČ. Mnozí prospěcháři také potřebovali rozhřešení a také chtěli být obětí a ne přisluhovači. Toho se jim od Klause dostalo mírou vrchovatou a na oplátku nežádal mnoho, "buďte elitou, nakradte si kolik potrebuje na "akumulaci kapitálu" a především tolerujte "naše" přesnějí mé osobní zloděje." 

Pak ale najednou došla trpělivost, neboť už prostě nebylo kde ten kapitál akumulovat. Taky si to Klaus rozdal s tín nenáviděným socanem soudruhem Zemanem a zlodějská banda, kterou tito dva vygenerovali byla i na voliče ODS po čase trochu moc, neb už se nejednalo o bývalé pionýry, svazáky a studenty VŠE, sociologie a práv, ale o prachsprosté zloděje. 

Tito voliči byli před volbami 2013 volní, ODS byla a je pro ně mrtvá - zklama je,, obdobně jako bolševici, cítí se jí nyní podvedeni a chtějí být opět obět, ne spolupachatel viz. výše. Navíc  zestárli, se svými bolševickými rodiči se dávno smířiil  a tudít teď mohou volit svorně ruku v ruce stranu, která jim nabízí "pořádek"  řádně po bolševicku. Ale to přece znají, v tom byli vychování a to žili jejich rodiče., ostalgie je tu. Tedy utíkají hodit lístek soudruhovi Babišovi za pobrukování si písně "rudé šítky". 

Toto bohužel naznačuje i to, jak na ANO nahllíží např. Žilková.....

Nebureš v "akci".....


Nepřihlášený uživatel

#20370 100 000 podpisů je děsivě obrovské číslo....

2014-11-30 20:57

....znamená to, že min. milion lidí petici četlo a co více se signatáři o ní diskutovali.  To se od revolluce bezpochyby nestalo s žádnou politickou událostí a to ani s Klaus - Zemanovou makroamnestií. Je to tedy věc velmi vážná a je nepochybné, že se musí odehrát společné zasedání obou komor parlamentu k situaci na Hradě. 

 


Nepřihlášený uživatel

#20371

2014-11-30 21:01

#20364: - Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin.... 

 

co názor a tvrzení to lež ,kterou neustále opakujete...jste jako kolovrátek... každý normální člověk,který si umí dohledat informace na internetu to ví...ptám se vás přímo a jasně, chcete tady nějakou červenou revoluci ....? a ty kidy,že Rusko začalo na Ukrajině válku,si nechte od cesty...je to tak hloupé jako vaše informace


Nepřihlášený uživatel

#20372 Pravda nebo kecy?

2014-11-30 21:01

Vždyť Zeman má pravdu. Co zákon to paskvil. Schválí se zákon a zachvíli je kněmu mraky úprav a vyhlášek. Já osobně jsem se setkal s tím, zákon byl upraven vyhláškou a platil jak zákon tak i ta vyhláška, toto mě sdělila pracovnice na ministerstvu a tak jsem si asi mohl "vybrat", pozapoměli zrušit platnost zákona, dobré ne?. Takže to nazval pravým jménem. Dále přeložil jen název zfetovaných blbek, které nám tady někteří vydávají za bojovnice za svobodu a demokracii. Když jsme u té demokracie, poslechněte si Karla Kryla píseň Demokracie z roku 1993 v ní už naznačil kam směřujeme, proto se raději vrátil do exilu. V naší ČR je to jen prázdné slovo. Demokracie se neslučuje z kapitalismem. Dále Zeman řekl, že na Ukrajině je občanská válka a to bylo také špatně, protože se nám západ a usa snaží namluvit, že to je anexe Ruska /Putina/. Když se podíváme trochu zpět, ne moc, tak se unás mluvilo o ukrajinské mafii, jak Ukrajina krade Ruský plyn přepravovaný na západ, kvůli čemuž Rusko postavilo Nord stream. Teď chce EU uhradit nebo už uhradilo ukrajinský dluh za ukradený plyn. Když byl ve volbách zvolen Janukovič, tak ho Porošenko silou sesadil a sám se jmenoval prezidentem. Tady u nás ho v té době nazývali oligarchou, po čase už ho nazýváme prezidentem. A tak bych mohl pokračovat dál, ale zvedá se mě z toho žaludek.


Nepřihlášený uživatel

#20373 Re: Re: Re: Re: Re: Re: 100 000 podpisů je děsivé číslo - je to minimálně 80 000 rodin....

2014-11-30 21:02


Nepřihlášený uživatel

#20374 Re:

2014-11-30 21:05

#20366: -  

 ....a jinak vám nevadí žádný jiný politik ?....tak to vám závidím zhrzený odpůrce Zemana

Káča

#20375 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-11-30 21:07

#20009: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Chudinko/chudáčku,pokud nemáte svůj vlastní mozek a musíte se vydávat za někoho jiného,v tomto případě za "Káču",tak je mi Vás skutečně líto.Ale uvědomte si,že na téhle diskuzi jsou i inteligentní lidé,nejen takoví hlupáci a ubožáci,jako Vy.A ti inteligentní lidé vidí už na prví pohled mega rozdíl mezi "Káčou" a ubožákem/ubožačkou,který/á je tak zoufalý/á,že se musí skrývat za cizí identitu.A na těch inteligentech mi záleží,na Vás opravdu ne.Není to vtipné,nýbrž trapné.Ale to Vy pochopit nemůžete,chlupáčku! "Člověk pod moji úroveň mě naštvat nemůže a člověk moji úrovně nechce".